Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Česká Třebová - 26. ročník turnaje v rapidu 11.09.02

Pomalu v hlubokém utajení proběhl další ročník populárního turnaje v rapidu, jehož pořadatelem je Lokomotiva Česká Třebová. Za velice solidní účasti 96 hráčů (kteří tentokrát poněkud pokulhávali za kvalitou předchozích ročníků), dominovala daší vycházející hvězda českého šachu - Štěpán Žilka.


Poř. Příjmení a jméno Oddíl Body Bucholz SB Los
1. ŽILKA Štěpán Litovel 7 33,5 33,5 3
2. VACEK Martin Hradec Králové 6 31 26,8 1
3. POKORNÝ Tomáš TJ Lanškroun 5,5 35,5 25,8 2
4. LORENC Oldřich Štefanydes Polička 5,5 33 24,3 6
5. PTÁČEK Luboš Vysoké Mýto 5,5 31,5 21,8 26
6. ŠVUB Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5,5 29 20 29
7. KOSEK Jiří Vysoké Mýto 5,5 28,5 20,3 19
8. RŮŽIČKA Milan Loko Zábřeh 5 30,5 19,5 15
9. HOLÁSEK Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 30,5 18 22
10. PETUCHOV Sergej Infinity Pardubice 5 29 19,5 4
11. AMBROŽ Antonín TJ Lanškroun 5 28 18 18
12. LOUBAL Pavel Sloup 5 25 15,8 27
13. KOLOVRATNÍK Miloš Česká Třebová 5 23,5 16,5 13
14. ŠVEHLA Karel Universita Brno 4,5 30 17,8 9
15. HRUBEŠ Pavel Žamberk 4,5 30 17,5 11
16. DOSEDĚL Jiří Vysoké Mýto 4,5 28,5 16,8 23
17. DANĚK Pavel Heřmanův Městec 4,5 28,5 15,3 24
18. PAKOSTA Miroslav TJ Bučovice 4,5 28 17,3 20
19. ŠKORPÍK Martin Štefanydes Polička 4,5 28 17 8
20. HOUŠKOVÁ Magdaléna Štefanydes Polička 4,5 27,5 15,5 17
21. MASÁK Pavel Sloup 4,5 27 17,3 12
22. MAREŠ Petr st. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,5 26,5 15,8 21
23. MATLOCHA Lubomír ml. Jeseník 4,5 26 14,5 68
24. ZEINERT Michal TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 25,5 15,3 73
25. VOLF Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 32 15,8 7
26. ŠMAJZR Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 32 15 5
27. STODOLOVÁ Kristýna Štefanydes Polička 4 29 14,8 40
28. STEHLÍK Jiří Sokol Kolín 4 29 14,5 14
29. KOTVA Milan Moravská Třebová 4 28,5 15,5 25
30. ŽILKOVÁ Helena Šumperk 4 28,5 15,3 58
31. ŠILAR Ladislav TJ Lanškroun 4 27 13 28
32. JIRUŠE Josef Hradec Králové 4 26,5 14,5 16
33. SOJMA Zdeněk Moravská Třebová 4 26,5 14,3 34
34. HANDL Martin Sloup 4 25,5 12,3 37
35. PRAŽÁK Pavel Hradec Králové 4 25,5 11,5 59
36. ČERVENÝ Petr Štefanydes Polička 4 25,5 11,5 66
37. MARINOV Peter Vysoké Mýto 4 25 9,5 51
38. VALENTA Vít ml. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 24 11,5 10
39. KAMENÍK David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 21 8 52
40. KRUMMER Miroslav Letohrad 3,5 28,5 12,8 35
41. HALBRŠTÁT David TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 28 11,3 78
42. PĚKNÍK Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 28 11 33
43. ZVĚŘINA Jan Chotěboř 3,5 27,5 11,3 45
44. KOTYZA Bohumil Panda Rychnov nad Kněžnou 3,5 27 11,3 41
45. CHVOJKA Antonín Moravská Třebová 3,5 26 10,3 42
46. MATLOCHA Jan Jeseník 3,5 26 10,3 54
47. ZELENKA Jaroslav Heřmanův Městec 3,5 25,5 11,3 32
48. MATLOCHA Lubomír st. Jeseník 3,5 25 10,5 55
49. VENCL Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 24 10,5 46
50. POKORNÝ Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 24 10,5 69
51. HUBENÝ Pavel Makabbi Boskovice 3,5 24 10,3 39
52. BEDNÁŘ Petr Adamov 3,5 23,5 10,5 62
53. ŠIMEK Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 23 11 87
54. MOTÁČEK Jan Litomyšl 3,5 23 7,75 57
55. TRHAL Tomáš Vysoké Mýto 3,5 22,5 10,5 64
56. SOLIL Roman TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 22 8,25 31
57. MAREŠ Petr ml. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 22 7,75 63
58. VYMETÁLEK Petr Kunvald 3,5 21 7,25 50
59. GLEMBEK Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 19,5 6,75 49
60. PEKAŘ Václav Litomyšl 3,5 18,5 5,25 70
61. VALENTA Vít st. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 27,5 9,5 38
62. MAREK Jiří Vysoké Mýto 3 24 7,5 44
63. PETRŽELKA Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 23 8,5 30
64. VONDRA Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 23 8,5 80
65. BLAŠKO Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 23 8 71
66. JASANSKÝ Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 23 7,25 36
67. HLOŠEK Dušan Adamov 3 22,5 9 93
68. DVOŘÁK Eduard Kunvald 3 22,5 7,5 56
69. BARTOŠ Karel Štefanydes Polička 3 22 6 60
70. VESELÝ Ondřej Svitavy 3 21 7,5 89
71. CEDZO Štěpán Moravská Třebová 3 20,5 5 48
72. KYLAR Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 19,5 3,5 47
73. BARTOŠOVÁ Lucie Litomyšl 3 19 4,5 82
74. ŠIMEK Petr TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 17,5 5 88
75. PALLA Stanislav TJ Lokomotiva Česká Třebová 2,5 25 6,75 61
76. STODOLA Zdeněk Štefanydes Polička 2,5 24,5 8 53
77. PAPÁČEK Miloš Letohrad 2,5 23,5 5,75 43
78. PALLA Rostislav Panda Rychnov nad Kněžnou 2,5 21,5 5,75 67
79. SLAVÍK Dušan Adamov 2,5 18,5 4,75 72
80. VOLESKÝ Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2,5 18,5 3,75 92
81. TOMAN Aleš Žamberk 2 24 6 65
82. VYMETÁLEK Tomáš Kunvald 2 23,5 6,25 76
83. HURDES Emil Žamberk 2 22 4,25 75
84. HOVAD Václav Kostelec nad Orlicí 2 21 3 74
85. PLAD Vojtěch Moravská Třebová 2 20 3 90
86. SUCHÁNEK Petr Litomyšl 2 18,5 3 91
87. BUREŠ Zdeněk Litomyšl 2 18 2,5 83
88. DIVÍŠEK Václav Javornice 2 17 2,5 79
89. SCHMID Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 15,5 2,5 86
90. NEKORANEC Rudolf Kunvald 1,5 21,5 2,5 77
91. HOVADEK Jan Žamberk 1,5 12,5 1,25 94
92. TMĚJ Petr Litomyšl 1 21 1,5 81
93. PREŠINSKÝ Michal Litomyšl 1 20 1,5 85
94. KLEJCH František Litomyšl 1 18,5 0,5 84
95. PIRKL Luboš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1 15,5 2,5 96
96. NOVOTNÝ Tomáš Žamberk 0,5 16 0,75 95

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.