Pardubický krajský šachový svaz 

Ve 4. kole Krajského přeboru 2 západ hraném 5. prosince byly dosaženy tyto výsledky: Choceň - Hlinsko 0,5-7,5, Rapid C - Polička B 0,5-7,5, Heřmanův Městec - Polabiny F 4,5:3,5, Bohemia B - Chotěboř C 4,5:3,5, Železné hory -Rapid B odloženo.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 7 ŠO Hlinsko 4 3 1 0 10 22 9
2 3 ŠK Rapid Pardubice B 3 3 0 0 9 14,5 6
3 6 TJ Štefanydes Polička B 4 2 2 0 8 21 8,5
4 9 Jiskra Heřmanův Městec 4 2 1 1 7 18 6,5
5 1 ŠK Bohemia Pardubice B 4 2 1 1 7 15,5 5
6 5 2222 ŠK Polabiny F 4 1 1 2 4 17 6
7 2 ŠS Železné hory 3 1 1 1 4 12 3,5
8 4 TJ CHS Chotěboř C 4 1 0 3 3 15 6
9 10 ŠK Choceň 4 0 1 3 1 10,5 2,5
10 8 ŠK Rapid Pardubice C 4 0 0 4 0 6,5 2

 

ŠK Choceň ELO - ŠO Hlinsko ELO ½ :7½
Marinov, Peter (w) 1796 - Baudyš, Ondřej (b) 2121 0 - 1
Stojanov, Dragan (b) 1746 - Novotný, Ondřej (w) 1901 0 - 1
Podgorný, Radim (w) 1684 - Dvořák, Slavomil (b) 1880 0 - 1
Janeček, František (b) 1644 - Adámek, Milan (w) 1857 0 - 1
Vavroušek, Petr (w) 1552 - Janda, Lubomír (b) 1760 ½ - ½
Šmejdíř, Waldemar (b) 1550 - Hanus, Lukáš (w) 1759 0 - 1
Luzar, Bohumír (w) 1349 - Vojanec, Hynek (b) 1607 0 - 1
bez hráče (b) 0 - Vašek, Petr (w) 1493 - - +
ŠK Rapid Pardubice C ELO - TJ Štefanydes Polička B ELO ½ :7½
Pavlovec, Vladimír (w) 1833 - Stodola, Marek (b) 1949 0 - 1
Hon, Jiří (b) 1768 - Sodomka, Adam (w) 1881 0 - 1
Janko, Jan (w) 1677 - Stodola, Jakub (b) 1718 0 - 1
Mikulenka, Tomáš (b) 1550 - Navrátil, Ladislav (w) 1742 0 - 1
Kurka, Petr (w) 1305 - Schaffer, David (b) 1714 0 - 1
Černý, Zdeněk (b) 1614 - Švanda, Radek (w) 1724 0 - 1
Kalhous, Miroslav (w) 1531 - Smejkal, Jan (b) 1728 ½ - ½
Laurin, Jakub (b) 1177 - Buchta, Martin (w) 1642 0 - 1
Jiskra Heřmanův Městec ELO - 2222 ŠK Polabiny F ELO 4½:3½
Starý, Vojtěch (w) 1626 - Škroch, Martin (b) 1881 ½ - ½
Honek, Jan (b) 1818 - Bělohlav, Jan (w) 1866 0 - 1
Přibyl, Jiří (w) 1866 - Králová, Gabriela (b) 1694 ½ - ½
Konrád, František (b) 1765 - Čermák, Dušan (w) 1675 ½ - ½
Janoušek, Petr (w) 1669 - Vorel, Bohuslav (b) 1595 1 - 0
Klouček, Jindřich (b) 1679 - Stoček, Pavel (w) 1572 1 - 0
Sedlák, Petr (w) 1493 - Krejčí, Jan (b) 1546 1 - 0
Janoušek, Ladislav (b) 1465 - Kvapil, Pavel (w) 1468 0 - 1
ŠK Bohemia Pardubice B ELO - TJ CHS Chotěboř C ELO 4½:3½
Bartoš, Karel (w) 1778 - Pejřimovská, Viola (b) 1703 ½ - ½
Stoček, Martin (b) 1786 - Pejřimovský, Tadeáš (w) 1673 1 - 0
Mudruňka, Pavel (w) 1951 - Klabeneš, Petr (b) 1702 1 - 0
Šindler, Jaromír (b) 1581 - Včela, Martin (w) 1306 1 - 0
Kvapil, Petr (w) 1625 - Fiala, Milan (b) 1825 0 - 1
Stehlík, Pavel (b) 1479 - Fousek, Petr (w) 1322 0 - 1
Nyč, Voldánová (w) 1491 - Jun, Robert (b) 1315 1 - 0
Třasák, Václav (b) 1045 - Jun, Rostislav (w) 1352 0 - 1

30.11.2022 Pardubice
OP škol okresu Pardubice

29.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
6.-9. třída

30.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
1.-5. třída

6.12.2022 Svitavy
OP škol okresu Svitavy

10.12.2022 Kouty nad Desnou
28. ročník O losinského kapra

17.12.2022 Svitavy
2. kvalifikační turnaj mládeže

23.12.2022 Svitavy
Vánoční turnaj v šachu

26.12.2022 Ústí nad Orlicí
52. ročník Memoriálu Oldy Hájka

 

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz