Pardubický krajský šachový svaz 

V pátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny D - Chotěboř B 3,5:4,5, Bohemia Pardubice A - Zaječice 5:3, Litomyšl - Ústí n/O. 3,5:4,5, Vysoké Mýto B - Lanškroun B 5,5:2,5, Hlinsko - Bohemia Pardubice B 6,5:1,5, Letohrad - Žamberk 3,5:4,5. Do samostatného vedení se dostalo Ústí n/O. se ziskem 13/15 bodů, poslední zůstává Bohemia Pardubice B bez bodu a na předposlední příčku spadl Lanškroun B.

KRAJSKÝ PŘEBOR I 2019/2020 – PDŠS
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 05. 01. 2020
 
ŠK Bohemia Pardubice A – Sokol Zaječice   ŠK při DDM Litomyšl – ŠK Ústí nad Orlicí
Rozhodčí: Horáček Michal   Rozhodčí: Šmajzr Martin
1. Horáček M.   2125 1:0 Vařejčko J. H 2246   1. Pekař V. H 2167 0:1 Sabol M. H 2278
2. Kastner O.   1974 0:1 Brožka K. H 2002   2. Nešpor J. H 1948 0:1 Šmajzr M.   2160
3. Houška B. H 1993 0:1 Kourek J. H 2039   3. Škeřík K.   1937 1:0 Holásek P.   2080
4. Veselý T. H 2060 1:0 Hájek L.   2057   4. Doseděl J. H 2012 1:0 Jániš P.   1939
5. Třasák O.   1946 1/2 Hájek J.   2026   5. Zeman M.   1932 0:1 Netušil J.   1928
6. Vodička P.   1960 1:0 Hájek J.   1904   6. Šváb J.   1838 1/2 Poslušný M.   1948
7. Daněk P.   1880 1/2 Konrád F.   1758   7. Zeman L.   1769 1/2 Šimek Z.   1941
8. Mazura T.   1819 1:0 Brožka K.   1719   8. Odstrčil J.   1833 1/2 Pokorný J.   1912
        5 : 3                 3.5 : 4.5      
                                 
2222 ŠK Polabiny D – TJ CHS Chotěboř B   ŠK Vysoké Mýto B – TJ Lanškroun B
Rozhodčí: Törvenyi Roman   Rozhodčí: Kosek Jiří
1. Jiroušek J.   2052 0:1 Ondráček O. V 2142   1. Trhal T. H 2058 1/2 Kupsa M. V 1986
2. Jareš M.   1823 0:1 Tůma J. V 2284   2. Ptáček L.   2086 1/2 Krátký J. V 2040
3. Trojan L.   1951 1/2 Tůma J. V 1996   3. Kosek M. V 2143 1/2 Pokorný T. V 2196
4. Just P.   1973 1/2 Krejčík T.   1903   4. Kosek J. V 2061 1/2 Solil R.   2020
5. Törvenyi R.   1968 1:0 Sukdolák R.   2002   5. Lipavský D.   1930 1:0 Vaculík J.   1675
6. Liduch F.   1986 1/2 Novotný T.   1883   6. Kučera J.   1889 1/2 Kalousová J.   1599
7. Melichar V.   1919 1/2 Fiala M.   1805   7. Marinov P.   1876 1:0 Palla S.   1665
8. Lihotský L.   1484 1/2 Tomek K.   1806   8. Podgorný R.   1687 1:0 Boháč L.   1587
        3.5 : 4.5                 5.5 : 2.5      
                                 
TJ Spartak Letohrad – SK + Sokol Žamberk   ŠO Hlinsko – ŠK Bohemia Pardubice B
Rozhodčí: Kameník David   Rozhodčí: Roušar Zdeněk
1. Lorenc A.   1960 1/2 Groh J. H 2014   1. Baudyš O.   2089 1:0 Kvapil P.   1670
2. Mikyska K.   1951 0:1 Wiesinger W.   2016   2. Novotný O. H 1842 1/2 Mudruňka P.   1954
3. Kraus O. H 1951 1:0 Holásek V.   1949   3. Roušar Z.   1886 1/2 Bartoš K.   1894
4. Janeček V.   1905 1/2 Dungl P.   1906   4. Dvořák S.   1915 1/2 Králová G. H 1663
5. Lorenc J.   1862 1/2 Kalous T.   1852   5. Zámečník J.   1861 1:0 Kotlant T.   1639
6. Kameník D. H 1787 0:1 Havrlík P.   1813   6. Hanus L.   1737 1:0 Stehlík P.   1487
7. Bouchal L. H 1800 1:0 Brdíček D.   1835   7. Šťulík J.   1754 1:0 Horáčková I.   1143
8. Maceška B.   1732 0:1 Šmajzrová V. H 1827   8. Janáček J.   1000 1:0 Starý V. H 1589
        3.5 : 4.5                 6.5 : 1.5      

 

TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí 5 4 1 0 13 23.5 : 16.5 16
2. ŠK Bohemia Pardubice A 6 4 0 2 12 27.5 : 20.5 16
3. 2222 ŠK Polabiny D 5 3 1 1 10 23.5 : 16.5 13
4. ŠK Vysoké Mýto B 5 3 1 1 10 22 : 18 13
5. SK + Sokol Žamberk 5 3 1 1 10 21.5 : 18.5 12
6. Sokol Zaječice 5 3 0 2 9 23.5 : 16.5 17
7. ŠK při DDM Litomyšl 5 2 1 2 7 22.5 : 17.5 17
8. TJ Spartak Letohrad 5 2 0 3 6 20 : 20 12
9. TJ CHS Chotěboř B 5 2 0 3 6 16.5 : 23.5 10
10. ŠO Hlinsko 5 1 1 3 4 17.5 : 22.5 9
11. TJ Lanškroun B 5 0 2 3 2 15.5 : 24.5 5
12. ŠK Bohemia Pardubice B 6 0 0 6 0 14.5 : 33.5 8

odloženo - Třemošnice
1. turnaj CHŠO

28.3.2020 Lanškroun
Východočeský pohár 2. turnaj

4.4.2020 Chotěboř
4. turnaj - KP HD10 a HD12

11.4.2020 Městečko Trnávka
36. ročník turnaje v blesku

18.4.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

18.4.2020 Litovel
O Stříbrnou věž

25.4.2020 Kunvald
30. ročník Memoriálu Mirka Kodytka

1.5.2020 Pardubice
O Pardubickou kotvu

8.5.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

9.5.2020 Třemošnice
2. turnaj CHŠO

16.5.2020 Mistrovice
KP mládeže v rapidu 

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz