Vytisknout

Ve 4. kole Krajského přeboru 2 východ hraném 5. prosince 2021 byly dosaženy tyto výsledky: Horní Čermná - Moravská Třebová 3,5:4,5, Česká Třebová - Kunvald 6,5:1,5, Svitavy B - Letohrad B 4,5:3,5, Řetůvka - Mistrovice 3,5:4,5, Žamberk - Ústí n/O C 1:7.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 4 3 1 0 10 22,5 8,5
  8 Proplast Česká Třebová 4 3 1 0 10 22,5 8,5
3 7 TJ Slovan Moravská Třebová 4 3 0 1 9 21 9
4 9 ŠK Svitavy B 4 3 0 1 9 17,5 6,5
5 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 2 0 2 6 13,5 3
6 2 SK+Sokol Žamberk 4 1 1 2 4 15 5
7 5 TJ Spartak Letohrad B 4 1 0 3 3 12 3,5
8 4 Sokol Mistrovice 4 1 0 3 3 11,5 4,5
9 1 ŠK Řetůvka 4 1 0 3 3 10,5 3
10 10 ŠO Horní Čermná 4 0 1 3 1 14 3

 

ŠO Horní Čermná ELO - TJ Slovan Moravská Třebová ELO 3½:4½
Dušek, Josef (w) 1718 - Kotva, Milan (b) 1871 0 - 1
Motl, Josef (b) 1643 - Grepl, Pavel (w) 1887 ½ - ½
Vacek, Miroslav (w) 1491 - Sojma, Zdeněk (b) 1813 0 - 1
Šilar, Josef (b) 1581 - Meleško, Andrij (w) 1780 0 - 1
Padrtka, Jiří (w) 1566 - Navrátil, Miroslav (b) 1681 ½ - ½
Marek, Jan (b) 1464 - Chvojka, Antonín (w) 1706 1 - 0
Balcar, Vojtěch (w) 1299 - Endl, Vlastimil (b) 1566 ½ - ½
Večeř, Martin (b) 1353 - Dvořáček, Alois (w) 1493 1 - 0
Proplast Česká Třebová ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald ELO 6½:1½
Bernášek, Jan (w) 2481 - Buráň, Jaroslav (b) 2087 1 - 0
Hurt, Lukáš (b) 2081 - Hodek, Roman (w) 1637 1 - 0
Prax, Ivo (w) 1934 - Stúj, Michal (b) 1556 1 - 0
Pail, Milan (b) 1840 - Dvořák, Eduard (w) 1640 ½ - ½
Pelcl, Karel (w) 1811 - Krčmář, Stanislav (b) 1585 ½ - ½
Pěkník, Milan (b) 1815 - Matoulek, Václav (w) 1524 1 - 0
Bureš, Milan (w) 1531 - Tobiška, Jaroslav (b) 1546 ½ - ½
Nikolinko, Tomáš (b) 1210 - Bém, Tomáš (w) 1466 1 - 0
ŠK Svitavy B ELO - TJ Spartak Letohrad B ELO 4½:3½
Ďuriančík, Michal (w) 1645 - Mikyska, Kamil (b) 1933 0 - 1
Vodička, Martin (b) 1731 - Maceška, Bohumír (w) 1715 ½ - ½
Moravec, Jakub (w) 1629 - Sysr, Vít (b) 1546 ½ - ½
Velešík, Marian (b) 1678 - Pulkrábek, Aleš (w) 1643 ½ - ½
Bednář, Pavel (w) 1471 - Sysr, Pavel (b) 1607 1 - 0
Kýr, Michal (b) 1235 - Palla, Stanislav (w) 1691 0 - 1
Pospíšil, Jan (w) 1622 - Janeček, Ondřej (b) 1463 1 - 0
Vymazal, Marek (b) 1253 - Lorenc, Josef (w) 1372 1 - 0
ŠK Řetůvka ELO - Sokol Mistrovice ELO 3½:4½
Kořínek, Pavel (w) 1941 - Ježek, Jakub (b) 1780 1 - 0
Švéda, Lubomír (b) 1876 - Bouchal, Lukáš (w) 1807 ½ - ½
Kykal, Zbyněk (w) 1810 - Řehák, Jiří (b) 1822 ½ - ½
Vaníček, Jan (b) 1707 - Bouchal, Tomáš (w) 1589 1 - 0
Kylar, Pavel (w) 1744 - Kristl, Václav (b) 1612 0 - 1
Šimek, František (b) 1819 - Kokula, Filip (w) 1363 ½ - ½
Kapoun, Martin (w) 1308 - Langr, Petr (b) 1546 0 - 1
Bělovský, Pavel (b) 0 - Buryška, Tomáš (w) 1684 0 - 1
SK+Sokol Žamberk ELO - ŠK Ústí nad Orlicí C ELO 1 : 7
Kalous, Tomáš (w) 1854 - Mareš, Jan (b) 1985 ½ - ½
Mík, Tomáš (b) 1483 - Volf, Jaroslav (w) 1951 0 - 1
Mazura, Miloš (w) 1880 - Mareš, Petr (b) 1896 ½ - ½
Martinec, Jan (b) 1745 - Smola, Jan (w) 1790 0 - 1
Kacálek, Karel (w) 1789 - Kameník, David (b) 1802 0 - 1
Kopal, Vladimír (b) 1516 - Glembek, Bohumír (w) 1737 0 - 1
Janeček, Miroslav (w) 1450 - Pokorný, Jan (b) 1891 0 - 1
Charvát, Václav (b) 1313 - Kodytek, Tomáš (w) 1824 0 - 1
Kategorie: Krajské přebory