Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor žáků H/D 10-16 - výsledky třetího turnaje 17.12.02

Třetí turnaj Krajského přeboru žáků H/D 10-16 se hrál v sobotu 14.12.2002 v Lanškrouně. Turnaj, kterého se tentokrát zúčastnilo 92 hráčů z 15 oddílů, s odstupem vyhrála Kateřina Petrážová z Č. Třebové.


poř. příjmení jméno VT oddíl Kat. narození Body Progres Poř.
 v kat.
1 Petrážová Kateřina 3 CT H16 4.3.1988 25 91 1
2 Zeinert Michal 1587 CT H16 15.9.1989 22 97 2
3 Šimek Jan 3 CT H16 4.7.1989 21 80 3
4 Halbrštát David 1401 ČT H16 4.11.1989 21 77 4
5 Petráž Martin 3 CT H14 28.1.1991 20 76 1
6 Vala Filip 1326 KA H12 29.1.1992 20 69 1
7 Beneš Milan 3 VM H14 23.8.1991 19 84 2
8 Vondra Lukáš 1318 CT H14 9.12.1990 19 78 3
9 Krumpholc Jan 3 CHO H14 21.3.1990 19 78 4
10 Bartošová Lucie 3 LIT H16 21.10.1989 19 75 5
11 Culek Karel 3 CHR H14 8.10.1990 19 61 5
12 Hegr Martin 4 HLI H16 6.4.1989 18 82 6
13 Hanus Michal 3 HLI H16 30.1.1989 18 72 7
14 Křivohlávek David 3 LA H16 18.1.1989 18 69 8
15 Sabolová Gabriela 3 VM H12 21.2.1992 18 63 2
16 Skalický Pavel 4 LA H14 6.12.1990 18 54 6
17 Šimek Zdeněk 1397 CT H16 14.2.1988 17 76 9
18 Kůs Tomáš 3 CHR H16 6.5.1988 17 75 10
19 Novák Miroslav 3 LA H16 31.10.1988 17 72 11
20 Bureš Zdeněk 3 LIT H16 26.5.1988 17 67 12
21 Kůs Martin 1331 CHR H14 29.3.1991 17 66 7
22 Hlaváč Lukáš 4 CT H12 22.4.1992 17 63 3
23 Hynek Petr 4 ŽA H16 22.1.1988 17 63 13
24 Pešava Jan 3 HLI H16 25.7.1989 17 58 14
25 Kotlant Tomáš 4 SYN H16 11.9.1988 17 54 15
26 Kosek Marek 4 VM H12 22.4.1993 16 69 4
27 Růžička Filip 4 SYN H12 7.5.1993 16 60 5
28 Synek Pavel 4 SYN H12 12.8.1992 16 59 6
29 Rott Michal 5 HLI H10 11.7.1995 16 57 1
30 Pešava Josef 5 HLI H16 17.1.1988 16 50 16
31 Slezák Tomáš 5 CT H12 29.5.1992 16 48 7
32 Výprachtický David 4 ŽA H12 21.12.1993 15 64 8
33 Ryzner Jiří 4 INF H14 13.9.1991 15 61 8
34 Vondrák David 5 ALFA H14 6.9.1990 15 48 9
35 Horák Karel 5 SYN H12 27.3.1992 15 42 9
36 Pecháček Tomáš 5 H14 12.4.1990 15 36 10
37 Schmid Martin 3 ČT H16 10.4.1989 14 65 17
38 Mazura Ondřej 4 ŽA H12 9.3.1993 14 61 10
39 Felcman Tomáš 4 ŽA H12 28.6.1992 14 59 11
40 Schneider Patrik 4 INF H14 21.12.1991 14 57 11
41 Šplíchalová Veronika 4 VM H14 19.1.1991 14 55 12
42 Kanderálová Kateřina 4 CHR H14 14.3.1991 14 52 13
43 Novák Milan 5 CHO H14 27.1.1990 14 51 14
44 Fereš Jiří 5 CHR H12 18.11.1992 14 48 12
45 Medveď Lukáš 5 ALFA H16 10.12.1989 14 48 18
46 Bielčik Šimon 4 KA H10 28.4.1994 14 45 2
47 Tomeš Marek 4 VM H10 11.3.1994 13 60 3
48 Cacek Tomáš 4 LA H10 12.4.1994 13 54 4
49 Mlíčka Filip 5 ŽA H14 1.11.1991 13 54 15
50 Kašpar Tomáš 5 NM H12 18.4.1992 13 51 13
51 Brejša Vít 4 LA H12 1.6.1992 13 48 14
52 Kokeš Ondřej 4 CHR H12 31.5.1993 13 45 15
53 Laštůvka Karel 5 HLI H14 11.1.1991 13 45 16
54 Složilová Lenka 5 NM H14 23.9.1990 13 45 17
55 Krudenc Dan 5 H16 28.6.1989 13 41 19
56 Šilarová Andrea 4 LA H16   13 39 20
57 Vacek Josef 5 HLI H12 25.2.1992 12 52 16
58 Šilar Josef 5 H14 21.10.1990 12 51 18
59 Kašpar František 5 NM H10 18.4.1995 12 45 5
60 Sauer Pavel 4 LIT H16 27.11.1989 12 39 21
61 Raček Jakub 5 CT H14 25.3.1991 12 36 19
62 Palla Miroslav 5 LA H16 21.11.1988 12 36 22
63 Kolínek Marek 5 NM H10 30.1.1995 12 33 6
64 Strouhal Jan 5 ČT H14 10.3.1991 12 30 20
65 Lorenc Josef 4 ŽA H12 21.1.1993 11 60 17
66 Štorek Jakub 4 KA H12 12.5.1992 11 51 18
67 Svoboda Ondřej 4 CT H14 7.11.1990 11 48 21
68 Ha Tuan Jan 5 LIT H12 2.11.1993 11 42 19
69 Sháněl Matěj 5 VM H10 15.2.1995 11 30 7
70 Jiráň Jan 5 INF H12 24.5.1993 10 51 20
71 Halousek Jaroslav 5 ALFA H14 11.9.1991 10 45 22
72 Kučera František 4 CHR H10 9.2.1995 10 36 8
73 Jiráň Josef 4 INF H14 30.12.1991 10 27 23
74 Vencl Jiří 4 ČT H12 18.2.1993 9 42 21
75 Krušinský Jan 5 NM H12 25.9.1992 9 39 22
76 Steinmetz Roman 5 CT H14 20.6.1991 9 39 24
77 Chládek David 4 LA H14   9 36 25
78 č.78       H12   9 36 23
79 Krejza Šimon 5 VM H12 16.3.1993 9 30 24
80 Jílek Václav 5 VM H12 1.6.1993 9 23 25
81 Lehár Adam 5 SYN H14 17.9.1991 9 21 26
82 Šilarová Mirka 5 H16 26.5.1988 9 21 23
83 Sabolová Kristýna 5 VM H10 6.3.1995 8 36 9
84 Lehárová Alžběta 5 SYN H10 1.8.1994 8 30 10
85 Hanus Lukáš 5 HLI H10 10.4.1995 7 23 11
86 Motl Vojtěch 5 H12 8.5.1992 7 23 26
87 Šimek Jakub 5 ALFA H14 14.6.1990 6 24 27
88 Dytrt Filip 5 ŽA H12 6.6.1992 6 21 27
89 Divoký Ondřej 5 VM H12 6.1.1900 6 15 28
90 Hejkrlík Lukáš 5 ŽA H10 14.6.1994 4 3 12
91 Pavlík Ondřej 5 HLI H10 10.2.1996 3 6 13
92 Bielčiková Sára 5 KA H10   1 3 14

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.