Pardubický krajský šachový svaz 

V neděli 9. října odstartovaly soutěže družstev 1. kolem. Hrála se 1. liga západ, ŠK Města Lysá nad Labem - Polabiny B 4,5-3,5, Polabiny C - Neratovice 1,5-6,5. Předehrávka 3. kola: Polabiny C - Polabiny B 1,5-6,5. Z krajských soutěží: výsledky KPI, výsledky KSZ, výsledky KSV, výsledky KSJ.

V pravém sloupci najdete trvalé odkazy na výsledky všech soutěží.

Pořadí - 1. liga západ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 11 2222 ŠK Polabiny B 2 1 0 1 3 10 7
2 9 TJ Neratovice 1 1 0 0 3 6,5 6
3 12 TJ Pankrác 1 1 0 0 3 5 3
4 5 ŠK GORDIC 1 1 0 0 3 4,5 3
5 2 ŠK Města Lysá nad Labem 1 1 0 0 3 4,5 2
  3 ŠK Dopravní podnik Praha B - EA Hotels 1 1 0 0 3 4,5 2
7 6 ŠK Slavoj Litoměřice 1 0 1 0 1 4 2
  7 BETSYS Říčany 1925 A 1 0 1 0 1 4 2
9 8 SK OAZA Praha B 1 0 0 1 0 3,5 2
10 10 Soušek Unichess 1 0 0 1 0 3,5 1
11 4 2222 ŠK Polabiny C 2 0 0 2 0 3 2
12 1 BETSYS Říčany 1925 B 1 0 0 1 0 3 1

 

Pořadí - KPI
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 12 ŠK Bohemia Pardubice 1 1 0 0 3 6,5 6
2 5 ŠK Rapid Pardubice A 1 1 0 0 3 6,5 5
3 2 TJ ŠO Chrudim 1 1 0 0 3 5,5 5
4 9 ŠK při DDM Litomyšl 1 1 0 0 3 5 4
  10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1 1 0 0 3 5 4
6 7 TJ Spartak Letohrad 1 1 0 0 3 4,5 4
7 6 TJ CHS Chotěboř B 1 0 0 1 0 3,5 3
8 3 ŠK Svitavy 1 0 0 1 0 3 2
  4 2222 ŠK Polabiny E 1 0 0 1 0 3 2
10 11 ŠK Rapid Pardubice B 1 0 0 1 0 2,5 2
11 1 TJ Lanškroun B 1 0 0 1 0 1,5 1
12 8 Proplast Česká Třebová 1 0 0 1 0 1,5 0

 

Pořadí - KSZ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 7 Sokol Zaječice B 1 1 0 0 3 5 5
2 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1 1 0 0 3 4 3
  8 ŠK Rapid Pardubice E 1 1 0 0 3 4 3
4 3 NOPO Miřetice 1 1 0 0 3 3 2
5 2 ŠK Rapid Pardubice F 1 0 1 0 1 2,5 2
  11 2222 ŠK Polabiny G 1 0 1 0 1 2,5 2
7 10 2222 ŠK Polabiny H 1 0 0 1 0 2 1
8 5 TJ Sokol Krouna 1 0 0 1 0 1 0
  9 ŠO Hlinsko B 1 0 0 1 0 1 0
10 1 ŠS Železné hory B 0 0 0 0 0 0 0
  6 Sokol Zaječice C 1 0 0 1 0 0 0

 

Pořadí - KSV
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 SK + Sokol Žamberk B 1 1 0 0 3 4 4
  6 ŠNek Nekoř 1 1 0 0 3 4 4
3 3 ŠK Dolní Čermná 1 1 0 0 3 4 3
4 4 ŠO Horní Čermná B 1 0 1 0 1 2,5 2
  7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1 0 1 0 1 2,5 2
6 5 Sokol Nekoř 1 0 0 1 0 1 1
  9 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1 0 0 1 0 1 1
8 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1 0 0 1 0 1 0
9 1 Sokol Mistrovice B 0 0 0 0 0 0 0

 

Pořadí - KSJ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 ŠK Choceň 1 1 0 0 3 3,5 3
  5 TJ Štefanydes Polička D 1 1 0 0 3 3,5 3
3 4 ŠK Ústí nad Orlicí E 1 1 0 0 3 3 2
4 2 TJ Sokol Němčice 1 0 1 0 1 2,5 2
  9 ŠO Sokol Městečko Trnávka 1 0 1 0 1 2,5 2
6 7 Proplast Česká Třebová B 1 0 0 1 0 2 1
7 6 TJ Štefanydes Polička C 1 0 0 1 0 1,5 1
  8 ŠK Svitavy C 1 0 0 1 0 1,5 1
9 1 TJ Lanškroun C 0 0 0 0 0 0 0

 

30.11.2022 Pardubice
OP škol okresu Pardubice

29.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
6.-9. třída

30.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
1.-5. třída

6.12.2022 Svitavy
OP škol okresu Svitavy

10.12.2022 Kouty nad Desnou
28. ročník O losinského kapra

17.12.2022 Svitavy
2. kvalifikační turnaj mládeže

23.12.2022 Svitavy
Vánoční turnaj v šachu

26.12.2022 Ústí nad Orlicí
52. ročník Memoriálu Oldy Hájka

 

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz