Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor žáků H/D 10-16 - výsledky osmého turnaje 18.05.03

Poslední osmý turnaj letošního seriálu Krajského přeboru žáků H/D 10-16 proběhl v sobotu 17.5.2003 v Pardubicích opět za hojné účasti 108 hráčů, v popředí turnaje se však nic nového neudálo. I nadále kralovali zejména zástupci Č.Třebové - medailové posty obsadili Jan Šimek z Č.Třebové, Milan Beneš z V.Mýta a Michal Zeinert z Č.Třebové.


8. turnaj KP žáků – Pardubice 17.5.2003
konečné výsledky
Poř. Příjmení a jméno Kat. Oddíl Body Suma
  1. Šimek Jan H16 Č.Třebová 24 93
  2. Beneš Milan H14 V.Mýto 22 85
  3. Zeinert Michal H16 Č.Třebová 22 84
  4. Petráž Martin H14 Č.Třebová 22 81
  5. Halbrštát David H16 Č.Třebová 21 85
  6. Vondra Lukáš H14 Č.Třebová 21 81
  7. Petrážová Kateřina D16 Č.Třebová 21 78
  8. Šimek Zdeněk H16 Č.Třebová 21 72
  9. Žák Pavel H14 Chrudim 21 69
10. Tomeš Marek H10 V.Mýto 20 75
11. Pečinka Martin H14 Ústí n.O. 20 75
12. Kůs Martin H14 Chrudim 19 78
13. Laštůvka Karel H14 Hlinsko 19 78
14. Zámečník Jan H14 Hlinsko 19 70
15. Křivohlávek David H16 Lanškroun 19 70
16. Mlíčka Filip H14 Žamberk 19 69
17. Kůs Tomáš H16 Chrudim 18 87
18. Felcman Tomáš H12 Žamberk 18 81
19. Sabolová Gabriela D12 V.Mýto 18 72
20. Novák Miroslav H16 Lanškroun 18 69
21. Krys Jan H14 Chrudim 18 66
22. Hegr Martin H16 Hlinsko 18 66
23. Sodomka Adam H16 Polička 18 63
24. Krys Jaromír H16 Chrudim 18 63
25. Culek Karel H14 Chrudim 18 60
26. Kokeš Ondřej H12 Chrudim 17 75
27. Verbík Jaromír H14 Žamberk 17 75
28. Raček Jakub H14 Č.Třebová 17 70
29. Hynek Petr H16 Žamberk 17 69
30. Brejša Vít H12 Lanškroun 17 68
31. Jílek Václav H12 V.Mýto 17 60
32. Lorenc Josef H12 Žamberk 17 60
33. Chlubna Martin H12 Chrudim 17 57
34. Wsól Lukáš H14 Synthesia Pce 16 66
35. Rozlílek Josef H14 Ústí n.O. 16 63
36. Vondrák David H14 DDM Alfa Pce 16 63
37. Schaffer David H16 Polička 16 63
38. Svoboda Ondřej H14 Č.Třebová 16 57
39. Smejkal Dominik H12 KÁMEN Chotěboř 16 51
40. Švadlenka Jiří H10 Chrudim 16 50
41. Petrásek Kamil H10 Polička 16 45
42. Lancman Martin H16 Žamberk 16 42
43. Kosek Marek H12 V.Mýto 15 78
44. Božovský Milan H14 KÁMEN Chotěboř 15 67
45. Ryzner Jiří H14 Infinity Pce 15 66
46. Šplíchalová Veronika D14 V.Mýto 15 63
47. Trkal Tomáš H14 Polička 15 59
48. Růžička Filip H12 Synthesia Pce 15 57
49. Snítil Jiří H14 Lanškroun 15 56
50. Mazura Ondřej H12 Žamberk 15 54
51. Vacek Josef H12 Hlinsko 15 54
52. Benešová Anna D12 Chrudim 15 51
53. Lehárová Alžběta D10 Synthesia Pce 15 45
54. Najman Michal H10 ZŠ Miřetice 14 72
55. Pohan Lukáš H14 Lanškroun 14 72
56. Bielčik Šimon H10 KÁMEN Chotěboř 14 57
57. Rott Michal H10 Hlinsko 14 54
58. Petr Tomáš H14 Polička 14 54
59. Kopecký Michal H12 ZŠ Miřetice 14 50
60. Slezák Tomáš H12 Č.Třebová 14 38
61. Cacek Tomáš H10 Lanškroun 13 60
62. Dytrt Filip H12 Žamberk 13 60
63. Steinmetz Roman H14 Č.Třebová 13 60
64. Stodola Jakub H14 Polička 13 60
65. Strouhal Jan H14 Č.Třebová 13 54
66. Štorek Jakub H12 KÁMEN Chotěboř 13 52
67. Fereš Jiří H12 Chrudim 13 51
68. Svoboda Václav H14 Synthesia Pce 13 45
69. Svatoň Radek H12 DDM Alfa Pce 13 41
70. Jeník Václav H12 DDM Alfa Pce 13 40
71. Bukáček Ondřej H14 Polička 13 34
72. Horník Zbyněk H12 ZŠ Miřetice 12 61
73. Bečička David H14 Ústí n.O. 12 60
74. Hlaváč Lukáš H12 Č.Třebová 12 56
75. Kanderálová Kateřina D14 Chrudim 12 52
76. Hanus Lukáš H10 Hlinsko 12 51
77. Vrbacká Johana D12 Infinity Pce 12 45
78. Půlpán Jakub H14 ZŠ Miřetice 12 45
79. Schaffer Ondřej H12 Polička 12 43
80. Dunglová Natálie D10 Žamberk 12 36
81. Varga Jakub H16 Žamberk 12 24
82. Pilař Marek H12 ZŠ Miřetice 11 56
83. Kapoun Vít H10 Ústí n.O. 11 54
84. Sabolová Kristýna D10 V.Mýto 11 49
85. Křivý Jan H12 Polička 11 48
86. Felcman Martin H14 Žamberk 11 45
87. Lehár Adam H14 Synthesia Pce 11 42
88. Šmahel Prokop H10 Infinity Pce 11 39
89. Šimek Jakub H14 DDM Alfa Pce 11 33
90. Kolár Ladislav H10 Polička 10 48
91. Lorenc Adam H10 Žamberk 10 45
92. Výprachtický David H12 Žamberk 10 45
93. Seidl Lukáš H16 Ústí n.O. 10 45
94. Kmoch Tomáš H14 V.Mýto 10 36
95. Petrásek Jan H12 Polička 10 33
96. Pořízka Pavel H12 Polička 10 30
97. Stanislav Václav H10 Chrudim 9 45
98. Hejkrlík Lukáš H10 Žamberk 9 37
99. Pleskač Václav H10 KÁMEN Chotěboř 9 33
100. Holub Vít H12 DDM Alfa Pce 9 30
101. Kanderálová Alžběta D10 Chrudim 9 24
102. Golubeva Nikol D10 KÁMEN Chotěboř 8 36
103. Skala Milan H16 Žamberk 8 35
104. Soušek Michal H10 Polička 8 33
105. Grund Lubomír H10 Zábřeh n.M. 7 21
106. Šafařík Michal H14 DDM Alfa Pce 7 24
107. Vojáček Lukáš H12 KÁMEN Chotěboř 4 18
108. Bielčiková Sára D10 KÁMEN Chotěboř 1 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.