Pardubický krajský šachový svaz 

Ve 2. kole Krajského přeboru 2 východ hraném 7. listopadu 2021 byly dosaženy tyto výsledky: Horní Čermná - Kunvald 3:5, Moravská Třebová - Letohrad B 3,5:4,5, Česká Třebová - Mistrovice 5:3, Svitavy B - Ústí nad Orlicí C 3,5:4,5, Řetůvka - Žamberk 1,5:6,5.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 2 0 0 6 10 2,5
2 8 Proplast Česká Třebová 2 1 1 0 4 9 3
3 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 2 1 1 0 4 8,5 2,5
4 7 TJ Slovan Moravská Třebová 2 1 0 1 3 10,5 5
5 2 SK+Sokol Žamberk 2 1 0 1 3 10 4
6 9 ŠK Svitavy B 2 1 0 1 3 8 2,5
7 5 TJ Spartak Letohrad B 2 1 0 1 3 7,5 2,5
8 1 ŠK Řetůvka 2 1 0 1 3 6 2
9 10 ŠO Horní Čermná 2 0 0 2 0 6,5 1
10 4 Sokol Mistrovice 2 0 0 2 0 4 1,5

 

ŠO Horní Čermná ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald ELO 3 : 5
Dušek, Josef (w) 1718 - Buráň, Jaroslav (b) 2087 0 - 1
Soural, Tomáš (b) 1578 - Vymetálek, Petr (w) 1772 ½ - ½
Motl, Josef (w) 1643 - Hodek, Roman (b) 1637 ½ - ½
Vacek, Miroslav (b) 1491 - Stúj, Michal (w) 1556 ½ - ½
Šilar, Josef (w) 1581 - Dvořák, Eduard (b) 1640 ½ - ½
Padrtka, Jiří (b) 1566 - Krčmář, Stanislav (w) 1585 ½ - ½
Balcar, Vojtěch (w) 1299 - Hejl, Petr (b) 1575 ½ - ½
Večeř, Martin (b) 1353 - Matoulek, Václav (w) 1524 0 - 1
TJ Slovan Moravská Třebová ELO - TJ Spartak Letohrad B ELO 3½:4½
Kotva, Milan (w) 1871 - Mikyska, Kamil (b) 1933 0 - 1
Sojma, Zdeněk (b) 1813 - Maceška, Bohumír (w) 1715 1 - 0
Meleško, Andrij (w) 1780 - Sysr, Vít (b) 1546 1 - 0
Navrátil, Miroslav (b) 1681 - Sysr, Pavel (w) 1607 ½ - ½
Chvojka, Antonín (w) 1706 - Palla, Stanislav (b) 1691 0 - 1
Horáček, Petr (b) 1678 - Janeček, Ondřej (w) 1463 1 - 0
Dvořáček, Alois (w) 1493 - Lorenc, Josef (b) 1372 0 - 1
Mičík, Dan (b) 1239 - Lorencová, Jitka (w) 1382 0 - 1
Proplast Česká Třebová ELO - Sokol Mistrovice ELO 5 : 3
Prax, Ivo (w) 1934 - Ježek, Jakub (b) 1780 1 - 0
Pail, Milan (b) 1840 - Hanák, Vladimír (w) 1553 ½ - ½
Pelcl, Karel (w) 1811 - Halbrštát, Karel (b) 1640 1 - 0
Pěkník, Milan (b) 1815 - Malý, Evžen (w) 1604 1 - 0
Petrželka, Karel (w) 1821 - Šípek, Vladimír (b) 1452 1 - 0
Jasanský, Karel (b) 1702 - Kristl, Václav (w) 1612 0 - 1
Borek, Pavel (w) 1794 - Špinler, Bronislav (b) 1425 ½ - ½
Nikolinko, Tomáš (b) 1210 - Buryška, Tomáš (w) 1684 0 - 1
ŠK Svitavy B ELO - ŠK Ústí nad Orlicí C ELO 3½:4½
Ďuriančík, Michal (w) 1645 - Šimek, Zdeněk (b) 1919 1 - 0
Bulva, František (b) 1624 - Volf, Jaroslav (w) 1951 0 - 1
Maděra, Stanislav (w) 1703 - Mareš, Petr (b) 1896 ½ - ½
Václavík, Patrik (b) 1739 - Píše, Jiří (w) 1753 0 - 1
Moravec, Jakub (w) 1629 - Smola, Jan (b) 1790 1 - 0
Kýr, Michal (b) 1235 - Kameník, David (w) 1802 0 - 1
Pospíšil, Jan (w) 0 - Glembek, Bohumír (b) 1737 ½ - ½
Vymazal, Marek (b) 1253 - Leksová, Soňa (w) 1724 ½ - ½
ŠK Řetůvka ELO - SK+Sokol Žamberk ELO 1½:6½
Švéda, Lubomír (w) 1876 - Holásek, Vojtěch (b) 1847 1 - 0
Vaníček, Jan (b) 1707 - Wiesinger, Wolfgang (w) 2005 0 - 1
Kylar, Pavel (w) 1744 - Šmajzrová, Veronika (b) 1884 ½ - ½
Šimek, František (b) 1819 - Kalous, Tomáš (w) 1854 0 - 1
Kapoun, Martin (w) 1308 - Mík, Tomáš (b) 1483 0 - 1
Slanina, Matěj (b) 1306 - Brdíček, David (w) 1798 0 - 1
Branda, Zdeněk (w) 0 - Mazura, Miloš (b) 1880 0 - 1
Bartoš, Roman (b) 1347 - Martinec, Jan (w) 1745 0 - 1

11.12.2021 Pardubice
3. kvalifikační turnaj HD10-16

11.12.2021 Brno
MČR v blesku


říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz

Zveřejněny úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev: