Pardubický krajský šachový svaz 

V 1. kole hraném 4. října Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: Chotěboř B - Rapid 4,5:3,5, Letohrad - Svitavy 3,5:4,5, Litomyšl - Polabiny E 4,5:3,5, Polabiny D - Zaječice 4,5:3,5, Lanškroun B - Bohemia 4,5:3,5, Vysoké Mýto B - Ústí n/O 5:3.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 6 ŠK Vysoké Mýto B 1 1 0 0 3 5 2,5
2 11 ŠK Svitavy 1 1 0 0 3 4,5 2
3 1 TJ CHS Chotěboř B 1 1 0 0 3 4,5 1,5
  3 ŠK při DDM Litomyšl 1 1 0 0 3 4,5 1,5
  5 TJ Lanškroun B 1 1 0 0 3 4,5 1,5
6 4 2222 ŠK Polabiny D 1 1 0 0 3 4,5 1
7 2 TJ Spartak Letohrad 1 0 0 1 0 3,5 1,5
8 8 ŠK Bohemia Pardubice 1 0 0 1 0 3,5 1
  10 2222 ŠK Polabiny E 1 0 0 1 0 3,5 1
  12 ŠK Rapid Pardubice 1 0 0 1 0 3,5 1
11 9 Sokol Zaječice 1 0 0 1 0 3,5 0,5
12 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1 0 0 1 0 3 1,5

 

TJ CHS Chotěboř B ELO   - 12 ŠK Rapid Pardubice ELO   4½:3½
Novotný, Ondřej (w) 1933 z - IM Prandstetter, Eduard (b) 2218 z 0 - 1
Vrkota, Miloš (b) 2091 H,z -   Smutný, Jan (w) 2183 H,z ½ - ½
Černovský, Jiří (w) 2073 H,z - FM Hlavnička, Jiří (b) 2090 z 1 - 0
Štolba, Miloš (b) 2022 H -   Sýkora, Josef (w) 2043 z,ZK 1 - 0
Petrus, Luděk (w) 1968 z -   Veselý, Tomáš (b) 1997 z,K 0 - 1
Hospodka, Josef (b) 1936 z,ZK -   Seidl, Zdeněk (w) 1837   ½ - ½
Pejřimovská, Viola (w) 1749   -   Joukl, Jakub (b) 1733   1 - 0
Pejřimovský, Tadeáš (b) 1571   -   Fiala, Jan (w) 1675   ½ - ½
TJ Spartak Letohrad ELO   - 11 ŠK Svitavy ELO   3½:4½
Lorenc, Adam (w) 1984 z -   Kotva, Milan (b) 1856 z 0 - 1
Mikyska, Kamil (b) 1942 z,K -   Krušina, Patrik (w) 1855 z 0 - 1
Kraus, Ondřej (w) 1968 H,z -   Křeček, Jiří (b) 1648 z 1 - 0
Janeček, Václav (b) 1894 z -   Bulva, František (w) 1619   ½ - ½
Kameník, David (w) 1797 H,z -   Velešík, Marian (b) 1683 K 1 - 0
Lorenc, Josef (b) 1851 z -   Ďuriančík, Michal (w) 1602   1 - 0
Řehák, Jiří (w) 1834 z,ZK -   Václavík, Patrik (b) 1647   0 - 1
Maceška, Bohumír (b) 1726   -   Moravec, Jakub (w) 1511   0 - 1
ŠK při DDM Litomyšl ELO   - 10 2222 ŠK Polabiny E ELO   4½:3½
Daniel, Martin (w) 2018 H,z, -   Vařejčko, Josef (b) 2215 V,z, 0 - 1
Škeřík, Karel (b) 1950 z,ZK -   Brožka, Karel (w) 2189 V,z ½ - ½
Doseděl, Jiří (w) 2001 H -   Kourek, Jozef (b) 2024 V 1 - 0
Jirsa, Lukáš (b) 2020 z -   Stoček, Martin (w) 1771 z 1 - 0
Šváb, Jiří (w) 1839 z -   Juchelka, Marek (b) 1841 z ½ - ½
Bartošová, Lucie (b) 1904   -   Bouška, Jiří (w) 1874 z ½ - ½
Odstrčil, Jaromír (w) 1855   -   Třasáková, Adéla (b) 1803 z 0 - 1
Petrík, Peter (b) 1797   -   Králová, Gabriela (w) 1715 z 1 - 0
2222 ŠK Polabiny D ELO   - 9 Sokol Zaječice ELO   4½:3½
Mojžíš, Jaroslav (w) 2062 V,z, -   Kokeš, Bohuslav (b) 1987 H,z 0 - 1
Jiroušek, Jan (b) 2009 z -   Jedličková, Petra (w) 1797 z 1 - 0
Černý, Jan (w) 2016 z -   Hájek, Jaroslav (b) 1894 z,ZK 1 - 0
Jareš, Michal (b) 1955 z -   Zámečník, Jan (w) 1826 H,z ½ - ½
Trojan, Luboš (w) 1962 z,K -   Konrád, František (b) 1761 z,K ½ - ½
Just, Pavel (b) 1964 z -   Němec, Bohumil (w) 1764 H ½ - ½
Törvenyi, Roman (w) 1982   -   Brožka, Karel (b) 1701   ½ - ½
Veselý, Emanuel (b) 1805 H -   Cach, Tomáš (w) 1604   ½ - ½
TJ Lanškroun B ELO   - 8 ŠK Bohemia Pardubice ELO   4½:3½
Krátký, Josef (w) 2065 V,z - FM Sabol, Marian (b) 2244 H,z 0 - 1
Solil, Roman (b) 1959 z -   Horáček, Michal (w) 2127 z 1 - 0
Pokorný, Tomáš (w) 2220 V,z -   Kastner, Oldřich (b) 2000 z ½ - ½
Švub, Jan (b) 1842 z -   Houška, Bronislav (w) 1936 H,z ½ - ½
Kalousová, Julie (w) 1606 z,ZK -   Bartoš, Karel (b) 1863 z ½ - ½
Doleček, Matěj (b) 1708 z -   Vodička, Pavel (w) 1943   0 - 1
Kupsa, Matěj (w) 2036 V -   Třasák, Ondřej (b) 1941 ZK 1 - 0
Horák, Vojtěch (b) 1622   -   Starý, Lukáš (w) 1878 H 1 - 0
ŠK Vysoké Mýto B ELO   - 7 ŠK Ústí nad Orlicí B ELO   5 : 3
Trhal, Tomáš (w) 2056 H,z -   Hrobař, Vlastimil (b) 1975 V,z, 1 - 0
Kosek, Marek (b) 2154 V,z -   Holásek, Vojtěch (w) 1863 z 1 - 0
Ptáček, Luboš (w) 2066 V -   Šmajzrová, Veronika (b) 1833 z 0 - 1
Lipavský, Dušan (b) 1936 z -   Volf, Jaroslav (w) 1959 z 1 - 0
Zeman, Daniel (w) 1728 z -   Šimek, Zdeněk (b) 1930 z 1 - 0
Kučera, Jan (b) 1903 z -   Netušil, Jakub (w) 1954 z,K 1 - 0
Marinov, Peter (w) 1813 z -   Mareš, Petr (b) 1890   0 - 1
Ptáček, Miloslav (b) 1720   -   Mareš, Jan (w) 1982   0 - 1

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

zrušeno
50. ročník Orlické šachovnice

14.11.2020 Mistrovice
Turnaj Járy Masopusta

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz