V neděli 9. října odstartovaly soutěže družstev 1. kolem. Hrála se 1. liga západ, ŠK Města Lysá nad Labem - Polabiny B 4,5-3,5, Polabiny C - Neratovice 1,5-6,5. Předehrávka 3. kola: Polabiny C - Polabiny B 1,5-6,5. Z krajských soutěží: výsledky KPI, výsledky KSZ, výsledky KSV, výsledky KSJ.
V pravém sloupci najdete trvalé odkazy na výsledky všech soutěží.
Pořadí - 1. liga západ | |||||||||
Poř. | St.č. | Družstvo | Partie | + | = | - | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 11 | 2222 ŠK Polabiny B | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 10 | 7 |
2 | 9 | TJ Neratovice | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6,5 | 6 |
3 | 12 | TJ Pankrác | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 3 |
4 | 5 | ŠK GORDIC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4,5 | 3 |
5 | 2 | ŠK Města Lysá nad Labem | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4,5 | 2 |
3 | ŠK Dopravní podnik Praha B - EA Hotels | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4,5 | 2 | |
7 | 6 | ŠK Slavoj Litoměřice | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 |
7 | BETSYS Říčany 1925 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | |
9 | 8 | SK OAZA Praha B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,5 | 2 |
10 | 10 | Soušek Unichess | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,5 | 1 |
11 | 4 | 2222 ŠK Polabiny C | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 |
12 | 1 | BETSYS Říčany 1925 B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Pořadí - KPI | |||||||||
Poř. | St.č. | Družstvo | Partie | + | = | - | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 12 | ŠK Bohemia Pardubice | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6,5 | 6 |
2 | 5 | ŠK Rapid Pardubice A | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6,5 | 5 |
3 | 2 | TJ ŠO Chrudim | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5,5 | 5 |
4 | 9 | ŠK při DDM Litomyšl | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 4 |
10 | ŠK Ústí nad Orlicí B | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 4 | |
6 | 7 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4,5 | 4 |
7 | 6 | TJ CHS Chotěboř B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,5 | 3 |
8 | 3 | ŠK Svitavy | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 |
4 | 2222 ŠK Polabiny E | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | |
10 | 11 | ŠK Rapid Pardubice B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2,5 | 2 |
11 | 1 | TJ Lanškroun B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1,5 | 1 |
12 | 8 | Proplast Česká Třebová | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1,5 | 0 |
Pořadí - KSZ | |||||||||
Poř. | St.č. | Družstvo | Partie | + | = | - | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 7 | Sokol Zaječice B | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 5 |
2 | 4 | Sokol Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 |
8 | ŠK Rapid Pardubice E | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 | |
4 | 3 | NOPO Miřetice | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 |
5 | 2 | ŠK Rapid Pardubice F | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2,5 | 2 |
11 | 2222 ŠK Polabiny G | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2,5 | 2 | |
7 | 10 | 2222 ŠK Polabiny H | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 |
8 | 5 | TJ Sokol Krouna | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
9 | ŠO Hlinsko B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
10 | 1 | ŠS Železné hory B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Sokol Zaječice C | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Pořadí - KSV | |||||||||
Poř. | St.č. | Družstvo | Partie | + | = | - | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 2 | SK + Sokol Žamberk B | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 4 |
6 | ŠNek Nekoř | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 4 | |
3 | 3 | ŠK Dolní Čermná | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 |
4 | 4 | ŠO Horní Čermná B | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2,5 | 2 |
7 | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2,5 | 2 | |
6 | 5 | Sokol Nekoř | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
9 | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | |
8 | 8 | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
9 | 1 | Sokol Mistrovice B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pořadí - KSJ | |||||||||
Poř. | St.č. | Družstvo | Partie | + | = | - | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 3 | ŠK Choceň | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3,5 | 3 |
5 | TJ Štefanydes Polička D | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3,5 | 3 | |
3 | 4 | ŠK Ústí nad Orlicí E | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 |
4 | 2 | TJ Sokol Němčice | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2,5 | 2 |
9 | ŠO Sokol Městečko Trnávka | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2,5 | 2 | |
6 | 7 | Proplast Česká Třebová B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 |
7 | 6 | TJ Štefanydes Polička C | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1,5 | 1 |
8 | ŠK Svitavy C | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1,5 | 1 | |
9 | 1 | TJ Lanškroun C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |