Pardubický krajský šachový svaz 

Ve 2. kole Krajského přeboru 2 západ hraném 7. listopadu byly dosaženy tyto výsledky: Choceň - Polička B 2,5:5,5, Hlinsko - Polabiny F 5:3, Rapid C - Chotěboř C 1:7, Heřmanův Městec - Rapid B 3,5:4,5, Bohemia B - Železné Hory 4,5:3,5.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 7 ŠO Hlinsko 2 2 0 0 6 10,5 4
2 3 ŠK Rapid Pardubice B 2 2 0 0 6 9 3,5
3 6 TJ Štefanydes Polička B 2 1 1 0 4 9,5 3,5
4 1 ŠK Bohemia Pardubice B 2 1 1 0 4 8,5 2
5 4 TJ CHS Chotěboř C 2 1 0 1 3 9,5 4
6 9 Jiskra Heřmanův Městec 2 0 1 1 1 7,5 2,5
7 2 ŠS Železné hory 2 0 1 1 1 7,5 2
8 5 2222 ŠK Polabiny F 2 0 1 1 1 7 2,5
9 10 ŠK Choceň 2 0 1 1 1 6,5 1,5
10 8 ŠK Rapid Pardubice C 2 0 0 2 0 4,5

2

 

ŠK Choceň ELO - TJ Štefanydes Polička B ELO 2½:5½
Kučera, Jan (w) 1912 - Stodola, Marek (b) 1949 ½ - ½
Marinov, Peter (b) 1796 - Sodomka, Adam (w) 1881 0 - 1
Stojanov, Dragan (w) 1746 - Stodola, Jakub (b) 1718 0 - 1
Podgorný, Radim (b) 1684 - Bartoš, Karel (w) 1632 ½ - ½
Janeček, František (w) 1644 - Schaffer, David (b) 1714 0 - 1
Flos, Petr (b) 1635 - Švanda, Radek (w) 1724 ½ - ½
Vavroušek, Petr (w) 1552 - Buchta, Martin (b) 1642 1 - 0
Šmejdíř, Waldemar (b) 1550 - Simon, Jakub (w) 1603 0 - 1
ŠO Hlinsko ELO - 2222 ŠK Polabiny F ELO 5 : 3
Baudyš, Ondřej (w) 2121 - Škroch, Martin (b) 1881 1 - 0
Novotný, Ondřej (b) 1901 - Bělohlav, Jan (w) 1866 1 - 0
Dvořák, Slavomil (w) 1880 - Veselý, Emanuel (b) 1823 0 - 1
Adámek, Milan (b) 1857 - Králová, Gabriela (w) 1694 0 - 1
Zámečník, Jan (w) 1829 - Čermák, Dušan (b) 1675 1 - 0
Janda, Lubomír (b) 1760 - Vorel, Bohuslav (w) 1595 ½ - ½
Osička, Přemysl (w) 1524 - Krejčí, Jan (b) 1546 1 - 0
Vojanec, Hynek (b) 1607 - Kvapil, Pavel (w) 1468 ½ - ½
ŠK Rapid Pardubice C ELO - TJ CHS Chotěboř C ELO 1 : 7
Pavlovec, Vladimír (w) 1833 - Pejřimovská, Viola (b) 1703 0 - 1
Hon, Jiří (b) 1768 - Pejřimovský, Tadeáš (w) 1673 1 - 0
Janko, Jan (w) 1677 - Klabeneš, Petr (b) 1702 0 - 1
Černý, Zdeněk (b) 1614 - Včela, Martin (w) 1306 0 - 1
Čoček, Oldřich (w) 1583 - Fiala, Milan (b) 1825 0 - 1
Kalhous, Miroslav (b) 1531 - Sokol, Michal (w) 1346 0 - 1
Kvapil, Paul (w) 1156 - Jun, Robert (b) 1315 0 - 1
Kvapil (b) 0 - Jun, Rostislav (w) 1352 0 - 1
Jiskra Heřmanův Městec ELO - ŠK Rapid Pardubice B ELO 3½:4½
Starý, Lukáš (w) 1891 - Veselý, Tomáš (b) 2004 0 - 1
Honek, Jan (b) 1818 - Sýkora, Josef (w) 2029 ½ - ½
Přibyl, Jiří (w) 1866 - Macek, Ondřej (b) 1813 ½ - ½
Konrád, František (b) 1765 - Prokop, Matěj (w) 1860 0 - 1
Janoušek, Petr (w) 1669 - Joukl, Jakub (b) 1725 ½ - ½
Klouček, Jindřich (b) 1679 - Halousek, Jaroslav (w) 1593 0 - 1
Urválek, Michal (w) 1458 - Vytiska, Jan (b) 0 1 - 0
Janoušek, Ladislav (b) 1465 - Vytiska, Tomáš (w) 0 1 - 0
ŠK Bohemia Pardubice B ELO - ŠS Železné hory ELO 4½:3½
Bartoš, Karel (w) 1778 - Švanda, Pavel (b) 2102 ½ - ½
Mudruňka, Pavel (b) 1951 - Šilar, Lubomír (w) 1993 ½ - ½
Mazura, Tomáš (w) 1813 - Vančura, Milan (b) 1702 ½ - ½
Šindler, Jaromír (b) 1581 - Nešpůrek, Jakub (w) 1608 1 - 0
Kvapil, Petr (w) 1625 - Rožek, Jan (b) 1364 ½ - ½
Mazuch, Jan (b) 1956 - Jura, Jiří (w) 1540 1 - 0
Stehlík, Pavel (w) 1479 - Jareš, Ondřej (b) 1418 ½ - ½
Horáčková, Isabela (b) 1151 - Roub, Radek (w) 1345 0 - 1

11.12.2021 Pardubice
3. kvalifikační turnaj HD10-16

11.12.2021 Brno
MČR v blesku


říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz

Zveřejněny úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev: