Pardubický krajský šachový svaz 

V 1. kole Krajského přeboru 2 východ hraném 17. října byly dosaženy tyto výsledky: Řetůvka-Horní Čermná 4,5:3,5, Žamberk-Svitavy B 3,5:4,5, Ústí nad Orlicí B - Česká Třebová 4:4, Mistrovice - Moravská Třebová 1:7, Letohrad B - Kunvald 3:5.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 7 TJ Slovan Moravská Třebová 1 1 0 0 3 7 3,5
2 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1 1 0 0 3 5 1,5
3 1 ŠK Řetůvka 1 1 0 0 3 4,5 1,5
  9 ŠK Svitavy B 1 1 0 0 3 4,5 1,5
5 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1 0 1 0 1 4 1
  8 Proplast Česká Třebová 1 0 1 0 1 4 1
7 2 SK+Sokol Žamberk 1 0 0 1 0 3,5 1
  10 ŠO Horní Čermná 1 0 0 1 0 3,5 1
9 5 TJ Spartak Letohrad B 1 0 0 1 0 3 0,5
10 4 Sokol Mistrovice 1 0 0 1 0 1 0,5

 

ŠK Řetůvka ELO - ŠO Horní Čermná ELO 4½:3½
Kořínek, Pavel (w) 1941 - Merta, Michal (b) 1760 ½ - ½
Vávra, Vojtěch (b) 1805 - Dušek, Josef (w) 1718 1 - 0
Kykal, Zbyněk (w) 1810 - Kalousek, Miroslav (b) 1769 ½ - ½
Vaníček, Jan (b) 1707 - Motl, Josef (w) 1643 0 - 1
Kylar, Pavel (w) 1744 - Vacek, Miroslav (b) 1491 1 - 0
Šimek, František (b) 1819 - Šilar, Josef (w) 1581 1 - 0
Branda, Zdeněk (w) 0 - Padrtka, Jiří (b) 1566 0 - 1
Bartoš, Roman (b) 1347 - Motl, Ladislav (w) 1599 ½ - ½
SK+Sokol Žamberk ELO - ŠK Svitavy B ELO 3½:4½
Holásek, Vojtěch (w) 1847 - Ďuriančík, Michal (b) 1645 0 - 1
Havrlík, Pavel (b) 1818 - Bulva, František (w) 1624 ½ - ½
Kalous, Tomáš (w) 1854 - Václavík, Patrik (b) 1739 0 - 1
Mík, Tomáš (b) 1483 - Moravec, Jakub (w) 1629 ½ - ½
Brdíček, David (w) 1798 - Krušina, Adolf (b) 1529 ½ - ½
Martinec, Jan (b) 1745 - Pospíšil, Jan (w) 0 0 - 1
Kacálek, Karel (w) 1789 - Brázda, Zdeněk (b) 1327 1 - 0
Kopal, Vladimír (b) 1516 - Vymazal, Marek (w) 1253 1 - 0
ŠK Ústí nad Orlicí C ELO - Proplast Česká Třebová ELO 4 : 4
Volf, Jaroslav (w) 1951 - Hurt, Lukáš (b) 2081 ½ - ½
Píše, Jiří (b) 1753 - Prax, Ivo (w) 1934 0 - 1
Smola, Jan (w) 1790 - Pail, Milan (b) 1840 ½ - ½
Kameník, David (b) 1802 - Pěkník, Milan (w) 1815 ½ - ½
Glembek, Bohumír (w) 1737 - Petrželka, Karel (b) 1821 ½ - ½
Leksová, Soňa (b) 1724 - Vencl, Jiří (w) 1728 1 - 0
Pokorný, Jan (w) 1891 - Racek, Josef (b) 1573 1 - 0
Čech, Martin (b) 1680 - Nikolinko, Tomáš (w) 1210 0 - 1
Sokol Mistrovice ELO - TJ Slovan Moravská Třebová ELO 1 : 7
Ježek, Jakub (w) 1780 - Kotva, Milan (b) 1871 1 - 0
Řehák, Jiří (b) 1822 - Grepl, Pavel (w) 1887 0 - 1
Hanák, Vladimír (w) 1553 - Sojma, Zdeněk (b) 1813 0 - 1
Bouchal, Tomáš (b) 1589 - Meleško, Andrij (w) 1780 0 - 1
Janota, Jiří (w) 1558 - Šmíd, František (b) 1675 0 - 1
Špinler, Bronislav (b) 1425 - Navrátil, Miroslav (w) 1681 0 - 1
Kokula, Filip (w) 1363 - Horáček, Petr (b) 1678 0 - 1
Langr, Petr (b) 1546 - Dvořáček, Alois (w) 1493 0 - 1
TJ Spartak Letohrad B ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald ELO 3 : 5
Maceška, Bohumír (w) 1715 - Buráň, Jaroslav (b) 2087 ½ - ½
Sysr, Vít (b) 1546 - Vymetálek, Petr (w) 1772 ½ - ½
Pulkrábek, Aleš (w) 1643 - Hodek, Roman (b) 1637 ½ - ½
Petráček, Jiří (b) 1655 - Dvořák, Eduard (w) 1640 0 - 1
Sysr, Pavel (w) 1607 - Krčmář, Stanislav (b) 1585 1 - 0
Palla, Stanislav (b) 1691 - Hejl, Petr (w) 1575 0 - 1
Janeček, Ondřej (w) 1463 - Matoulek, Václav (b) 1493 0 - 1
Lorenc, Josef (b) 1372 - Tobiška, Jaroslav (w) 1546 ½ - ½

11.12.2021 Pardubice
3. kvalifikační turnaj HD10-16

11.12.2021 Brno
MČR v blesku


říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz

Zveřejněny úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev: