Pardubický krajský šachový svaz 

Po právě skončeném MČech se v neděli 31.10. odehrálo 2. kolo 1. ligy západ: Unichess - Polabiny C 5,5-2,5, Polabiny B - DP B 2:6. Z krajských soutěží: výsledky KPIvýsledky KSZvýsledky KSVvýsledky KSJ

Pořadí - 1. liga západ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 9 TJ Neratovice 2 2 0 0 6 11,5 8
2 3 ŠK Dopravní podnik Praha B - EA Hotels 2 2 0 0 6 10,5 6
3 2 ŠK Města Lysá nad Labem 2 2 0 0 6 9 5
4 7 BETSYS Říčany 1925 A 2 1 1 0 4 9 6
5 11 2222 ŠK Polabiny B 3 1 0 2 3 12 7
6 10 Soušek Unichess 2 1 0 1 3 9 5
7 8 SK OAZA Praha B 2 1 0 1 3 8,5 6
8 12 TJ Pankrác 2 1 0 1 3 8 5
9 5 ŠK GORDIC 2 1 0 1 3 7,5 3
10 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2 0 1 1 1 7 4
11 1 BETSYS Říčany 1925 B 2 0 0 2 0 6,5 3
12 4 2222 ŠK Polabiny C 3 0 0 3 0 5,5 3

 

Pořadí - KPI
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 ŠK Rapid Pardubice A 2 2 0 0 6 13 10
2 2 TJ ŠO Chrudim 2 2 0 0 6 12 11
3 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 2 2 0 0 6 12 10
4 12 ŠK Bohemia Pardubice 2 1 1 0 4 10,5 9
5 7 TJ Spartak Letohrad 2 1 1 0 4 8,5 7
6 6 TJ CHS Chotěboř B 2 1 0 1 3 9,5 7
7 3 ŠK Svitavy 2 1 0 1 3 8,5 7
8 9 ŠK při DDM Litomyšl 2 1 0 1 3 6,5 4
9 11 ŠK Rapid Pardubice B 2 0 0 2 0 5 4
10 4 2222 ŠK Polabiny E 2 0 0 2 0 4 2
11 8 Proplast Česká Třebová 2 0 0 2 0 3,5 0
12 1 TJ Lanškroun B 2 0 0 2 0 3

2

 

Pořadí - KSJ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 TJ Štefanydes Polička D 2 2 0 0 6 8,5 8
2 4 ŠK Ústí nad Orlicí E 2 2 0 0 6 6,5 5
3 9 ŠO Sokol Městečko Trnávka 2 1 1 0 4 6,5 6
4 2 TJ Sokol Němčice 2 1 1 0 4 5,5 4
5 3 ŠK Choceň 2 1 0 1 3 4,5 4
6 8 ŠK Svitavy C 2 0 0 2 0 3 2
7 1 TJ Lanškroun C 1 0 0 1 0 2 1
  7 Proplast Česká Třebová B 2 0 0 2 0 2 1
9 6 TJ Štefanydes Polička C 1 0 0 1 0 1,5 1

 

Pořadí - KSV
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 ŠK Dolní Čermná 2 2 0 0 6 7,5 5
2 1 Sokol Mistrovice B 1 1 0 0 3 4,5 4
3 2 SK + Sokol Žamberk B 2 1 0 1 3 4,5 4
4 6 ŠNek Nekoř 1 1 0 0 3 4 4
5 5 Sokol Nekoř 2 1 0 1 3 4 3
6 4 ŠO Horní Čermná B 2 0 2 0 2 5 4
7 7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 2 0 1 1 1 4,5 3
8 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 2 0 1 1 1 3,5 2
9 9 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 2 0 0 2 0 2,5 1

 

Pořadí - KSZ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 8 ŠK Rapid Pardubice E 2 2 0 0 6 8 7
2 11 2222 ŠK Polabiny G 2 1 1 0 4 5,5 5
3 10 2222 ŠK Polabiny H 2 1 0 1 3 5,5 4
4 4 Sokol Lázně Bohdaneč 2 1 0 1 3 5,5 4
5 7 Sokol Zaječice B 1 1 0 0 3 5 5
6 3 NOPO Miřetice 2 1 0 1 3 5 4
7 9 ŠO Hlinsko B 2 1 0 1 3 5 3
8 1 ŠS Železné hory B 1 1 0 0 3 3 2
9 2 ŠK Rapid Pardubice F 2 0 1 1 1 4,5 3
10 5 TJ Sokol Krouna 2 0 0 2 0 2 0
11 6 Sokol Zaječice C 2 0 0 2 0 1 1

30.11.2022 Pardubice
OP škol okresu Pardubice

29.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
6.-9. třída

30.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
1.-5. třída

6.12.2022 Svitavy
OP škol okresu Svitavy

10.12.2022 Kouty nad Desnou
28. ročník O losinského kapra

17.12.2022 Svitavy
2. kvalifikační turnaj mládeže

23.12.2022 Svitavy
Vánoční turnaj v šachu

26.12.2022 Ústí nad Orlicí
52. ročník Memoriálu Oldy Hájka

 

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz