Pardubický krajský šachový svaz 

V neděli 15. ledna se hrálo 6. kolo 1. ligy západ: Polabiny B prohrály 3:5 s Říčany A, nedařilo se ani Polabinám C, ty podlehly DP Praha B nejtěsnější rozdílem 3,5:4,5. Z krajských soutěží se hrálo: výsledky KPIvýsledky KSZvýsledky KSVvýsledky KSJ

Pořadí - 1. liga západ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 ŠK Dopravní podnik Praha B - EA Hotels 6 6 0 0 18 32 23
2 7 BETSYS Říčany 1925 A 7 5 1 1 16 28,5 17
3 10 Soušek Unichess 6 5 0 1 15 32 23
4 2 ŠK Města Lysá nad Labem 6 4 1 1 13 25,5 14
5 9 TJ Neratovice 6 4 0 2 12 28 15
6 11 2222 ŠK Polabiny B 6 3 0 3 9 25,5 15
7 12 TJ Pankrác 6 2 1 3 7 23,5 12
8 1 BETSYS Říčany 1925 B 7 2 0 5 6 24,5 11
9 8 SK OAZA Praha B 6 2 0 4 6 22,5 14
10 6 ŠK Slavoj Litoměřice 6 1 1 4 4 21,5 11
11 5 ŠK GORDIC 6 1 0 5 3 18 5
12 4 2222 ŠK Polabiny C 6 0 0 6 0 14,5 7

 

Krajský přebor I 
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 ŠK Rapid Pardubice A 6 5 1 0 16 33,5 26
2 12 ŠK Bohemia Pardubice 6 5 1 0 16 32 23
3 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 6 4 2 0 14 31,5 24
4 9 ŠK při DDM Litomyšl 6 3 1 2 10 24,5 14
5 4 2222 ŠK Polabiny E 6 3 1 2 10 24 16
6 2 TJ ŠO Chrudim 6 3 0 3 9 28,5 23
7 7 TJ Spartak Letohrad 6 2 2 2 8 22,5 18
8 6 TJ CHS Chotěboř B 6 2 1 3 7 23 16
9 1 TJ Lanškroun B 6 2 0 4 6 17 13
10 3 ŠK Svitavy 6 1 1 4 4 17,5 13
11 8 Proplast Česká Třebová 6 1 0 5 3 16,5 5
12 11 ŠK Rapid Pardubice B 6 0 0 6 0 17,5 11

 

Krajská soutěž jih
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 TJ Štefanydes Polička D 6 6 0 0 18 21,5 19
2 4 ŠK Ústí nad Orlicí E 6 4 0 2 12 16,5 11
3 9 ŠO Sokol Městečko Trnávka 6 3 1 2 10 18,5 15
4 2 TJ Sokol Němčice 5 3 1 1 10 13,5 9
5 3 ŠK Choceň 5 3 0 2 9 13 10
6 6 TJ Štefanydes Polička C 5 2 1 2 7 13 10
7 8 ŠK Svitavy C 5 1 0 4 3 10,5 8
8 1 TJ Lanškroun C 5 0 1 4 1 9,5 6
9 7 Proplast Česká Třebová B 5 0 0 5 0 4 1

 

Krajská soutěž východ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 ŠO Horní Čermná B 6 4 2 0 14 19 14
2 3 ŠK Dolní Čermná 5 3 1 1 10 16,5 12
3 9 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 6 3 0 3 9 14,5 8
4 2 SK + Sokol Žamberk B 5 2 1 2 7 12,5 9
5 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 5 2 1 2 7 12,5 8
6 1 Sokol Mistrovice B 5 2 1 2 7 12 8
7 6 ŠNek Nekoř 5 2 0 3 6 12 8
8 5 Sokol Nekoř 6 1 1 4 4 11 6
9 7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 5 1 1 3 4 10 7

 

Krajská soutěž západ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 NOPO Miřetice 5 4 0 1 12 15,5 12
2 8 ŠK Rapid Pardubice E 5 4 0 1 12 15 12
3 11 2222 ŠK Polabiny G 6 3 2 1 11 17 16
4 7 Sokol Zaječice B 5 3 1 1 10 17 15
5 9 ŠO Hlinsko B 5 3 1 1 10 16 12
6 1 ŠS Železné hory B 5 3 1 1 10 13,5 11
7 10 2222 ŠK Polabiny H 6 3 0 3 9 14,5 11
8 4 Sokol Lázně Bohdaneč 6 2 1 3 7 15,5 13
9 5 TJ Sokol Krouna 6 0 2 4 2 11 7
10 2 ŠK Rapid Pardubice F 5 0 2 3 2 9 6
11 6 Sokol Zaječice C 6 0 0 6 0 6 5

 

Výsledky Přebor škol:
Svitavy - 1.-5.třída, 6.-9.třída
Ústí n/Orlicí - 1.-5. třída, 6.-9.třída
P
ardubice - 1.-9. třída

Počty členů mládeže k 8.11.2022

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz