Pardubický krajský šachový svaz 

V posledním 9. kole Krajského přeboru 2 západ hraném 27. února 2022 byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny F - Choceň 8:0, Polička B - Chotěboř C 6:2, Hlinsko - Rapid B 3:5, Rapid C - Železné hory 2:6, Heřmanův Městec - Bohemia B 5:3. Do KPI postupuje družstvo Rapid Pardubice B, nikdo nesestupuje.

Konečné pořadí
Rk. SNo Team Games   +   =   - TB1 TB2 TB3
1 3 ŠK Rapid Pardubice B 9 8 1 0 25 48 37
2 7 ŠO Hlinsko 9 6 1 2 19 44 34
3 9 Jiskra Heřmanův Městec 9 6 1 2 19 43 33
4 6 TJ Štefanydes Polička B 9 5 2 2 17 44 34
5 5 2222 ŠK Polabiny F 9 4 3 2 15 44 32
6 2 ŠS Železné hory 9 3 2 4 11 36 20
7 1 ŠK Bohemia Pardubice B 9 3 1 5 10 31 20
8 4 TJ CHS Chotěboř C 9 2 0 7 6 30 23
9 8 ŠK Rapid Pardubice C 9 2 0 7 6 25 17
10 10 ŠK Choceň 9 0 1 8 1 18 11

 

2222 ŠK Polabiny F Rtg - ŠK Choceň Rtg 8 : 0
Škroch, Martin (w) 1866 - Stojanov, Dragan (b) 1736 1 - 0
Bělohlav, Jan (b) 1866 - Janeček, František (w) 1640 1 - 0
Veselý, Emanuel (w) 1821 - Flos, Petr (b) 1616 1 - 0
Čermák, Dušan (b) 1672 - Šmejdíř, Waldemar (w) 1516 1 - 0
Nešpůrek, Petr (w) 1784 - Luzar, Bohumír (b) 1338 1 - 0
Brázda, Vít (b) 1591 - no player (w) 0 + - -
Vorel, Bohuslav (w) 1596 - no player (b) 0 + - -
Kvapil, Pavel (b) 1491 - no player (w) 0 + - -
TJ Štefanydes Polička B Rtg - TJ CHS Chotěboř C Rtg 6 : 2
Stodola, Marek (w) 1954 - Pejřimovská, Viola (b) 1620 1 - 0
Švanda, Adam (b) 1910 - Pejřimovský, Tadeáš (w) 1625 1 - 0
Sodomka, Adam (w) 1927 - Klabeneš, Petr (b) 1756 1 - 0
Schaffer, Ondřej (b) 1846 - Včela, Martin (w) 1345 1 - 0
Navrátil, Ladislav (w) 1752 - Fiala, Milan (b) 1810 ½ - ½
Schaffer, David (b) 1718 - Fousek, Petr (w) 1343 0 - 1
Švanda, Radek (w) 1714 - Jun, Robert (b) 1477 ½ - ½
Buchta, Martin (b) 1631 - Jun, Rostislav (w) 1253 1 - 0
ŠO Hlinsko Rtg - ŠK Rapid Pardubice B Rtg 3 : 5
Dvořák, Slavomil (w) 1870 - Veselý, Tomáš (b) 2005 0 - 1
Adámek, Milan (b) 1831 - Kraus, Ondřej (w) 1975 0 - 1
Zámečník, Jan (w) 1833 - Sýkora, Josef (b) 2010 0 - 1
Janda, Lubomír (b) 1737 - Seidl, Zdeněk (w) 1854 ½ - ½
Osička, Přemysl (w) 1524 - Prokop, Matěj (b) 1866 1 - 0
Štěrba, Bohumír (b) 1536 - Svítil, Radek (w) 1692 1 - 0
Vašek, Petr (w) 1489 - Joukl, Jakub (b) 1727 0 - 1
Vacek, Josef (b) 1481 - Halousek, Jaroslav (w) 1616 ½ - ½
ŠK Rapid Pardubice C Rtg - ŠS Železné hory Rtg 2 : 6
Hennig, Thomas (w) 2021 - Švanda, Pavel (b) 2101 0 - 1
Hon, Jiří (b) 1770 - Šilar, Lubomír (w) 1999 ½ - ½
Janko, Jan (w) 1623 - Vančura, Milan (b) 1728 0 - 1
Kurka, Petr (b) 1298 - Nešpůrek, Jakub (w) 1448 0 - 1
Vinš, Karel (w) 1374 - Dunajčík, Jiří (b) 1807 ½ - ½
Černý, Zdeněk (b) 1617 - Rožek, Jan (w) 1365 1 - 0
Štekl, Filip (w) 1312 - Vojáček, Jan (b) 1415 0 - 1
Kvapil, Paul (b) 1156 - Žďárský, Vojtěch (w) 1034 0 - 1
Jiskra Heřmanův Městec Rtg - ŠK Bohemia Pardubice B Rtg 5 : 3
Müller, Petr (w) 1854 - Horáček, Michal (b) 2095 0 - 1
Starý, Vojtěch (b) 1659 - Mudruňka, Pavel (w) 1971 0 - 1
Přibyl, Jiří (w) 1865 - Mazura, Tomáš (b) 1817 ½ - ½
Janoušek, Petr (b) 1714 - Stehlík, Pavel (w) 1414 1 - 0
Klouček, Jindřich (w) 1654 - Beneš, Daniel (b) 1651 ½ - ½
Cach, Tomáš (b) 1606 - Horáčková, Isabela (w) 1156 1 - 0
Sedlák, Petr (w) 1500 - no player (b) 0 + - -
Janoušek, Ladislav (b) 1464 - no player (w) 0 + - -

30.11.2022 Pardubice
OP škol okresu Pardubice

29.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
6.-9. třída

30.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
1.-5. třída

6.12.2022 Svitavy
OP škol okresu Svitavy

10.12.2022 Kouty nad Desnou
28. ročník O losinského kapra

17.12.2022 Svitavy
2. kvalifikační turnaj mládeže

23.12.2022 Svitavy
Vánoční turnaj v šachu

26.12.2022 Ústí nad Orlicí
52. ročník Memoriálu Oldy Hájka

 

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz