Pardubický krajský šachový svaz 

O víkendu 7. a 8. prosince pokračovala 5. a 6. kolem extraliga. GASCO Pardubice si připsaly plný počet bodů, v sobotu nejdřív porazily Unichess 5:3 a v neděli DP Praha 6,5:1,5. V neděli 8. prosince se také hrálo 6. kolo 2. ligy D. Z krajských soutěží jsou zde výsledky na šachovnicích z KPII východ a KPII západ.

Extraliga - pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 1. Novoborský ŠK 6 6 0 0 18 36,5 26
2 10 Výstaviště Lysá nad Labem 6 5 1 0 16 32 22
3 9 GASCO Pardubice 6 4 1 1 13 31 21
4 3 ZIKUDA Turnov 6 4 1 1 13 27,5 15
5 7 BŠŠ Frýdek-Místek 6 4 1 1 13 27 13
6 1 Šachový klub Moravská Slavia 6 3 1 2 10 24,5 11
7 6 INGEM - ŠK Líně 6 2 2 2 8 22,5 7
8 2 Slavia Kroměříž 6 2 1 3 7 23 9
9 11 Siesta Labs Unichess 6 1 0 5 3 20 7
10 12 ŠK Dopravní podnik Praha 6 1 0 5 3 15 6
11 5 OAZA loznice.cz 6 0 0 6 0 14,5 8
12 8 Šachy Hošťálková 6 0 0 6 0 14,5 2

 

2. liga D - pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 12 2222 ŠK Polabiny D 6 6 0 0 18 35 28
2 11 TJ CHS Chotěboř 6 5 0 1 15 31,5 25
3 2 ŠŠPM Lipky Hradec Králové 6 4 1 1 13 27,5 19
4 9 Gambit Jihlava 6 4 0 2 12 26,5 18
5 8 Panda Rychnov nad Kněžnou 6 3 2 1 11 24,5 15
6 3 ŠK Lípa 6 3 0 3 9 23,5 13
7 6 TJ Štefanydes Polička 6 2 2 2 8 24,5 13
8 5 TJ Slavia Hradec Králové 6 2 0 4 6 23,5 15
9 4 TJ Lanškroun 6 1 2 3 5 23 12
10 7 ŠK Ústí nad Orlicí 6 1 1 4 4 19 13
11 10 ŠK Vysoké Mýto 6 0 1 5 1 16,5 4
12 1 ŠK 1921 Zábřeh 6 0 1 5 1 13 4

 

Krajský přebor II východ - pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 6 TJ Štefanydes Polička B 6 6 0 0 18 31,5 22
2 10 ŠK Řetůvka 6 4 0 2 12 31 20
3 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 5 3 1 1 10 25,5 17
4 5 TJ Slovan Moravská Třebová 6 3 1 2 10 22,5 12
5 8 ŠK Svitavy B 5 3 0 2 9 20 12
6 4 TJ Spartak Letohrad B 6 2 0 4 6 19,5 11
7 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 5 2 0 3 6 17,5 11
8 11 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 6 1 2 3 5 23,5 15
9 7 ŠO Horní Čermná 5 1 2 2 5 17 9
10 9 SK + Sokol Žamberk 5 1 1 3 4 18 8
11 3 Sokol Mistrovice 5 0 1 4 1 14 8

 

Krajský přebor II západ - pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 ŠS Železné hory 6 6 0 0 18 30,5 22
2 8 ŠK Rapid Pardubice C 6 5 0 1 15 30,5 23
3 1 ŠO Hlinsko 6 4 1 1 13 26 17
4 9 TJ Sokol Zaječice 6 4 0 2 12 31,5 24
5 10 2222 ŠK Polabiny F 6 3 0 3 9 27,5 18
6 4 Jiskra Heřmanův Městec 6 3 0 3 9 25 17
7 7 ŠK Bohemia Pardubice B 6 3 0 3 9 23 18
8 6 TJ ŠO Chrudim B 6 1 0 5 3 17,5 12
9 5 TJ CHS Chotěboř C 6 0 1 5 1 14,5 9
10 3 ŠK Rapid Pardubice D 6 0 0 6 0 14 10

Výsledky Přebor škol:
Svitavy - 1.-5.třída, 6.-9.třída
Ústí n/Orlicí - 1.-5. třída, 6.-9.třída
P
ardubice - 1.-9. třída

Počty členů mládeže k 8.11.2022

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz