Pardubický krajský šachový svaz 

O víkendu 15.-16.10. začala prvním dvojkolem Extraliga. GASCO Pardubice si v sobotu připsaly 3 body za výhru 6:2 nad outsiderem soutěže OAZA Praha, v neděli remizovaly s ŠK Líně 4:4. V neděli 16. října se odehrálo 1. kolo 2. ligy D a také KPII východ a KPII západ.

Pořadí - Extraliga
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 1. Novoborský ŠK 2 2 0 0 6 10,5 5
2 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2 2 0 0 6 10 5
3 9 GASCO Pardubice 2 1 1 0 4 10 6
4 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2 1 1 0 4 9 5
5 3 ZIKUDA Turnov 2 1 1 0 4 8,5 5
6 12 ŠK Dopravní podnik Praha 2 1 0 1 3 9 5
7 11 Siesta Labs Unichess 2 1 0 1 3 8 3
8 6 INGEM - ŠK Líně 2 0 2 0 2 8 2
9 1 Šachový klub Moravská Slavia 2 0 1 1 1 6,5 2
10 2 Slavia Kroměříž 2 0 0 2 0 6,5 2
11 5 OAZA loznice.cz 2 0 0 2 0 5 3
12 8 Šachy Hošťálková 2 0 0 2 0 5 1

 

Pořadí - 2. liga D
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 12 2222 ŠK Polabiny D 1 1 0 0 3 6 5
2 2 ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1 1 0 0 3 5 4
3 8 Panda Rychnov nad Kněžnou 1 1 0 0 3 5 3
  9 Gambit Jihlava 1 1 0 0 3 5 3
5 3 ŠK Lípa 1 1 0 0 3 4,5 1
6 6 TJ Štefanydes Polička 1 0 1 0 1 4 3
  7 ŠK Ústí nad Orlicí 1 0 1 0 1 4 3
8 10 ŠK Vysoké Mýto 1 0 0 1 0 3,5 0
9 11 TJ CHS Chotěboř 1 0 0 1 0 3 2
10 4 TJ Lanškroun 1 0 0 1 0 3 1
  5 TJ Slavia Hradec Králové 1 0 0 1 0 3 1
12 1 ŠK 1921 Zábřeh 1 0 0 1 0 2 1

 

Pořadí - KPIIV
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 6 TJ Štefanydes Polička B 1 1 0 0 3 7 7
2 9 SK + Sokol Žamberk 1 1 0 0 3 5,5 5
3 8 ŠK Svitavy B 1 1 0 0 3 5,5 4
4 10 ŠK Řetůvka 1 1 0 0 3 5,5 3
5 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1 1 0 0 3 4,5 3
6 11 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1 0 0 1 0 3,5 2
7 4 TJ Spartak Letohrad B 1 0 0 1 0 2,5 2
8 5 TJ Slovan Moravská Třebová 1 0 0 1 0 2,5 1
9 3 Sokol Mistrovice 1 0 0 1 0 2,5 0
10 7 ŠO Horní Čermná 1 0 0 1 0 1 1
11 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 0 0 0 0 0 0 0

 

Pořadí - KPIIZ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 6 TJ ŠO Chrudim B 1 1 0 0 3 6,5 6
2 8 ŠK Rapid Pardubice C 1 1 0 0 3 5,5 4
3 4 Jiskra Heřmanův Městec 1 1 0 0 3 5 4
4 2 ŠS Železné hory 1 1 0 0 3 5 3
5 1 ŠO Hlinsko 1 1 0 0 3 4,5 2
6 10 2222 ŠK Polabiny F 1 0 0 1 0 3,5 1
7 7 ŠK Bohemia Pardubice B 1 0 0 1 0 3 2
8 9 TJ Sokol Zaječice 1 0 0 1 0 3 1
9 3 ŠK Rapid Pardubice D 1 0 0 1 0 2,5 1
10 5 TJ CHS Chotěboř C 1 0 0 1 0 1,5 1

30.11.2022 Pardubice
OP škol okresu Pardubice

29.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
6.-9. třída

30.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
1.-5. třída

6.12.2022 Svitavy
OP škol okresu Svitavy

10.12.2022 Kouty nad Desnou
28. ročník O losinského kapra

17.12.2022 Svitavy
2. kvalifikační turnaj mládeže

23.12.2022 Svitavy
Vánoční turnaj v šachu

26.12.2022 Ústí nad Orlicí
52. ročník Memoriálu Oldy Hájka

 

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz