Pardubický krajský šachový svaz 

Ve 3. kole Krajského přeboru 1. třídy hraném 14. listopadu 2021 byly dosaženy tyto výsledky: Chotěboř B - Ústí nad Orlicí B, Lanškroun B - Rapid 1,5:6,5, Polabiny E - Letohrad 4,5:3,5, Litomyšl - Polabiny D 4:4, Vysoké Mýto B - Bohemia 2:6, Svitavy - Zaječice 5:3.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 ŠK Rapid Pardubice 3 3 0 0 9 16,5 6,5
2 9 ŠK Bohemia Pardubice 3 2 1 0 7 14,5 4,5
3 4 2222 ŠK Polabiny E 3 2 1 0 7 13 3
4 6 ŠK Vysoké Mýto B 3 2 0 1 6 14,5 4,5
5 12 ŠK Ústí nad Orlicí B 3 1 1 1 4 12,5 5
6 5 ŠK při DDM Litomyšl 3 1 1 1 4 12 3,5
7 10 2222 ŠK Polabiny D 3 1 1 1 4 12 2,5
8 11 TJ Spartak Letohrad 3 1 0 2 3 13 4,5
9 3 TJ Lanškroun B 3 1 0 2 3 10 2,5
10 7 ŠK Svitavy 3 1 0 2 3 9,5 3
11 2 TJ CHS Chotěboř B 3 0 1 2 1 8,5 3
12 8 Sokol Zaječice 3 0 0 3 0 8 2

 

TJ CHS Chotěboř B ELO - ŠK Ústí nad Orlicí B ELO 4 : 4
Vrkota, Miloš (w) 2093 - Holásek, Pavel (b) 2014 1 - 0
Černovský, Jiří (b) 2081 - Hrobař, Vlastimil (w) 1969 0 - 1
Štolba, Miloš (w) 2030 - Kalousek, Vladimír (b) 1922 ½ - ½
Petrus, Luděk (b) 1961 - Netušil, Jakub (w) 1945 0 - 1
Hospodka, Josef (w) 1934 - Holásek, Vojtěch (b) 1847 0 - 1
Krejčík, Tomáš (b) 1914 - Šimek, Zdeněk (w) 1919 ½ - ½
Novotný, Tomáš (w) 1863 - Smola, Jan (b) 1790 1 - 0
Fiala, Milan (b) 1825 - Kodytek, Tomáš (w) 1824 1 - 0
TJ Lanškroun B ELO - ŠK Rapid Pardubice ELO 1½:6½
Solil, Roman (w) 1970 - Prandstetter, Eduard (b) 2220 ½ - ½
Kalousová, Julie (b) 1614 - Smutný, Jan (w) 2181 0 - 1
Horák, Vojtěch (w) 1642 - Veselý, Tomáš (b) 2004 0 - 1
Vaculík, Jakub (b) 1682 - Vávra, Radim (w) 2026 0 - 1
Paukert, Ivo (w) 1788 - Sýkora, Josef (b) 2029 ½ - ½
Doleček, Matěj (b) 1705 - Macek, Ondřej (w) 1813 0 - 1
Večeř, Martin (w) 1353 - Seidl, Zdeněk (b) 1839 0 - 1
Senko, Ján (b) 1256 - Joukl, Martin (w) 1661 ½ - ½
2222 ŠK Polabiny E ELO - TJ Spartak Letohrad ELO 4½:3½
Třasáková, Adéla (w) 1903 - Lorenc, Adam (b) 1974 ½ - ½
Kulhánek, Jáchym (b) 1866 - Mikyska, Kamil (w) 1933 ½ - ½
Juchelka, Marek (w) 1810 - Janeček, Václav (b) 1889 ½ - ½
Stoček, Martin (b) 1786 - Kameník, David (w) 1802 1 - 0
Králová, Gabriela (w) 1694 - Ježek, Jakub (b) 1780 1 - 0
Starý, Vojtěch (b) 1626 - Mík, Tomáš (w) 1483 ½ - ½
Šulcová, Tereza (w) 1612 - Řehák, Jiří (b) 1822 ½ - ½
Stoček, Pavel (b) 1572 - Sysr, Pavel (w) 1607 0 - 1
ŠK při DDM Litomyšl ELO - 2222 ŠK Polabiny D ELO 4 : 4
Nešpor, Jakub (w) 1924 - Černý, Jan (b) 2021 0 - 1
Daniel, Martin (b) 2014 - Trojan, Luboš (w) 1947 ½ - ½
Doseděl, Jiří (w) 1997 - Just, Pavel (b) 1953 ½ - ½
Šváb, Jiří (b) 1839 - Törvenyi, Roman (w) 1977 0 - 1
Petrík, Peter (w) 1803 - Veselý, Emanuel (b) 1823 1 - 0
Odstrčil, Jaromír (b) 1846 - Liška, Kryštof (w) 1636 ½ - ½
Zeman, Ladislav (w) 1812 - Mácha, Martin (b) 1478 1 - 0
Petrík, Jozef (b) 1151 - Váňa, Jakub (w) 1325 ½ - ½
ŠK Vysoké Mýto B ELO - ŠK Bohemia Pardubice ELO 2 : 6
Kosek, Marek (w) 2146 - Horáček, Michal (b) 2116 0 - 1
Kosek, Jiří (b) 2056 - Novák, Aleš (w) 2089 ½ - ½
Ptáček, Luboš (w) 2046 - Houška, Bronislav (b) 1934 ½ - ½
Lipavský, Dušan (b) 1944 - Třasák, Ondřej (w) 1935 ½ - ½
Marinov, Peter (w) 1796 - Vodička, Pavel (b) 1956 0 - 1
Podgorný, Radim (b) 1684 - Daněk, Pavel (w) 1883 0 - 1
Ptáček, Miloslav (w) 1717 - Bartoš, Karel (b) 1778 ½ - ½
Marek, Jiří (b) 1682 - Mudruňka, Pavel (w) 1951 0 - 1
ŠK Svitavy ELO - Sokol Zaječice ELO 5 : 3
Kotva, Milan (w) 1871 - Hájek, Lukáš (b) 2045 0 - 1
Krušina, Patrik (b) 1864 - Kokeš, Bohuslav (w) 1955 1 - 0
Riedl, Vladimír (w) 1781 - Hájek, Jiří (b) 2022 0 - 1
Maděra, Stanislav (b) 1703 - Hájek, Jaroslav (w) 1889 ½ - ½
Ďuriančík, Michal (w) 1645 - Roušar, Zdeněk (b) 1835 1 - 0
Moravec, Jakub (b) 1629 - Konrád, František (w) 1765 ½ - ½
Velešík, Marian (w) 1678 - bez hráče (b) 0 + - -
Krušina, Adolf (b) 1529 - bez hráče (w) 0 + - -

11.12.2021 Pardubice
3. kvalifikační turnaj HD10-16

11.12.2021 Brno
MČR v blesku


říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz

Zveřejněny úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev: