Pardubický krajský šachový svaz 

Ve 5. kole Krajského přeboru 2 východ hraném 19. prosince 2021 byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O C - Horní Čermná 4,5:3,5, Mistrovice - Žamberk 2,5:5,5, Letohrad - Řetůvka 5,5:2,5, Kunvald - Svitavy B 4:4, Moravská Třebová - Česká Třebová 4:4.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 5 4 1 0 13 27 9,5
2 8 Proplast Česká Třebová 5 3 2 0 11 26,5 9,5
3 7 TJ Slovan Moravská Třebová 5 3 1 1 10 25 10
4 9 ŠK Svitavy B 5 3 1 1 10 21,5 8
5 2 SK+Sokol Žamberk 5 2 1 2 7 20,5 7,5
6 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 2 1 2 7 17,5 4,5
7 5 TJ Spartak Letohrad B 5 2 0 3 6 17,5 6
8 4 Sokol Mistrovice 5 1 0 4 3 14 5,5
9 1 ŠK Řetůvka 5 1 0 4 3 13 4
10 10 ŠO Horní Čermná 5 0 1 4 1 17,5 3,5

 

ŠK Ústí nad Orlicí C ELO - ŠO Horní Čermná ELO 4½:3½
Volf, Jaroslav (w) 1951 - Pecháček, Tomáš (b) 1821 1 - 0
Píše, Jiří (b) 1753 - Merta, Michal (w) 1760 0 - 1
Smola, Jan (w) 1790 - Dušek, Josef (b) 1718 ½ - ½
Kameník, David (b) 1802 - Kalousek, Miroslav (w) 1769 ½ - ½
Glembek, Bohumír (w) 1737 - Motl, Josef (b) 1643 ½ - ½
Leksová, Soňa (b) 1724 - Vacek, Miroslav (w) 1491 ½ - ½
Pokorný, Jan (w) 1891 - Padrtka, Jiří (b) 1566 1 - 0
Švec, Jiří (b) 1548 - Večeř, Martin (w) 1353 ½ - ½
Sokol Mistrovice ELO - SK+Sokol Žamberk ELO 2½:5½
Ježek, Jakub (w) 1780 - Wiesinger, Wolfgang (b) 2005 ½ - ½
Bouchal, Lukáš (b) 1807 - Kalous, Tomáš (w) 1854 0 - 1
Hanák, Vladimír (w) 1553 - Mík, Tomáš (b) 1483 0 - 1
Bouchal, Tomáš (b) 1589 - Brdíček, David (w) 1798 1 - 0
Malý, Evžen (w) 1604 - Mazura, Miloš (b) 1880 0 - 1
Šípek, Vladimír (b) 1452 - Martinec, Jan (w) 1745 0 - 1
Špinler, Bronislav (w) 1425 - Kacálek, Karel (b) 1789 0 - 1
Buryška, Tomáš (b) 1684 - Kopal, Vladimír (w) 1516 1 - 0
TJ Spartak Letohrad B ELO - ŠK Řetůvka ELO 5½:2½
Mikyska, Kamil (w) 1933 - Kořínek, Pavel (b) 1941 1 - 0
Maceška, Bohumír (b) 1715 - Švéda, Lubomír (w) 1876 1 - 0
Sysr, Vít (w) 1546 - Kykal, Zbyněk (b) 1810 0 - 1
Pulkrábek, Aleš (b) 1643 - Vaníček, Jan (w) 1707 ½ - ½
Sysr, Pavel (w) 1607 - Kylar, Pavel (b) 1744 1 - 0
Palla, Stanislav (b) 1691 - Šimek, František (w) 1819 0 - 1
Janeček, Ondřej (w) 1463 - Slanina, Matěj (b) 1306 1 - 0
Janeček, Václav (b) 1889 - Branda, Zdeněk (w) 0 1 - 0
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald ELO - ŠK Svitavy B ELO 4 : 4
Buráň, Jaroslav (w) 2087 - Václavík, Patrik (b) 1739 ½ - ½
Vymetálek, Petr (b) 1772 - Moravec, Jakub (w) 1629 0 - 1
Hodek, Roman (w) 1637 - Krušina, Adolf (b) 1529 1 - 0
Dvořák, Eduard (b) 1640 - Bednář, Pavel (w) 1471 1 - 0
Krčmář, Stanislav (w) 1585 - Jirek, Zdeněk (b) 1496 ½ - ½
Vymetálek, Tomáš (b) 1542 - Pospíšil, Jan (w) 1622 0 - 1
Hejl, Petr (w) 1575 - Brázda, Zdeněk (b) 1327 1 - 0
Matoulek, Václav (b) 1524 - Vymazal, Marek (w) 1253 0 - 1
TJ Slovan Moravská Třebová ELO - Proplast Česká Třebová ELO 4 : 4
Kotva, Milan (w) 1871 - Prax, Ivo (b) 1934 0 - 1
Grepl, Pavel (b) 1887 - Pail, Milan (w) 1840 ½ - ½
Sojma, Zdeněk (w) 1813 - Pelcl, Karel (b) 1811 1 - 0
Meleško, Andrij (b) 1780 - Pěkník, Milan (w) 1815 ½ - ½
Navrátil, Miroslav (w) 1681 - Petrželka, Karel (b) 1821 ½ - ½
Endl, Vlastimil (b) 1566 - Bureš, Milan (w) 1531 ½ - ½
Horáček, Petr (w) 1678 - Racek, Josef (b) 1573 1 - 0
Mičík, Dan (b) 1239 - Nikolinko, Tomáš (w) 1210 0 - 1

 14.-22.5.2022 Ústí nad Labem
MČR mužů 2022
(chess-results)

21.5.2022 Mistrovice
KP čtyřčlenných družstev

3.-5.6.2022 Milovy
KPJ mládeže HD10-HD20
(ceník a objednávka, závazná přihláška)


říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

Ke stažení je zde závazná přihláška pro celý klub, kterou řádně vyplněnou prosím zašlete na silar3@seznam.cz do 25.5.2022 (společně se závaznou objednávkou služeb). Je třeba tam zahrnout hráče postupující z poslední kvalifikace (14.5.2022 v Pardubice). Platby je nutné odeslat do 27.5.2022.

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz