Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor žáků H/D 10-16 - výsledky pátého turnaje 11.02.03

V sobotu 8.2.2003 proběhl v DDM Hlinsko již pátý turnaj seriálu Krajského přeboru žáků v kategoriích H/D 10-16, kterého se zúčastnil rekordní počet 127 startujících. V suverénním výkonu pokračovali žáci Č.Třebové, kteří obsadili všechna medailová místa v pořadí Zeinert Michal, Šimek Jan a Šimek Zdeněk.


KP ŽÁKŮ, ŽÁKYŇ PARDUBICKÉHO KRAJE V ŠACHU 2002/03
Pořadí 5. turnaje – HLINSKO 8.2.2003
poř. příjmení jméno kat. ELO/VT oddíl narozen(a) body progres
celk. los kat
1. 1 1. ZEINERT Michal H15 1623 ČT 15.09.89 27 101
2. 2 ŠIMEK  Jan H15 1554 ČT 04.07.89 25 89
3. 5 1. ŠIMEK  Zdeněk H16 1397 ČT 14.02.88 21 78
4. 14 1. BENEŠ Milan H13 3 VM 23.08.91 21 72
5. 16 PETRÁŽ Martin H13 3 ČT 28.01.91 20 82
6. 1a 1. PETRÁŽOVÁ Kateřina D16 3 ČT 04.03.88 20 79
7. 24 KOTLANT Tomáš H16 4 SYN 11.09.88 20 78
8. 6 HALBRŠTÁT David H15 1387 ČT 04.11.89 20 76
9. 22 KŮS Tomáš H16 3 CHR 06.05.88 20 75
10. 8 1. VALA Filip H12 1326 HB 29.01.92 19 80
11. 25 HYNEK Petr H16 4 ŽA 22.01.88 19 78
12. 7 KŮS Martin H13 1331 CHR 29.03.91 19 77
13. 13. PEŠAVA Jan H15 3 HLI 25.07.89 19 77
14. 18 HEGR Martin H15 4 HLI 06.04.89 19 77
15. 4 1. VONDRA Lukáš H14 1401 ČT 09.12.90 19 74
16. 19 ZÁMEČNÍK Jan H14 1489 HLI 24.01.90 19 67
17. 45 STODOLA Jakub H13 3 POL 07.05.91 19 66
18. 11 KŘIVOHLÁVEK David H15 3 LAN 18.01.89 18 75
19. 15 1. SABOLOVÁ Gabriela D12 3 VM 21.02.92 18 72
20. 3 HANUS Michal H15 1452 HLI 30.01.89 18 72
21. 21 VORŽÁČEK Milan H16 3 ZAJ 03.03.88 18 70
22. 20 KRYS Jaromír H16 1371 CHR 24.01.88 18 66
23. 9 NOVÁK Miroslav H16 3 LAN 31.10.88 17 71
24. 34 FELCMAN Tomáš H12 4 ŽA 28.06.92 17 69
25. 35 1. LORENC Josef H11 4 ŽA 21.01.93 17 66
26. 29 SCHNEIDER Patrik H13 4 INF 21.12.91 17 63
27. 23 JANOUŠEK Jiří H15 4 ZAJ 02.08.89 17 60
28. 39 RŮŽIČKA Filip H11 4 SYN 07.05.93 17 60
29. 12 CULEK Karel H14 3 CHR 08.10.90 16 73
30. 50 CHLUBNA Martin H12 4 CHR 14.04.92 16 69
31. 48 RYZNER Jiří H13 4 INF 13.09.91 16 69
32. 51 KOSEK Marek H11 4 VM 22.04.93 16 66
33. 52 JANOUŠEK Petr H12 4 ZAJ 29.04.92 16 66
34. 28 SNÍTIL Jiří H13 4 LAN 19.11.91 16 64
35. 17 SKALICKÝ Pavel H14 4 LAN 06.12.90 16 63
36. 68 1. ROTT Michal H09 5 HLI 11.07.95 16 60
37. 54 1. BENEŠOVÁ Anna D11 4 CHR 26.09.93 16 60
38. 53 ČERVINKA Miroslav H12 4 ZAJ 03.09.92 16 60
39. 111 VERBÍK Jaromír H13 5 ŽA 15.01.91 16 60
40. 57 1. TOMEŠ Marek H10 4 VM 12.04.94 16 57
41. 103 1. KEJZLAROVÁ Dana D17 4 HLI 30.09.87 16 57
42. 43 RYZNER Michal H10 5 INF 06.05.94 16 53
43. 108 PETR Tomáš H14 5 POL 06.04.90 16 40
44. 33. ŠTOREK Jakub H12 4 KA 12.05.92 15 66
45. 26 ZDRAŽIL Ladislav H15 4 SKU 19.08.89 15 62
46. 27 1. ŠPLÍCHALOVÁ Veronika D13 4 VM 19.01.91 15 61
47. 81 LEHÁR Adam H13 5 SYN 17.09.91 15 60
48. 32 HLAVÁČ Lukáš H12 4 ČT 22.04.92 15 58
49. 40 KOKEŠ Ondřej H11 4 CHR 31.05.93 15 57
50. 70 BROZA Zdeněk H16 4 HM 1988 15 57
51. 44 NAJMAN Michal H10 5 MIŘ 1994 15 55
52. 37 VÝPRACHTICKÝ D. H11 4 ŽA 21.12.93 15 55
53. 30 POHAN Lukáš H13 4 LAN 30.12.91 15 48
54. 106 HOMOLÁČ Jiří H13 4 ZAJ 30.06.91 15 45
55. 69 SCHAFFER David H16 4 POL 28.06.88 15 45
56. 87 KARABA Viktor H11 5 SYN 07.05.93 15 39
57. 117 KŘIVÝ Jan H12 5 POL 10.12.92 15 36
58. 42 VACEK Josef H12 5 HLI 25.02.92 14 69
59. 67 JÍLEK Václav H11 5 VM 01.06.93 14 56
60. 61 LAŠTŮVKA Karel H13 5 HLI 11.01.91 14 54
61. 58 KUČERA František H09 4 CHR 09.02.95 14 51
62. 38 BIELČIK Šimon H10 4 KA 28.04.94 14 51
63. 36 MAZURA Ondřej H11 4 ŽA 09.03.93 14 51
64. 41 PEŠAVA Josef H16 5 HLI 17.01.88 14 51
65. 64 SLEZÁK Tomáš H12 5 ČT 29.05.92 14 48
66. 66 HORNÍK Zbyněk H11 5 MIŘ 16.04.93 13 60
67. 77 STODOLA Josef H15 3 POL 05.09.89 13 59
68. 62 NIKL Aleš H13 5 VM 14.11.91 13 54
69. 110 PEŠAVOVÁ Marie D13 5 HLI 04.05.91 13 54
70. 46 ŠILAROVÁ Andrea D16 4 LAN 21.06.88 13 51
71. 59 CACEK Tomáš H10 4 LAN 12.04.94 13 48
72. 74 KMOCH Tomáš H13 5 VM 04.08.91 13 48
73. 60 SKOKAN Martin H14 5 HM 1990 13 45
74. 63 NIKL Vít H12 5 INF 04.04.92 13 42
75. 105 SMEJKAL Ladislav H13 5 ZAJ 16.01.91 13 42
76. 55 SCHAFFER Ondřej H11 4 POL 07.10.93 13 39
77. 47 SVOBODA Ondřej H14 4 ČT 07.11.90 12 59
78. 78 PRAŽAN Lukáš H16 5 SKU 18.08.88 12 54
79. 76 MIKULA Jan H10 4 HM 1994 12 51
80. 113 ŘEHÁK Tomáš H13 5 HLI 24.06.91 12 51
81. 90 1. LEHÁROVÁ Alžběta D10 5 SYN 01.08.94 12 48
82. 86 MAREK Martin H11 5 MIŘ 08.01.93 12 48
83. 104 TRKAL Tomáš H14 4 POL 05.11.90 12 48
84. 71 PAZOUKEK Jiří H14 4 ZAJ 18.10.90 12 48
85. 31 LACMAN Ondřej H12 4 ZAJ 11.04.92 12 46
86. 73 BOŽOVSKÝ Milan H13 4 KA 20.03.91 12 45
87. 95 RYČL Jakub H13 5 HM 1991 12 45
88. 79 ŠMAHEL Jiří H15 5 KRO 04.01.89 12 45
89. 92 SVOBODA Václav H14 5 SYN 22.10.90 12 42
90. 109 FELCMAN Martin H14 5 ŽA 12.07.90 12 42
91. 84 POŘÍZKA Pavel H12 5 POL 19.09.92 12 33
92. 112 KOPECKÁ Aneta D13 5 SYN 1991 12 27
93. 56 KOLLÁR Ladislav H10 5 POL 09.09.94 11 40
94. 100 PETRÁSEK Kamil H09 5 POL 20.06.95 11 42
95. 49 ČECH Filip H12 4 KA 18.02.92 11 39
96. 97 VALEK Krištof H11 5 VM 04.12.93 11 36
97. 125 URVÁLEK Michal H10 5 HM 1994 11 34
98. 99 STANISLAV Václav H09 5 CHR 25.01.95 11 33
