Pardubický krajský šachový svaz 

V šestém kole Krajského přeboru východ 2.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald - Česká Třebová 5-3, Svitavy - Ústí nad Orlicí C 5,5-2,5, Dolní Čermná - Ústí nad Orlicí B 1-7, Řetůvka - Horní Čermná 3,5-4,5, Mistrovice´- Letohrad B 3-5. První místo se 15 body drží Svitavy a Ústí nad Orlicí B, tabulku uzavírá se 3 body Řetůvka.

ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald ELO - Proplast Česká Třebová ELO 5 : 3
Wiesinger, Wolfgang (w) 2016 - Hurt, Lukáš (b) 2100 ½ - ½
Vymetálek, Petr (b) 1754 - Prax, Ivo (w) 1994 1 - 0
Vaníček, Jan (w) 1655 - Pail, Milan (b) 1856 ½ - ½
Hodek, Roman (b) 1646 - Pěkník, Milan (w) 1805 ½ - ½
Palla, Stanislav (w) 1665 - Borek, Pavel (b) 1799 ½ - ½
Dvořák, Eduard (b) 1626 - Pelcl, Karel (w) 1821 ½ - ½
Krčmář, Stanislav (w) 1539 - Pánik, Tomáš (b) 1738 + - -
Kacálek, Karel (b) 1794 - Jasanský, Karel (w) 1705 ½ - ½
ŠK Svitavy ELO - ŠK Ústí nad Orlicí C ELO 5½:2½
Kotva, Milan (w) 1905 - Holásek, Vojtěch (b) 1949 1 - 0
Bartoš, Karel (b) 1894 - Šmajzrová, Veronika (w) 1827 ½ - ½
Charvát, Jiří (w) 1917 - Píše, Jiří (b) 1736 ½ - ½
Krušina, Patrik (b) 1849 - Taslar, Karel (w) 1618 1 - 0
Ambrožová, Lucie (w) 1812 - Čech, Martin (b) 1707 ½ - ½
Riedl, Vladimír (b) 1786 - Dudla, Martin (w) 1657 0 - 1
Křeček, Jiří (w) 1659 - Švec, Jiří (b) 1513 1 - 0
Velešík, Marian (b) 1634 - Píše, Michal (w) 1362 1 - 0
ŠK Dolní Čermná ELO - ŠK Ústí nad Orlicí B ELO 1 : 7
Filip, Libor (w) 1805 - Hrobař, Vlastimil (b) 1990 0 - 1
Marek, Michal (b) 1689 - Volf, Jaroslav (w) 1948 0 - 1
Motl, Ladislav (w) 1596 - Pokorný, Jan (b) 1912 0 - 1
Slavíček, Miroslav (b) 1708 - Mareš, Petr (w) 1876 ½ - ½
Merta, Josef (w) 1777 - Smola, Jan (b) 1805 0 - 1
Marek, Jan (b) 1403 - Glembek, Bohumír (w) 1782 0 - 1
Padrtka, Jiří (w) 1582 - Mastný, Tomáš (b) 1668 ½ - ½
Nikl, Josef (b) 1685 - Leksová, Soňa (w) 1599 0 - 1
ŠK Řetůvka ELO - ŠO Horní Čermná ELO 3½:4½
Kořínek, Pavel (w) 1954 - Pecháček, Tomáš (b) 1805 ½ - ½
Švéda, Lubomír (b) 1841 - Dušek, Josef (w) 1735 ½ - ½
Vávra, Vojtěch (w) 1801 - Kalousek, Miroslav (b) 1757 ½ - ½
Kapoun, Vít (b) 1835 - Betlach, Jan (w) 1633 1 - 0
Kylar, Pavel (w) 1756 - Motl, Josef (b) 1618 ½ - ½
Šimek, František (b) 1856 - Soural, Tomáš (w) 1598 ½ - ½
Kapoun, Martin (w) 1295 - Vacek, Miroslav (b) 1457 0 - 1
Slanina, Matěj (b) 1111 - Šilar, Josef (w) 1550 0 - 1
Sokol Mistrovice ELO - TJ Spartak Letohrad B ELO 3 : 5
Bouchal, Lukáš (w) 1800 - Řehák, Jiří (b) 1776 ½ - ½
Hanák, Vladimír (b) 1583 - Kameník, David (w) 1787 0 - 1
Bouchal, Tomáš (w) 1592 - Maceška, Bohumír (b) 1732 0 - 1
Janota, Jiří (b) 1554 - Petráček, Jiří (w) 1677 ½ - ½
Brychta, Antonín (w) 1602 - Sysr, Pavel (b) 1596 1 - 0
Matoulek, Václav (b) 1521 - Sysr, Vít (w) 1552 0 - 1
Malý, Evžen (w) 1613 - Janeček, Ondřej (b) 1407 0 - 1
Glöckner, Jaromír (b) 1787 - Lorenc, Josef (w) 1378 1 - 0

 

Tabulka po 6. šestém kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 11 ŠK Svitavy 6 5 0 1 15 36,5 15,5
2 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 6 5 0 1 15 30 11,5
3 8 Proplast Česká Třebová 5 4 0 1 12 26,5 9
4 10 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 6 3 0 3 9 22,5 6,5
5 4 TJ Spartak Letohrad B 6 2 1 3 7 21 8
6 5 ŠO Horní Čermná 6 2 0 4 6 19,5 5
7 3 Sokol Mistrovice 5 2 0 3 6 19 6
8 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 5 2 0 3 6 18,5 6,5
9 9 TJ Slovan Moravská Třebová 5 2 0 3 6 18 7
10 1 ŠK Dolní Čermná 5 1 1 3 4 15,5 3,5
11 2 ŠK Řetůvka 5 1 0 4 3 13 3

odloženo - Třemošnice
1. turnaj CHŠO

28.3.2020 Lanškroun
Východočeský pohár 2. turnaj

4.4.2020 Chotěboř
4. turnaj - KP HD10 a HD12

11.4.2020 Městečko Trnávka
36. ročník turnaje v blesku

18.4.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

18.4.2020 Litovel
O Stříbrnou věž

25.4.2020 Kunvald
30. ročník Memoriálu Mirka Kodytka

1.5.2020 Pardubice
O Pardubickou kotvu

8.5.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

9.5.2020 Třemošnice
2. turnaj CHŠO

16.5.2020 Mistrovice
KP mládeže v rapidu 

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz