Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor žáků H/D 10-16 - výsledky sedmého turnaje 27.04.03

Také sedmý turnaj Krajského přeboru žáků H/D 10-16, který se hrál dne 26. dubna 2003 v Mistrovicích, se opět vyznačoval vysokou účastí a již obvyklými výsledky - 99 člennému poli kralovali Jan Šimek a Michal Zeinert z Č.Třebové a Pavel Žák z.Chrudimi


poř. příjmení jméno VT/Elo body progres narození oddíl
1 Šimek Jan 1554 24 87 4.7.1989 Č.Třebová
2 Zeinert Michal 1627 23 91 15.9.1989 Č.Třebová
3 Žák Pavel 4 21 84 19.8.1990 DDM Chrudim
4 Petrážová Kateřina 3 21 72 4.3.1988 Č.Třebová
5 Petráž Martin 3 20 78 28.1.1991 Č.Třebová
6 Zámečník Jan 3 20 71 11.1.1990 Hlinsko
7 Šimek Zdeněk 1397 20 71 14.2.1988 Č.Třebová
8 Beneš Milan 3 19 85 23.8.1991 ŠK+DDM V.Mýto
9 Hanus Michal 1452 19 77 30.1.1989 DDM Hlinsko
10 Krys Jan 1482 19 75 16.3.1991 DDM Chrudim
11 Vondra Lukáš 1340 19 75 9.12.1990 Č.Třebová
12 Sabolová Gabriela 3 19 72 21.2.1992 ŠK+DDM V.Mýto
13 Hegr Martin 4 19 69 6.4.1989 DDM Hlinsko
14 Krys Jaromír 1362 19 69 24.1.1988 DDM Chrudim
15 Culek Karel 3 19 67 8.10.1990 DDM Chrudim
16 Růžička Filip 4 18 71 7.5.1993 Synthesia Pard.
17 Felcman Tomáš 4 18 65 28.6.1992 Žamberk
18 Válka Tomáš 5 18 51 5.3.1993 DDM Zábřeh
19 Kokeš Ondřej 4 17 72 31.5.1993 DDM Chrudim
20 Mlíčka Filip 4 17 63 1.11.1991 Žamberk
21 Bednář Marcel 5 17 60 29.6.1992 ŠK Jablonné n.O.
22 Horský Jakub 4 17 54 19.8.1990 Č.Třebová
23 Pecháček Tomáš 4 17 51 12.4.1990 Horní Čermná
24 Halbrštát David 1382 16 78 4.11.1989 Č.Třebová
25 Laštůvka Karel 4 16 75 11.1.1991 DDM Hlinsko
26 Schmid Martin 3 16 71 10.4.1989 Č.Třebová
27 Kůs Tomáš 3 16 71 6.5.1988 DDM Chrudim
28 Kůs Martin 1340 16 69 29.3.1991 DDM Chrudim
29 Hlaváč Lukáš 4 16 65 22.4.1992 Č.Třebová
30 Šplíchalová Veronika 4 16 65 19.1.1991 ŠK+DDM V.Mýto
31 Kosek Marek 4 16 64 22.4.1993 ŠK+DDM V.Mýto
32 Benešová Anna 4 16 63 26.9.1993 DDM Chrudim
33 Hynek Petr 3 16 63 22.1.1988 Žamberk
34 Tomeš Marek 4 16 62 11.3.1994 ŠK+DDM V.Mýto
35 Mazura Ondřej 4 16 62 9.3.1993 Žamberk
36 Kanderálová Kateřina 4 16 60 14.3.1991 DDM Chrudim
37 Palla Miroslav 4 16 60 21.11.1988 TJ Lanškroun
38 Bielčik Šimon 4 16 54 28.4.1994 Kámen Chotěboř
39 Reichl Roman 4 15 57 2.5.1987 DDM Zábřeh
40 Kapoun Vít 5 15 54 5.1.1995 Jiskra Ústí n.O.
41 Gibiš Petr 4 15 54 Ústí nad Orlicí
42 Dytrt Filip 5 15 51 6.6.1992 Žamberk
43 Lancman Martin 4 15 51 19.3.1989 Žamberk
44 Skala Milan 5 15 45 6.2.1989 Žamberk
45 Lorenc Josef 4 14 66 21.1.1993 Žamberk
46 Jurenka Radek 4 14 66 5.3.1989 Červená Voda
47 Slezák Tomáš 5 14 60 29.5.1992 Č.Třebová
48 Raček Jakub 5 14 60 25.3.1991 Č.Třebová
49 Karaba Viktor 5 14 58 7.5.1993 Synthesia Pard.
50 Kopecká Eliška 5 14 55 29.11.1992 Kunvald
51 Rott Michal 4 14 51 11.7.1995 DDM Hlinsko
52 Chlubna Martin 4 14 51 14.4.1992 DDM Chrudim
53 Fišar Adam 4 14 44 20.9.1989 Horní Čermná
54 Mach Ondřej 5 13 55 29.4.1994 Červená Voda
55 Nikl Aleš 4 13 54 14.11.1991 ŠK+DDM V.Mýto
56 Svoboda Ondřej 4 13 54 7.11.1990 Č.Třebová
57 Rolf Martin 5 13 54 13.10.1990 Žamberk
58 Zářecký Tomáš 5 13 51 16.3.1993 Žamberk
59 Cacek Tomáš 4 13 45 12.4.1994 TJ Lanškroun
60 Matějka Jan 5 13 42 11.11.1991 Kunvald
61 Sonntag Erik 5 12 51 31.3.1995 Červená Voda
62 Bečička David 5 12 51 12.10.1990 Jiskra Ústí n.O.
63 Dvořák Pavel 5 12 48 16.3.1988 DDM Zábřeh
64 Fereš Jiří 4 12 45 18.11.1992 DDM Chrudim
65 Dunglová Natálie 5 12 42 3.3.1996 Žamberk
66 Lorenc Adam 5 12 39 11.4.1997 Žamberk
67 Lehárová Alžběta 5 12 39 1.8.1994 Synthesia Pard.
68 Komínek Lukáš 5 12 39 1.7.1993 TJ Lanškroun
69 Kučera František 4 11 50 9.2.1995 DDM Chrudim
70 Hlaváč Jan 5 11 45 8.4.1993 Žamberk
71 Tomáško Jakub 5 11 45 4.2.1993 Červená Voda
72 Pohan Lukáš 4 11 42 30.12.1991 TJ Lanškroun
73 Výprachtický David 4 11 39 14.11.1993 Žamberk
74 Sabolová Kristýna 5 11 33 6.3.1995 ŠK+DDM V.Mýto
75 Le Ondra 5 11 31 30.8.1992 Rokytnice v O.H.
76 Černohorský Daniel 5 11 26 7.11.1991 Jablonné n.O.
77 Rozlílek Josef 5 10 45 19.10.1990 Jiskra Ústí n.O.
78 Dušek Dominik 5 10 39 5.3.1991 Horní Čermná
79 Hejkrlík Lukáš 5 10 36 14.6.1994 Žamberk
80 Grund Lubomír 5 10 36 28.3.1994 DDM Zábřeh
81 Brejša Vít 4 10 30 1.6.1992 TJ Lanškroun
82 Švadlenka Jiří 5 9 48 27.7.1994 DDM Chrudim
83 Jandová Veronika 5 9 39 1.12.1988 Rokytnice v O.H.
84 Szelag Tomáš 5 9 36 19.3.1991 Kunvald
85 Roškanin Pavel 5 9 33 14.8.1991 Jablonné n.O.
86 Stanislav Václav 5 9 27 25.1.1995 DDM Chrudim
87 Vídeňský Jan 5 9 24 19.2.1994 Rokytnice v O.H.
88 Reichl Luboš 5 8 26 30.6.1992 DDM Zábřeh
89 Kanderálová Alžběta 5 8 24 3.5.1994 DDM Chrudim
90 Kuruc Lukáš 5 8 23 19.9.1989 DDM Zábřeh
91 Juda Adam 5 8 20 27.3.1994 TJ Lanškroun
92 Sonntagová Kristýna 5 7 33 27.7.1993 Červená Voda
93 Jindrák Michal 5 7 24 13.8.1991 Kunvald
94 Kopecký Miloš 5 6 21 24.6.1995 Kunvald
95 Muller Václav 5 6 14 5.7.1994 Rokytnice v O.H.
96 Bielčiková Sára 5 6 10 13.10.1998 Kámen Chotěboř
97 Minaschek David 5 5 19 17.7.1993 TJ Lanškroun
98 Prymus Marcel 5 5 14 18.10.1991 Jablonné n.O.
99 Falta Václav 5 5 9 15.7.1994 TJ Lanškroun

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.