99. 107 GUTVEIS Tadeáš H12 4 POL 31.12.92 10 44
100. 114 PŮLPÁN Jakub H13 5 MIŘ 14.11.91 10 38
101. 82 MEDUNA Radek H11 5 ZAJ 06.01.93 10 34
102. 72 ZAJÍC František H13 4 KA 20.02.91 10 25
103. 98 1. PLESKAČ Václav H08 5 KA 13.08.96 9 45
104. 96 KOCEK Lukáš H13 5 HM 1991 9 40
105. 80 RAČEK Jakub H13 5 ČT 25.03.91 9 39
106. 91 HANUS Lukáš H09 5 HLI 10.04.95 9 36
107. 93 SEMRÁD Michal H13 5 KA 05.12.91 9 36
108. 88 PETRÁSEK Jan H11 5 POL 14.01.93 9 29
109. 89 PILAŘ Marek H11 5 MIŘ 03.11.93 9 27
110. 120 MODRÁČEK Jiří H11 5 CHR 09.04.93 9 24
111. 116 PEŠAVA Martin H12 5 HLI 01.11.92 9 24
112. 121 SMEJKAL Marek H11 5 ZAJ 14.11.93 9 21
113. 101 PAVLÍK Ondřej H08 5 HLI 10.02.96 9 17
114. 124 SOUŠEK Michal H10 5 POL 30.05.94 8 34
115. 83 VRBACKÁ Jolana D12 5 INF 21.03.92 8 30
116. 127 STODOLA Marek H09 5 POL 17.06.95 8 23
117. 75 SIMON Ondřej H13 5 VM 30.10.91 7 33
118. 65 TOLG Tomáš H11 5 ČT 13.03.93 7 30
119. 119 MODRÁČKOVÁ Nikol D11 5 ZAJ 26.01.93 7 17
120. 123 POLÍVKA Jaroslav H10 5 MIŘ 25.05.94 7 13
121. 85 PAVLÍK Lukáš H12 5 ZAJ 17.11.92 6 36
122. 94 SOLNIČKA Břetislav H13 5 MIŘ 23.01.91 6 31
123. 118 CHVOJKOVÁ Anna D11 5 MIŘ 22.02.93 6 24
124. 115 NOVÁKOVÁ Jiřina D12 5 MIŘ 05.06.92 5 12
125. 126 ČIHÁKOVÁ Žaneta D10 5 HM 1994 5 11
126. 122 DOMOROSLAVA Aňa D11 5 ŽA 21.12.93 5 11
127. 102 1. BIELČIKOVÁ Sára D06 5 KA 13.10.98 4 16
Na tomto turnaji splnili VT:
HYNEK Petr ŽA 3
ROTT Michal HLI 4
VERBÍK Jaromír ŽA 4
RYZNER Michal INF 4
PETR Tomáš POL 4
LEHÁR Adam SYN 4
KŘIVÝ Jan POL 4
PEŠAVOVÁ Marie HLI 4
STEJSKAL Ladislav ZAJ 4
Sponzory tohoto turnaje byli :
1 ZV OS KOVO ETA a.s. Hlinsko
2 KOMUTEX Vortová
3 Masokombinát Polička
4 NÁPOJE - Horzenberger Hlinsko
5 POTRAVINY – A. Navrátilová Hlinsko
6 KOVOVÝROBA, Josef Pešava Jeníkov
7 BBS Hlinsko
Turnaj byl ze strany pořadatelů po všech stránkách dobře připraven, i přes největší počet hráčů vše proběhlo v klidu a bez problémů. Jediné, co by se dalo vytknout, bylo opožděné zahájení turnaje. To bylo zaviněno tím, že někteří vedoucí oddílu neumí nahlásit své hráče, jak bylo uvedeno v propozicích a prezentovali je až na místě a na poslední chvíli. Děkujeme všem vedoucím oddílů, kteří nám pomohli s nasazováním dvojic. Bylo velmi rychlé a díky nim jsme časovou ztrátu z prezence dohnali.
Poděkování patří též pracovnicím DDM Hlinsko, které se staraly o občerstvení a nakonec zvládly rychlé napsání diplomů.
Všichni účastníci turnaje dostali pěknou věcnou cenu a diplom.
Vladimír Lacina Eva Lacinová
hlavní rozhodčí ředitelka turnaje

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.