Pardubický krajský šachový svaz 

Ve 2. kole Krajského přeboru 1. třídy hraném 31. října byly dosaženy tyto výsledky: Ústí nad Orlicí B - Svitavy 5,5:2,5, Zaječice - Vysoké Mýto B 1,5:6,5, Bohemia - Litomyšl 4,5:3,5, Polabiny D - Polabiny E 3,5-4,5, Letohrad - Lanškroun B 3:5, Rapid - Chotěboř B 5:3.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 6 ŠK Vysoké Mýto B 2 2 0 0 6 12,5 4,5
2 1 ŠK Rapid Pardubice 2 2 0 0 6 10 4
3 9 ŠK Bohemia Pardubice 2 1 1 0 4 8,5 2,5
4 4 2222 ŠK Polabiny E 2 1 1 0 4 8,5 2
5 11 TJ Spartak Letohrad 2 1 0 1 3 9,5 4
6 12 ŠK Ústí nad Orlicí B 2 1 0 1 3 8,5 3,5
7 3 TJ Lanškroun B 2 1 0 1 3 8,5 2,5
8 5 ŠK při DDM Litomyšl 2 1 0 1 3 8 2,5
9 10 2222 ŠK Polabiny D 2 1 0 1 3 8 1,5
10 8 Sokol Zaječice 2 0 0 2 0 5 1
11 2 TJ CHS Chotěboř B 2 0 0 2 0 4,5 1,5
12 7 ŠK Svitavy 2 0 0 2 0 4,5 1

 

ŠK Ústí nad Orlicí B ELO - ŠK Svitavy ELO 5½:2½
Holásek, Pavel (w) 2014 - Kotva, Milan (b) 1871 ½ - ½
Hrobař, Vlastimil (b) 1969 - Krušina, Patrik (w) 1864 0 - 1
Prax, Ivo (w) 1934 - Riedl, Vladimír (b) 1781 1 - 0
Mareš, Jan (b) 1985 - Václavík, Patrik (w) 1739 0 - 1
Kalousek, Vladimír (w) 1922 - Maděra, Stanislav (b) 1703 1 - 0
Volf, Jaroslav (b) 1951 - Křeček, Jiří (w) 1646 1 - 0
Mareš, Petr (w) 1896 - Velešík, Marian (b) 1678 1 - 0
Holásek, Vojtěch (b) 1847 - Rosenkranz, Jindřich (w) 1658 1 - 0
Sokol Zaječice ELO - ŠK Vysoké Mýto B ELO 1½:6½
Hájek, Lukáš (w) 2045 - Trhal, Tomáš (b) 2069 ½ - ½
Kokeš, Bohuslav (b) 1955 - Kosek, Marek (w) 2146 0 - 1
Hájek, Jiří (w) 2022 - Kosek, Jiří (b) 2056 ½ - ½
Hájek, Jaroslav (b) 1889 - Lipavský, Dušan (w) 1944 ½ - ½
Roušar, Zdeněk (w) 1835 - Zeman, Daniel (b) 1747 0 - 1
Brožka, Karel (b) 1706 - Kučera, Jan (w) 1912 0 - 1
Cach, Tomáš (w) 1608 - Marinov, Peter (b) 1796 0 - 1
Žídek, Jan (b) 1535 - Podgorný, Radim (w) 1684 0 - 1
ŠK Bohemia Pardubice ELO - ŠK při DDM Litomyšl ELO 4½:3½
Sabol, Marian (w) 2268 - Nešpor, Jakub (b) 1924 1 - 0
Horáček, Michal (b) 2116 - Doseděl, Jiří (w) 1997 0 - 1
Novák, Aleš (w) 2089 - Zeman, Martin (b) 1930 ½ - ½
Houška, Bronislav (b) 1934 - Jirsa, Lukáš (w) 2023 1 - 0
Třasák, Ondřej (w) 1935 - Šváb, Jiří (b) 1839 ½ - ½
Vodička, Pavel (b) 1956 - Petrík, Peter (w) 1803 0 - 1
Daněk, Pavel (w) 1883 - Petrík, Jozef (b) 1151 1 - 0
Bartoš, Karel (b) 1778 - Peňáz, Jakub (w) 1094 ½ - ½
2222 ŠK Polabiny D ELO - 2222 ŠK Polabiny E ELO 3½:4½
Jareš, Michal (w) 2120 - Vařejčko, Josef (b) 2213 ½ - ½
Černý, Jan (b) 2021 - Bouška, Jiří (w) 1978 0 - 1
Hostinský, Jiří (w) 2130 - Lihotský, Lukáš (b) 1902 1 - 0
Trojan, Luboš (b) 1947 - Třasáková, Adéla (w) 1903 0 - 1
Törvenyi, Roman (w) 1977 - Juchelka, Marek (b) 1810 ½ - ½
Veselý, Emanuel (b) 1823 - Stoček, Martin (w) 1786 ½ - ½
Nešpůrek, Petr (w) 1782 - Králová, Gabriela (b) 1694 ½ - ½
Mácha, Martin (b) 1478 - Stoček, Pavel (w) 1572 ½ - ½
TJ Spartak Letohrad ELO - TJ Lanškroun B ELO 3 : 5
Mikyska, Kamil (w) 1933 - Solil, Roman (b) 1970 1 - 0
Janeček, Václav (b) 1889 - Kupsa, Matěj (w) 2042 0 - 1
Kameník, David (w) 1802 - Pokorný, Tomáš (b) 2216 0 - 1
Mík, Tomáš (b) 1483 - Kalousová, Julie (w) 1614 ½ - ½
Řehák, Jiří (w) 1822 - Vaculík, Jakub (b) 1682 ½ - ½
Maceška, Bohumír (b) 1715 - Večeř, Martin (w) 1353 0 - 1
Sysr, Vít (w) 1546 - Pokorný, Jiří (b) 1274 0 - 1
Sysr, Pavel (b) 1607 - Lapáček, Luboš (w) 1381 1 - 0
ŠK Rapid Pardubice ELO - TJ CHS Chotěboř B ELO 5 : 3
Prandstetter, Eduard (w) 2220 - Jun, Rudolf (b) 2080 0 - 1
Smutný, Jan (b) 2181 - Tůma, Jiří (w) 2272 1 - 0
Veselý, Tomáš (w) 2004 - Tůma, Jan (b) 1987 1 - 0
Sýkora, Josef (b) 2029 - Pejřimovská, Viola (w) 1703 ½ - ½
Macek, Ondřej (w) 1813 - Pejřimovský, Tadeáš (b) 1674 1 - 0
Fiala, Jan (b) 1663 - Petrus, Luděk (w) 1961 ½ - ½
Joukl, Jakub (w) 1725 - Sukdolák, Radek (b) 1988 0 - 1
Joukl, Martin (b) 1661 - Klabeneš, Petr (w) 1702 1 - 0

11.12.2021 Pardubice
3. kvalifikační turnaj HD10-16

11.12.2021 Brno
MČR v blesku


říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz

Zveřejněny úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev: