Vytisknout

V 9. kole Krajského přeboru 1. třídy hraném 20. února 2022 byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl - Ústí n/O B 2,5:5,5, Vysoké Mýto B - Polabiny E 2,5:5,5, Svitavy - Lanškroun B 3,5:4,5, Zaječice - Chotěboř B 4,5:3,5, Bohemia - Rapid 3,5:4,5, Polabiny D - Letohrad 6,5:1,5.

Pořadí
Rk. SNo Team Games   +   =   - TB1 TB2 TB3
1 1 ŠK Rapid Pardubice 9 8 0 1 24 49 34
2 4 2222 ŠK Polabiny E 9 7 2 0 23 43 27
3 9 ŠK Bohemia Pardubice 9 6 1 2 19 47 35
4 10 2222 ŠK Polabiny D 9 5 1 3 16 42 28
5 12 ŠK Ústí nad Orlicí B 9 5 1 3 16 40 30
6 2 TJ CHS Chotěboř B 9 4 1 4 13 36 26
7 3 TJ Lanškroun B 9 4 1 4 13 36 21
8 11 TJ Spartak Letohrad 9 3 2 4 11 34 19
9 5 ŠK při DDM Litomyšl 9 2 2 5 8 33 14
10 6 ŠK Vysoké Mýto B 9 2 0 7 6 31 16
11 7 ŠK Svitavy 9 1 1 7 4 23 14
12 8 Sokol Zaječice 9 1 0 8 3 21 12

 

ŠK při DDM Litomyšl Rtg - ŠK Ústí nad Orlicí B Rtg 2½:5½
Nešpor, Jakub (w) 1912 - Holásek, Pavel (b) 1974 ½ - ½
Doseděl, Jiří (b) 2024 - Prax, Ivo (w) 1954 ½ - ½
Šváb, Jiří (w) 1825 - Volf, Jaroslav (b) 1956 ½ - ½
Petrík, Peter (b) 1806 - Netušil, Jakub (w) 1963 ½ - ½
Bartošová, Lucie (w) 1887 - Mareš, Petr (b) 1874 ½ - ½
Odstrčil, Jaromír (b) 1839 - Holásek, Vojtěch (w) 1837 0 - 1
Zeman, Ladislav (w) 1807 - Šmajzrová, Veronika (b) 1858 0 - 1
Petrík, Jozef (b) 1224 - Šimek, Zdeněk (w) 1898 0 - 1
ŠK Vysoké Mýto B Rtg - 2222 ŠK Polabiny E Rtg 2½:5½
Kosek, Jiří (w) 2034 - Vařejčko, Josef (b) 2205 ½ - ½
Ptáček, Luboš (b) 2062 - Brožka, Karel (w) 2113 0 - 1
Lipavský, Dušan (w) 1949 - Bouška, Jiří (b) 2029 1 - 0
Zeman, Daniel (b) 1782 - Lihotský, Lukáš (w) 1748 0 - 1
Marinov, Peter (w) 1733 - Kulhánek, Jáchym (b) 1950 1 - 0
Pavelka, Oldřich (b) 0 - Juchelka, Marek (w) 1735 0 - 1
no player (w) 0 - Stoček, Martin (b) 1836 - - +
no player (b) 0 - Starý, Vojtěch (w) 1659 - - +
ŠK Svitavy Rtg - TJ Lanškroun B Rtg 3½:4½
Horký, Pavel (w) 2010 - Solil, Roman (b) 1941 1 - 0
Kotva, Milan (b) 1822 - Krátký, Josef (w) 2051 0 - 1
Riedl, Vladimír (w) 1774 - Kupsa, Matěj (b) 2069 0 - 1
Vodička, Martin (b) 1730 - Pokorný, Tomáš (w) 2222 0 - 1
Václavík, Patrik (w) 1786 - Švub, Jan (b) 1849 ½ - ½
Křeček, Jiří (b) 1651 - Kalousová, Julie (w) 1639 ½ - ½
Bulva, František (w) 1602 - Horák, Vojtěch (b) 1630 ½ - ½
Velešík, Marian (b) 1662 - Vaculík, Jakub (w) 1684 1 - 0
Sokol Zaječice Rtg - TJ CHS Chotěboř B Rtg 4½:3½
Hájek, Lukáš (w) 2030 - Černovský, Jiří (b) 2050 1 - 0
Hájek, Jaroslav (b) 1894 - Pejřimovská, Viola (w) 1620 1 - 0
Jedličková, Petra (w) 1794 - Pejřimovský, Tadeáš (b) 1625 0 - 1
Konrád, František (b) 1771 - Hospodka, Josef (w) 1915 1 - 0
Jelínek, Milan (w) 1893 - Sukdolák, Radek (b) 1981 1 - 0
Cach, Tomáš (b) 1606 - Krejčík, Tomáš (w) 1924 ½ - ½
Janoušek, Petr (w) 1714 - Novotný, Tomáš (b) 1863 0 - 1
Horník, Zdeněk (b) 1092 - Fiala, Milan (w) 1810 0 - 1
ŠK Bohemia Pardubice Rtg - ŠK Rapid Pardubice Rtg 3½:4½
Sabol, Marian (w) 2292 - Smutný, Jan (b) 2194 ½ - ½
Horáček, Michal (b) 2095 - Veselý, Tomáš (w) 2005 ½ - ½
Novák, Aleš (w) 2107 - Vávra, Radim (b) 2028 ½ - ½
Houška, Bronislav (b) 1966 - Kraus, Ondřej (w) 1975 ½ - ½
Třasák, Ondřej (w) 1922 - Sýkora, Josef (b) 2010 ½ - ½
Vodička, Pavel (b) 1941 - Joukl, Jakub (w) 1727 ½ - ½
Daněk, Pavel (w) 1892 - Prokop, Matěj (b) 1866 ½ - ½
Bartoš, Karel (b) 1759 - Joukl, Martin (w) 1669 0 - 1
2222 ŠK Polabiny D Rtg - TJ Spartak Letohrad Rtg 6½:1½
Mojžíš, Jaroslav (w) 2106 - Lorenc, Adam (b) 1960 1 - 0
Jareš, Michal (b) 2142 - Mikyska, Kamil (w) 1972 ½ - ½
Jiroušek, Jan (w) 2010 - Janeček, Václav (b) 1876 1 - 0
Černý, Jan (b) 2017 - Bouchal, Lukáš (w) 1795 1 - 0
Trojan, Luboš (w) 1931 - Mík, Tomáš (b) 1574 ½ - ½
Just, Pavel (b) 1957 - Řehák, Jiří (w) 1807 1 - 0
Törvenyi, Roman (w) 1971 - Sysr, Pavel (b) 1621 1 - 0
Veselý, Emanuel (b) 1821 - Lorenc, Josef (w) 1378 ½ - ½
Kategorie: Krajské přebory