Pardubický krajský šachový svaz 

Ve 3. kole Krajského přeboru 2 východ hraném 21. listopadu 2021 byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk - Horní Čermná 4:4, Ústí nad Orlicí C - Řetůvka 7:1, Mistrovice - Svitavy B 3:5, Letohrad B - Česká Třebová 1:7, Kunvald - Moravská Třebová 2:6.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 8 Proplast Česká Třebová 3 2 1 0 7 16 6
2 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 3 2 1 0 7 15,5 5,5
3 7 TJ Slovan Moravská Třebová 3 2 0 1 6 16,5 7,5
4 9 ŠK Svitavy B 3 2 0 1 6 13 5
5 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 2 0 1 6 12 3
6 2 SK+Sokol Žamberk 3 1 1 1 4 14 5
7 5 TJ Spartak Letohrad B 3 1 0 2 3 8,5 2,5
8 1 ŠK Řetůvka 3 1 0 2 3 7 2
9 10 ŠO Horní Čermná 3 0 1 2 1 10,5 2
10 4 Sokol Mistrovice 3 0 0 3 0 7 3

 

SK+Sokol Žamberk ELO - ŠO Horní Čermná ELO 4 : 4
Havrlík, Pavel (w) 1818 - Pecháček, Tomáš (b) 1821 ½ - ½
Kalous, Tomáš (b) 1854 - Dušek, Josef (w) 1718 1 - 0
Mík, Tomáš (w) 1483 - Kalousek, Miroslav (b) 1769 1 - 0
Mazura, Miloš (b) 1880 - Motl, Josef (w) 1643 ½ - ½
Martinec, Jan (w) 1745 - Vacek, Miroslav (b) 1491 ½ - ½
Kacálek, Karel (b) 1789 - Šilar, Josef (w) 1581 ½ - ½
Kopal, Vladimír (w) 1516 - Balcar, Vojtěch (b) 1299 0 - 1
Charvát, Václav (b) 1313 - Večeř, Martin (w) 1353 0 - 1
ŠK Ústí nad Orlicí C ELO - ŠK Řetůvka ELO 7 : 1
Mareš, Jan (w) 1985 - Švéda, Lubomír (b) 1876 ½ - ½
Volf, Jaroslav (b) 1951 - Vaníček, Jan (w) 1707 1 - 0
Píše, Jiří (w) 1753 - Kylar, Pavel (b) 1744 1 - 0
Smola, Jan (b) 1790 - Šimek, František (w) 1819 ½ - ½
Glembek, Bohumír (w) 1737 - Branda, Zdeněk (b) 0 1 - 0
Leksová, Soňa (b) 1724 - Bartoš, Roman (w) 1347 1 - 0
Pokorný, Jan (w) 1891 - Mikulecký, Jan (b) 0 1 - 0
Čech, Martin (b) 1680 - bez hráče (w) 0 + - -
Sokol Mistrovice ELO - ŠK Svitavy B ELO 3 : 5
Ježek, Jakub (w) 1780 - Ďuriančík, Michal (b) 1645 0 - 1
Bouchal, Lukáš (b) 1807 - Bulva, František (w) 1624 1 - 0
Řehák, Jiří (w) 1822 - Maděra, Stanislav (b) 1703 1 - 0
Hanák, Vladimír (b) 1553 - Křeček, Jiří (w) 1646 0 - 1
Halbrštát, Karel (w) 1640 - Moravec, Jakub (b) 1629 0 - 1
Bouchal, Tomáš (b) 1589 - Kýr, Michal (w) 1235 1 - 0
Špinler, Bronislav (w) 1425 - Pospíšil, Jan (b) 0 0 - 1
Valenta, Rudolf (b) 1593 - Vymazal, Marek (w) 1253 0 - 1
TJ Spartak Letohrad B ELO - Proplast Česká Třebová ELO 1 : 7
Maceška, Bohumír (w) 1715 - Prax, Ivo (b) 1934 0 - 1
Sysr, Vít (b) 1546 - Pail, Milan (w) 1840 0 - 1
Pulkrábek, Aleš (w) 1643 - Pelcl, Karel (b) 1811 ½ - ½
Sysr, Pavel (b) 1607 - Pěkník, Milan (w) 1815 0 - 1
Palla, Stanislav (w) 1691 - Petrželka, Karel (b) 1821 ½ - ½
Janeček, Ondřej (b) 1463 - Vencl, Jiří (w) 1728 0 - 1
Lorenc, Josef (w) 1372 - Borek, Pavel (b) 1794 0 - 1
Lorencová, Jitka (b) 1382 - Racek, Josef (w) 1573 0 - 1
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald ELO - TJ Slovan Moravská Třebová ELO 2 : 6
Buráň, Jaroslav (w) 2087 - Kotva, Milan (b) 1871 1 - 0
Vymetálek, Petr (b) 1772 - Sojma, Zdeněk (w) 1813 0 - 1
Hodek, Roman (w) 1637 - Meleško, Andrij (b) 1780 0 - 1
Dvořák, Eduard (b) 1640 - Chvojka, Antonín (w) 1706 0 - 1
Krčmář, Stanislav (w) 1585 - Endl, Vlastimil (b) 1566 ½ - ½
Vymetálek, Tomáš (b) 1542 - Horáček, Petr (w) 1678 0 - 1
Hejl, Petr (w) 1575 - Dvořáček, Alois (b) 1493 ½ - ½
Matoulek, Václav (b) 1524 - Mičík, Dan (w) 1239 0 - 1

11.12.2021 Pardubice
3. kvalifikační turnaj HD10-16

11.12.2021 Brno
MČR v blesku


říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz

Zveřejněny úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev: