Vytisknout

Ve posledním 9. kole Krajského přeboru 2 východ hraném 27. února 2022 byly dosaženy tyto výsledky: Letohrad B - Horní Čermná 4,5:3,5, Kunvald - Mistrovice 4,5:3,5, Moravská Třebová - Ústí nad Orlicí C 1,5:6,5, Česká Třebová - Žamberk 5,5:2,5, Svitavy B - Řetůvka 3,5:4,5. Do KPI postupuju družstvo Ústí nad Orlicí C, nikdo nesestupuje.

Konečné pořadí
Rk. SNo Družstvo Partie   +   =   - TB1 TB2 TB3
1 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 9 8 1 0 25 52 38
2 8 Proplast Česká Třebová 9 7 2 0 23 52 38
3 7 TJ Slovan Moravská Třebová 9 4 2 3 14 40 28
4 2 SK+Sokol Žamberk 9 4 2 3 14 39 26
5 9 ŠK Svitavy B 9 4 2 3 14 35 24
6 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 9 4 2 3 14 35 18
7 5 TJ Spartak Letohrad B 9 4 0 5 12 30 20
8 4 Sokol Mistrovice 9 2 0 7 6 28 18
9 1 ŠK Řetůvka 9 2 0 7 6 23 12
10 10 ŠO Horní Čermná 9 0 1 8 1 30 11

 

TJ Spartak Letohrad B Rtg - ŠO Horní Čermná Rtg 4½:3½
Maceška, Bohumír (w) 1716 - Dušek, Josef (b) 1699 1 - 0
Sysr, Vít (b) 1524 - Kalousek, Miroslav (w) 1751 1 - 0
Pulkrábek, Aleš (w) 1638 - Soural, Tomáš (b) 1582 ½ - ½
Sysr, Pavel (b) 1621 - Motl, Josef (w) 1663 ½ - ½
Palla, Stanislav (w) 1676 - Vacek, Miroslav (b) 1496 1 - 0
Janeček, Ondřej (b) 1458 - Cimprich, Miroslav (w) 1756 0 - 1
Lorenc, Josef (w) 1378 - Padrtka, Jiří (b) 1563 ½ - ½
Lorencová, Jitka (b) 1372 - Večeř, Martin (w) 1515 0 - 1
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Rtg - Sokol Mistrovice Rtg 4½:3½
Buráň, Jaroslav (w) 2059 - Ježek, Jakub (b) 1761 ½ - ½
Hodek, Roman (b) 1619 - Bouchal, Lukáš (w) 1795 1 - 0
Stúj, Michal (w) 1555 - Řehák, Jiří (b) 1807 ½ - ½
Dvořák, Eduard (b) 1657 - Bouchal, Tomáš (w) 1593 ½ - ½
Krčmář, Stanislav (w) 1578 - Kristl, Václav (b) 1624 ½ - ½
Hejl, Petr (b) 1592 - Řehák, Miroslav (w) 1249 ½ - ½
Matoulek, Václav (w) 1540 - Mlynář, Miroslav (b) 1399 1 - 0
Řehák, Josef (b) 1429 - Buryška, Tomáš (w) 1685 0 - 1
TJ Slovan Moravská Třebová Rtg - ŠK Ústí nad Orlicí C Rtg 1½:6½
Kotva, Milan (w) 1822 - Mareš, Jan (b) 1976 0 - 1
Grepl, Pavel (b) 1870 - Mareš, Petr (w) 1874 ½ - ½
Sojma, Zdeněk (w) 1841 - Píše, Jiří (b) 1752 0 - 1
Meleško, Andrij (b) 1817 - Smola, Jan (w) 1757 ½ - ½
Šmíd, František (w) 1690 - Kameník, David (b) 1827 0 - 1
Chvojka, Antonín (b) 1692 - Glembek, Bohumír (w) 1736 0 - 1
Horáček, Petr (w) 1693 - Leksová, Soňa (b) 1561 0 - 1
Mičík, Dan (b) 1240 - Pokorný, Jan (w) 1882 ½ - ½
Proplast Česká Třebová Rtg - SK+Sokol Žamberk Rtg 5½:2½
Bernášek, Jan (w) 2454 - Holásek, Vojtěch (b) 1837 1 - 0
Prax, Ivo (b) 1954 - Havrlík, Pavel (w) 1814 ½ - ½
Pail, Milan (w) 1836 - Kalous, Tomáš (b) 1866 ½ - ½
Pelcl, Karel (b) 1800 - Mík, Tomáš (w) 1574 0 - 1
Pěkník, Milan (w) 1804 - Martinec, Jan (b) 1745 ½ - ½
Pánik, Tomáš (b) 1738 - Kacálek, Karel (w) 1777 1 - 0
Petrželka, Karel (w) 1810 - Kopal, Vladimír (b) 1519 1 - 0
Nikolinko, Tomáš (b) 1281 - Charvát, Václav (w) 1305 1 - 0
ŠK Svitavy B Rtg - ŠK Řetůvka Rtg 3½:4½
Ďuriančík, Michal (w) 1740 - Kořínek, Pavel (b) 1937 ½ - ½
Bulva, František (b) 1602 - Vávra, Vojtěch (w) 1850 0 - 1
Maděra, Stanislav (w) 1701 - Kykal, Zbyněk (b) 1784 0 - 1
Václavík, Patrik (b) 1786 - Vaníček, Jan (w) 1691 0 - 1
Křeček, Jiří (w) 1651 - Kylar, Pavel (b) 1724 0 - 1
Moravec, Jakub (b) 1691 - Šimek, František (w) 1800 1 - 0
Kalousová, Julie (w) 1639 - Branda, Zdeněk (b) 1000 1 - 0
Pospíšil, Jan (b) 1620 - Mikulecký, Jan (w) 0 1 - 0
Kategorie: Krajské přebory