Pardubický krajský šachový svaz 

V sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Horní Čermná - Mistrovice 4:4, Ústí nad Orlicí B - Řetůvka 6,5:1,5, Ústí nad Orlicí C - Dolní Čermná 6:2, Česká Třebová - Svitavy 3,5:4,5, Moravská Třebová - Kunvald 4:4. Tabulku vede ŠK Svitavy na skóre před ŠK Ústí nad Orlicí B.

Tabulka po 7. kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 11 ŠK Svitavy 7 6 0 1 18 41 16,5
2 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 7 6 0 1 18 36,5 14,5
3 8 Proplast Česká Třebová 6 4 0 2 12 30 9,5
4 10 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 7 3 1 3 10 26,5 7
5 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 6 3 0 3 9 24,5 8,5
6 5 ŠO Horní Čermná 7 2 1 4 7 23,5 6,5
7 3 Sokol Mistrovice 6 2 1 3 7 23 7,5
8 9 TJ Slovan Moravská Třebová 6 2 1 3 7 22 7,5
9 4 TJ Spartak Letohrad B 6 2 1 3 7 21 8
10 1 ŠK Dolní Čermná 6 1 1 4 4 17,5 3,5
11 2 ŠK Řetůvka 6 1 0 5 3 14,5 3,5

 

ŠO Horní Čermná ELO - Sokol Mistrovice ELO 4 : 4
Dušek, Josef (w) 1735 - Ježek, Jakub (b) 1767 0 - 1
Kalousek, Miroslav (b) 1757 - Bouchal, Lukáš (w) 1800 0 - 1
Betlach, Jan (w) 1633 - Hanák, Vladimír (b) 1583 1 - 0
Motl, Josef (b) 1618 - Bouchal, Tomáš (w) 1592 ½ - ½
Vacek, Miroslav (w) 1457 - Malý, Evžen (b) 1613 1 - 0
Šilar, Josef (b) 1550 - Kristl, Václav (w) 1633 ½ - ½
Šilar, Josef (w) 1527 - Špinler, Bronislav (b) 1430 1 - 0
Dušek, Adam (b) 1290 - Šípek, Vladimír (w) 1103 0 - 1
ŠK Ústí nad Orlicí B ELO - ŠK Řetůvka ELO 6½:1½
Jániš, Petr (w) 1939 - Švéda, Lubomír (b) 1841 0 - 1
Šimek, Zdeněk (b) 1941 - Kapoun, Vít (w) 1835 1 - 0
Volf, Jaroslav (w) 1948 - Kylar, Pavel (b) 1756 ½ - ½
Mareš, Petr (b) 1876 - Šimek, František (w) 1856 1 - 0
Smola, Jan (w) 1805 - Branda, Zdeněk (b) 0 1 - 0
Glembek, Bohumír (b) 1782 - Bartoš, Roman (w) 0 1 - 0
Mastný, Tomáš (w) 1668 - Navrátil, Jiří (b) 0 1 - 0
Leksová, Soňa (b) 1599 - Mikulecký, Jan (w) 0 1 - 0
ŠK Ústí nad Orlicí C ELO - ŠK Dolní Čermná ELO 6 : 2
Holásek, Vojtěch (w) 1949 - Merta, Michal (b) 1736 1 - 0
Šmajzrová, Veronika (b) 1827 - Motl, Ladislav (w) 1596 1 - 0
Píše, Jiří (w) 1736 - Slavíček, Miroslav (b) 1708 ½ - ½
Holásek, Vít (b) 1782 - Merta, Josef (w) 1777 ½ - ½
Dudla, Martin (w) 1657 - Marek, Jan (b) 1403 ½ - ½
Švec, Jiří (b) 1513 - Padrtka, Jiří (w) 1582 ½ - ½
Šmajzrová, Dominika (w) 1449 - Nikl, Josef (b) 1685 1 - 0
Macan, Tomáš (b) 1383 - Málek, Ondřej (w) 1302 1 - 0
Proplast Česká Třebová ELO - ŠK Svitavy ELO 3½:4½
Hurt, Lukáš (w) 2100 - Kotva, Milan (b) 1905 0 - 1
Prax, Ivo (b) 1994 - Bartoš, Karel (w) 1894 ½ - ½
Pail, Milan (w) 1856 - Charvát, Jiří (b) 1917 ½ - ½
Pěkník, Milan (b) 1805 - Krušina, Patrik (w) 1849 0 - 1
Pelcl, Karel (w) 1821 - Ambrožová, Lucie (b) 1812 ½ - ½
Jasanský, Karel (b) 1705 - Vodička, Martin (w) 1732 ½ - ½
Petrželka, Karel (w) 1846 - Křeček, Jiří (b) 1659 1 - 0
Myška, František (b) 1615 - Maděra, Stanislav (w) 1697 ½ - ½
TJ Slovan Moravská Třebová ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald ELO 4 : 4
Grepl, Pavel (w) 1915 - Havrlík, Pavel (b) 1813 ½ - ½
Meleško, Andrij (b) 1790 - Vaníček, Jan (w) 1655 ½ - ½
Chvojka, Antonín (w) 1689 - Hodek, Roman (b) 1646 ½ - ½
Šmíd, František (b) 1744 - Palla, Stanislav (w) 1665 0 - 1
Liebl, Pavel (w) 1703 - Dvořák, Eduard (b) 1626 ½ - ½
Borýsek, Martin (b) 1705 - Bém, Tomáš (w) 1445 1 - 0
Navrátil, Miroslav (w) 1661 - Tobiška, Jaroslav (b) 1522 ½ - ½
Endl, Vlastimil (b) 1566 - Štěpán, Stanislav (w) 1594 ½ - ½

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

zrušeno
50. ročník Orlické šachovnice

14.11.2020 Mistrovice
Turnaj Járy Masopusta

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz