Pardubický krajský šachový svaz 

V neděli 13.11. se hrálo 3. kolo 1. ligy západ: vzájemný duel Polabin byl již předehrán Polabiny C 1,5-6,5 Polabiny B. Z krajských soutěží se hrálo: výsledky KPIvýsledky KSZvýsledky KSVvýsledky KSJ

Pořadí 1. ligy západ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 ŠK Dopravní podnik Praha B - EA Hotels 3 3 0 0 9 17,5 12
2 9 TJ Neratovice 3 3 0 0 9 16 11
3 7 BETSYS Říčany 1925 A 3 2 1 0 7 13,5 9
4 2 ŠK Města Lysá nad Labem 3 2 1 0 7 13 6
5 10 Soušek Unichess 3 2 0 1 6 15,5 10
6 12 TJ Pankrác 3 1 1 1 4 12 6
7 8 SK OAZA Praha B 3 1 0 2 3 12 8
8 11 2222 ŠK Polabiny B 3 1 0 2 3 12 7
9 5 ŠK GORDIC 3 1 0 2 3 9 3
10 6 ŠK Slavoj Litoměřice 3 0 1 2 1 10,5 6
11 1 BETSYS Říčany 1925 B 3 0 0 3 0 7,5 3
12 4 2222 ŠK Polabiny C 3 0 0 3 0 5,5 3

 

Pořadí KPI
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 ŠK Rapid Pardubice A 3 2 1 0 7 17 12
2 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 3 2 1 0 7 16 12
3 12 ŠK Bohemia Pardubice 3 2 1 0 7 15,5 12
4 2 TJ ŠO Chrudim 3 2 0 1 6 15 12
5 6 TJ CHS Chotěboř B 3 1 1 1 4 13,5 9
6 7 TJ Spartak Letohrad 3 1 1 1 4 12 9
7 9 ŠK při DDM Litomyšl 3 1 1 1 4 10,5 6
8 3 ŠK Svitavy 3 1 0 2 3 11 8
9 4 2222 ŠK Polabiny E 3 1 0 2 3 9,5 5
10 1 TJ Lanškroun B 3 1 0 2 3 8,5 6
11 8 Proplast Česká Třebová 3 1 0 2 3 8 3
12 11 ŠK Rapid Pardubice B 3 0 0 3 0 7,5 4

 

Pořadí - KSJ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 TJ Štefanydes Polička D 3 3 0 0 9 12 11
2 4 ŠK Ústí nad Orlicí E 3 3 0 0 9 9,5 7
3 3 ŠK Choceň 3 2 0 1 6 8 7
4 9 ŠO Sokol Městečko Trnávka 3 1 1 1 4 8,5 7
5 2 TJ Sokol Němčice 2 1 1 0 4 5,5 4
6 6 TJ Štefanydes Polička C 2 1 0 1 3 6 5
7 8 ŠK Svitavy C 3 0 0 3 0 4,5 3
8 1 TJ Lanškroun C 2 0 0 2 0 3,5 2
9 7 Proplast Česká Třebová B 3 0 0 3 0 2,5 1

 

Pořadí - KSV
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 ŠK Dolní Čermná 3 3 0 0 9 12,5 10
2 6 ŠNek Nekoř 2 2 0 0 6 8 8
3 4 ŠO Horní Čermná B 3 1 2 0 5 8,5 6
4 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 3 1 1 1 4 7,5 5
5 5 Sokol Nekoř 3 1 0 2 3 5 3
6 1 Sokol Mistrovice B 2 1 0 1 3 4,5 4
7 2 SK + Sokol Žamberk B 2 1 0 1 3 4,5 4
8 7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 3 0 1 2 1 5,5 4
9 9 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 3 0 0 3 0 4 1

 

Pořadí - KSZ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 8 ŠK Rapid Pardubice E 3 3 0 0 9 11 9
2 9 ŠO Hlinsko B 3 2 0 1 6 9 6
3 10 2222 ŠK Polabiny H 3 2 0 1 6 8,5 6
4 3 NOPO Miřetice 3 2 0 1 6 8 6
5 11 2222 ŠK Polabiny G 3 1 2 0 5 8 7
6 4 Sokol Lázně Bohdaneč 3 1 1 1 4 8 6
7 7 Sokol Zaječice B 2 1 0 1 3 7 6
8 1 ŠS Železné hory B 2 1 0 1 3 5 3
9 2 ŠK Rapid Pardubice F 2 0 1 1 1 4,5 3
10 5 TJ Sokol Krouna 3 0 0 3 0 4 1
11 6 Sokol Zaječice C 3 0 0 3 0 2 1

30.11.2022 Pardubice
OP škol okresu Pardubice

29.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
6.-9. třída

30.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
1.-5. třída

6.12.2022 Svitavy
OP škol okresu Svitavy

10.12.2022 Kouty nad Desnou
28. ročník O losinského kapra

17.12.2022 Svitavy
2. kvalifikační turnaj mládeže

23.12.2022 Svitavy
Vánoční turnaj v šachu

26.12.2022 Ústí nad Orlicí
52. ročník Memoriálu Oldy Hájka

 

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz