Vytisknout

V 1. kole hraném 10. října Krajského přeboru 1 byly dosaženy tyto výsledky: Rapid - Ústí B 5:3, Chotěboř B - Letohrad 1,5:6,5, Lanškroun B - Polabiny D 3,5:4,5, Polabiny E - Bohemia 4:4, Litomyšl - Zaječice 4,5:3,5, Vysoké Mýto B - Svitavy 6:2.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 11 TJ Spartak Letohrad 1 1 0 0 3 6,5 3
2 6 ŠK Vysoké Mýto B 1 1 0 0 3 6 2
3 1 ŠK Rapid Pardubice 1 1 0 0 3 5 2
4 5 ŠK při DDM Litomyšl 1 1 0 0 3 4,5 1,5
5 10 2222 ŠK Polabiny D 1 1 0 0 3 4,5 1
6 4 2222 ŠK Polabiny E 1 0 1 0 1 4 1
  9 ŠK Bohemia Pardubice 1 0 1 0 1 4 1
8 8 Sokol Zaječice 1 0 0 1 0 3,5 1
9 3 TJ Lanškroun B 1 0 0 1 0 3,5 0,5
10 12 ŠK Ústí nad Orlicí B 1 0 0 1 0 3 1
11 7 ŠK Svitavy 1 0 0 1 0 2 0
12 2 TJ CHS Chotěboř B 1 0 0 1 0 1,5 0,5

 

ŠK Rapid Pardubice ELO - ŠK Ústí nad Orlicí B ELO 5 : 3
Prandstetter, Eduard (w) 2220 - Holásek, Pavel (b) 2014 1 - 0
Smutný, Jan (b) 2181 - Šmajzr, Martin (w) 2154 1 - 0
Veselý, Tomáš (w) 2004 - Hrobař, Vlastimil (b) 1969 0 - 1
Sýkora, Josef (b) 2029 - Mareš, Jan (w) 1985 ½ - ½
Hennig, Thomas (w) 2017 - Holásek, Vojtěch (b) 1847 1 - 0
Fiala, Jan (b) 1663 - Šmajzrová, Veronika (w) 1884 ½ - ½
Joukl, Jakub (w) 1725 - Šimek, Zdeněk (b) 1919 0 - 1
Joukl, Martin (b) 1661 - Smola, Jan (w) 1790 1 - 0
TJ CHS Chotěboř B ELO - TJ Spartak Letohrad ELO 1½:6½
Štolba, Miloš (w) 2030 - Lorenc, Adam (b) 1974 ½ - ½
Pejřimovská, Viola (b) 1703 - Mikyska, Kamil (w) 1933 0 - 1
Pejřimovský, Tadeáš (w) 1674 - Janeček, Václav (b) 1889 0 - 1
Hospodka, Josef (b) 1934 - Kameník, David (w) 1802 0 - 1
Krejčík, Tomáš (w) 1914 - Ježek, Jakub (b) 1780 1 - 0
Fiala, Milan (b) 1825 - Bouchal, Lukáš (w) 1807 0 - 1
Klabeneš, Petr (w) 1702 - Mík, Tomáš (b) 1483 0 - 1
Včela, Martin (b) 1306 - Sysr, Pavel (w) 1607 0 - 1
TJ Lanškroun B ELO - 2222 ŠK Polabiny D ELO 3½:4½
Solil, Roman (w) 1970 - Jareš, Michal (b) 2120 0 - 1
Krátký, Josef (b) 2024 - Jiroušek, Jan (w) 1975 ½ - ½
Pokorný, Tomáš (w) 2216 - Černý, Jan (b) 2021 ½ - ½
Švub, Jan (b) 1844 - Trojan, Luboš (w) 1947 ½ - ½
Procházka, Petr (w) 1970 - Just, Pavel (b) 1953 1 - 0
Kalousová, Julie (b) 1614 - Veselý, Emanuel (w) 1823 ½ - ½
Horák, Vojtěch (w) 1642 - Liška, Kryštof (b) 1636 0 - 1
Senko, Ján (b) 1256 - Mácha, Martin (w) 1478 ½ - ½
2222 ŠK Polabiny E ELO - ŠK Bohemia Pardubice ELO 4 : 4
Vařejčko, Josef (w) 2213 - Sabol, Marian (b) 2268 ½ - ½
Bouška, Jiří (b) 1978 - Horáček, Michal (w) 2116 1 - 0
Lihotský, Lukáš (w) 1902 - Houška, Bronislav (b) 1934 ½ - ½
Třasáková, Adéla (b) 1903 - Třasák, Ondřej (w) 1935 ½ - ½
Kulhánek, Jáchym (w) 1866 - Vodička, Pavel (b) 1956 ½ - ½
Juchelka, Marek (b) 1810 - Daněk, Pavel (w) 1883 0 - 1
Stoček, Martin (w) 1786 - Bartoš, Karel (b) 1778 1 - 0
Stoček, Pavel (b) 1572 - Starý, Lukáš (w) 1891 0 - 1
ŠK při DDM Litomyšl ELO - Sokol Zaječice ELO 4½:3½
Daniel, Martin (w) 2014 - Hájek, Lukáš (b) 2045 ½ - ½
Doseděl, Jiří (b) 1997 - Kokeš, Bohuslav (w) 1955 1 - 0
Jirsa, Lukáš (w) 2023 - Hájek, Jiří (b) 2022 ½ - ½
Šváb, Jiří (b) 1839 - Hájek, Jaroslav (w) 1889 0 - 1
Šnevajs, Heřman (w) 1992 - Roušar, Zdeněk (b) 1835 0 - 1
Petrík, Peter (b) 1803 - Konrád, František (w) 1765 1 - 0
Bartošová, Lucie (w) 1903 - Hromádko, Martin (b) 1939 ½ - ½
Zeman, Ladislav (b) 1812 - Žídek, Jan (w) 1535 1 - 0
ŠK Vysoké Mýto B ELO - ŠK Svitavy ELO 6 : 2
Kosek, Marek (w) 2146 - Kotva, Milan (b) 1871 1 - 0
Kosek, Jiří (b) 2056 - Krušina, Patrik (w) 1864 ½ - ½
Ptáček, Luboš (w) 2046 - Vodička, Martin (b) 1731 1 - 0
Lipavský, Dušan (b) 1944 - Václavík, Patrik (w) 1739 ½ - ½
Kučera, Jan (w) 1912 - Maděra, Stanislav (b) 1703 ½ - ½
Marinov, Peter (b) 1796 - Moravec, Jakub (w) 1629 ½ - ½
Vršková, Gabriela (w) 1841 - Velešík, Marian (b) 1678 1 - 0
Sabolová, Kristýna (b) 1858 - Bednář, Pavel (w) 1471 1 - 0
Kategorie: Krajské přebory