Pardubický krajský šachový svaz 

V 1. kole Krajského přeboru 2 západ hraném 17. října byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia B - Choceň 4:4, Železné hory - Heřmanův Městec 4:4, Rapid B - Rapid C 4,5:3,5, Chotěboř C - Hlinsko 2,5:5,5, Polabiny F - Polička B 4:4.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 7 ŠO Hlinsko 1 1 0 0 3 5,5 2
2 3 ŠK Rapid Pardubice B 1 1 0 0 3 4,5 2
3 2 ŠS Železné hory 1 0 1 0 1 4 1,5
  5 2222 ŠK Polabiny F 1 0 1 0 1 4 1,5
  6 TJ Štefanydes Polička B 1 0 1 0 1 4 1,5
  9 Jiskra Heřmanův Městec 1 0 1 0 1 4 1,5
7 1 ŠK Bohemia Pardubice B 1 0 1 0 1 4 1
  10 ŠK Choceň 1 0 1 0 1 4 1
9 8 ŠK Rapid Pardubice C 1 0 0 1 0 3,5 1,5
10 4 TJ CHS Chotěboř C 1 0 0 1 0 2,5 0,5

 

ŠK Bohemia Pardubice B ELO - ŠK Choceň ELO 4 : 4
Bartoš, Karel (w) 1778 - Kučera, Jan (b) 1912 ½ - ½
Mudruňka, Pavel (b) 1951 - Marinov, Peter (w) 1796 1 - 0
Šindler, Jaromír (w) 1581 - Stojanov, Dragan (b) 1746 0 - 1
Kvapil, Petr (b) 1625 - Podgorný, Radim (w) 1684 ½ - ½
Daněk, Pavel (w) 1883 - Janeček, František (b) 1644 ½ - ½
Mazuch, Jan (b) 1956 - Flos, Petr (w) 1635 1 - 0
Stehlík, Pavel (w) 1479 - Vavroušek, Petr (b) 1552 ½ - ½
Horáčková, Isabela (b) 1151 - Šmejdíř, Waldemar (w) 1550 0 - 1
ŠS Železné hory ELO - Jiskra Heřmanův Městec ELO 4 : 4
Švanda, Pavel (w) 2102 - Starý, Lukáš (b) 1891 1 - 0
Šilar, Lubomír (b) 1993 - Müller, Petr (w) 1855 1 - 0
Nešpůrek, Jakub (w) 1608 - Starý, Vojtěch (b) 1626 0 - 1
Dunajčík, Jiří (b) 1827 - Honek, Jan (w) 1818 ½ - ½
Tyč, Miroslav (w) 1737 - Přibyl, Jiří (b) 1866 0 - 1
Rožek, Jan (b) 1364 - Konrád, František (w) 1765 0 - 1
Jura, Jiří (w) 1540 - Janoušek, Petr (b) 1669 ½ - ½
Roub, Radek (b) 1345 - Janoušek, Ladislav (w) 1465 1 - 0
ŠK Rapid Pardubice B ELO - ŠK Rapid Pardubice C ELO 4½:3½
Sýkora, Josef (w) 2029 - Pavlovec, Vladimír (b) 1833 1 - 0
Seidl, Zdeněk (b) 1839 - Hon, Jiří (w) 1768 ½ - ½
Joukl, Jakub (w) 1725 - Janko, Jan (b) 1677 1 - 0
Halousek, Jaroslav (b) 1593 - Kurka, Petr (w) 1305 1 - 0
Fiala, Jan (w) 1663 - Kafka, Ondřej (b) 1113 1 - 0
Seidl, Václav (b) 1218 - Vinš, Karel (w) 1369 0 - 1
Vytiska, Jan (w) 0 - Laurin, Jakub (b) 1177 0 - 1
Vytiska, Tomáš (b) 0 - Blažek, Marek (w) 1019 0 - 1
TJ CHS Chotěboř C ELO - ŠO Hlinsko ELO 2½:5½
Pejřimovská, Viola (w) 1703 - Novotný, Ondřej (b) 1901 0 - 1
Pejřimovský, Tadeáš (b) 1674 - Dvořák, Slavomil (w) 1880 0 - 1
Klabeneš, Petr (w) 1702 - Janda, Lubomír (b) 1760 1 - 0
Včela, Martin (b) 1306 - Osička, Přemysl (w) 1524 ½ - ½
Fiala, Milan (w) 1825 - Vojanec, Hynek (b) 1607 ½ - ½
Sokol, Michal (b) 1346 - Indra, Antonín (w) 1552 ½ - ½
Fousek, Petr (w) 1319 - Vašková, Marie (b) 1430 0 - 1
Jun, Robert (b) 1315 - Šulc, Jiří (w) 1301 0 - 1
2222 ŠK Polabiny F ELO - TJ Štefanydes Polička B ELO 4 : 4
Bělohlav, Jan (w) 1866 - Stodola, Marek (b) 1949 ½ - ½
Juchelka, Marek (b) 1810 - Švanda, Adam (w) 1860 ½ - ½
Lihotský, Lukáš (w) 1902 - Sodomka, Adam (b) 1881 0 - 1
Veselý, Emanuel (b) 1823 - Schaffer, Ondřej (w) 1839 0 - 1
Rosenbaumová, Lea (w) 1866 - Stodola, Jakub (b) 1718 0 - 1
Čermák, Dušan (b) 1675 - Švanda, Radek (w) 1721 1 - 0
Nešpůrek, Petr (w) 1782 - Smejkal, Jan (b) 1728 1 - 0
Kvapil, Pavel (b) 1468 - Buchta, Martin (w) 1642 1 - 0

11.12.2021 Pardubice
3. kvalifikační turnaj HD10-16

11.12.2021 Brno
MČR v blesku


říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz

Zveřejněny úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev: