Vytisknout

Ve 4. kole Krajského přeboru 1. třídy hraném 28. listopadu 2021 byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O B - Zaječice 6,5:1,5, Bohemia - Svitavy 8:0, Polabiny D - Vysoké Mýto B 5:3, Letohrad - Litomyšl 4:4, Rapid - Polabiny E 3:5, Chotěboř B - Lanškroun B 4,5-3,5.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 9 ŠK Bohemia Pardubice 4 3 1 0 10 22,5 8,5
2 4 2222 ŠK Polabiny E 4 3 1 0 10 18 5
3 1 ŠK Rapid Pardubice 4 3 0 1 9 19,5 7,5
4 12 ŠK Ústí nad Orlicí B 4 2 1 1 7 19 8
5 10 2222 ŠK Polabiny D 4 2 1 1 7 17 4
6 6 ŠK Vysoké Mýto B 4 2 0 2 6 17,5 5
7 5 ŠK při DDM Litomyšl 4 1 2 1 5 16 3,5
8 11 TJ Spartak Letohrad 4 1 1 2 4 17 4,5
9 2 TJ CHS Chotěboř B 4 1 1 2 4 13 4,5
10 3 TJ Lanškroun B 4 1 0 3 3 13,5 3,5
11 7 ŠK Svitavy 4 1 0 3 3 9,5 3
12 8 Sokol Zaječice 4 0 0 4 0 9,5 2,5

 

ŠK Ústí nad Orlicí B ELO - Sokol Zaječice ELO 6½:1½
Holásek, Pavel (w) 2014 - Hájek, Lukáš (b) 2045 1 - 0
Hrobař, Vlastimil (b) 1969 - Kokeš, Bohuslav (w) 1955 1 - 0
Prax, Ivo (w) 1934 - Hájek, Jaroslav (b) 1889 1 - 0
Kalousek, Vladimír (b) 1922 - Roušar, Zdeněk (w) 1835 1 - 0
Volf, Jaroslav (w) 1951 - Konrád, František (b) 1765 1 - 0
Mareš, Petr (b) 1896 - Jelínek, Milan (w) 1887 ½ - ½
Holásek, Vojtěch (w) 1847 - Žídek, Jan (b) 1535 0 - 1
Šimek, Zdeněk (b) 1919 - bez hráče (w) 0 + - -
ŠK Bohemia Pardubice ELO - ŠK Svitavy ELO 8 : 0
Novák, Aleš (w) 2089 - Kotva, Milan (b) 1871 1 - 0
Houška, Bronislav (b) 1934 - Křeček, Jiří (w) 1646 1 - 0
Třasák, Ondřej (w) 1935 - Velešík, Marian (b) 1678 1 - 0
Vodička, Pavel (b) 1956 - Krušina, Adolf (w) 1529 1 - 0
Daněk, Pavel (w) 1883 - Rosenkranz, Jindřich (b) 1658 1 - 0
Bartoš, Karel (b) 1778 - Bednář, Pavel (w) 1471 1 - 0
Makeš, Martin (w) 1951 - bez hráče (b) 0 + - -
Šindler, Jaromír (b) 1581 - bez hráče (w) 0 + - -
2222 ŠK Polabiny D ELO - ŠK Vysoké Mýto B ELO 5 : 3
Mojžíš, Jaroslav (w) 2086 - Kosek, Marek (b) 2146 1 - 0
Jareš, Michal (b) 2120 - Kosek, Jiří (w) 2056 ½ - ½
Černý, Jan (w) 2021 - Ptáček, Luboš (b) 2046 0 - 1
Hostinský, Jiří (b) 2130 - Lipavský, Dušan (w) 1944 ½ - ½
Just, Pavel (w) 1953 - Marinov, Peter (b) 1796 1 - 0
Nešpůrek, Petr (b) 1782 - Ptáček, Miloslav (w) 1717 ½ - ½
Liška, Kryštof (w) 1636 - Janeček, František (b) 1644 ½ - ½
Mácha, Martin (b) 1478 - bez hráče (w) 0 + - -
TJ Spartak Letohrad ELO - ŠK při DDM Litomyšl ELO 4 : 4
Mikyska, Kamil (w) 1933 - Nešpor, Jakub (b) 1924 ½ - ½
Kameník, David (b) 1802 - Zeman, Martin (w) 1930 ½ - ½
Ježek, Jakub (w) 1780 - Šváb, Jiří (b) 1839 ½ - ½
Bouchal, Lukáš (b) 1807 - Odstrčil, Jaromír (w) 1846 ½ - ½
Mík, Tomáš (w) 1483 - Zeman, Ladislav (b) 1812 ½ - ½
Sysr, Vít (b) 1546 - Krejčí, Milan (w) 1625 ½ - ½
Janeček, Ondřej (w) 1463 - Jonáš, Petr (b) 1601 ½ - ½
Lorenc, Josef (b) 1372 - Seidl, Jiří (w) 1654 ½ - ½
ŠK Rapid Pardubice ELO - 2222 ŠK Polabiny E ELO 3 : 5
Prandstetter, Eduard (w) 2220 - Vařejčko, Josef (b) 2213 0 - 1
Smutný, Jan (b) 2181 - Bujnoch, Radek (w) 2190 ½ - ½
Veselý, Tomáš (w) 2004 - Bouška, Jiří (b) 1978 0 - 1
Sýkora, Josef (b) 2029 - Lihotský, Lukáš (w) 1902 1 - 0
Macek, Ondřej (w) 1813 - Kulhánek, Jáchym (b) 1866 1 - 0
Fiala, Jan (b) 1663 - Králová, Gabriela (w) 1694 0 - 1
Joukl, Jakub (w) 1725 - Starý, Vojtěch (b) 1626 0 - 1
Joukl, Martin (b) 1661 - Stoček, Pavel (w) 1572 ½ - ½
TJ CHS Chotěboř B ELO - TJ Lanškroun B ELO 4½:3½
Jun, Rudolf (w) 2080 - Solil, Roman (b) 1970 1 - 0
Vrkota, Miloš (b) 2093 - Krátký, Josef (w) 2024 ½ - ½
Černovský, Jiří (w) 2081 - Kupsa, Matěj (b) 2042 ½ - ½
Pejřimovská, Viola (b) 1703 - Pokorný, Tomáš (w) 2216 0 - 1
Krejčík, Tomáš (w) 1914 - Kalousová, Julie (b) 1614 1 - 0
Fiala, Milan (b) 1825 - Vaculík, Jakub (w) 1682 ½ - ½
Klabeneš, Petr (w) 1702 - Pokorný, Jiří (b) 1274 1 - 0
Včela, Martin (b) 1306 - Senko, Ján (w) 1256 0 - 1
Kategorie: Krajské přebory