Pardubický krajský šachový svaz 

V sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid B - Polabiny E 5:3, Chrudim B - Železné hory 3:5, Polička B - HlinskoB 7:1, Lázně Bohdaneč - Rapid C 4,5:3,5, Choceň - Polabiny F 2,5-5,5. Tabulku vede Rapid Pardubice B.

Tabulka po 7. kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 ŠK Rapid Pardubice B 7 5 1 1 16 31,5 9
2 2 ŠS Železné hory 6 5 1 0 16 29 9,5
3 8 Sokol Lázně Bohdaneč 6 5 1 0 16 28,5 10
4 10 2222 ŠK Polabiny F 7 4 2 1 14 31,5 8,5
5 7 TJ Štefanydes Polička B 6 4 0 2 12 29 11,5
6 4 Jiskra Heřmanův Městec 6 3 0 3 9 26 8
7 3 2222 ŠK Polabiny E 6 2 1 3 7 24 5,5
8 11 ŠK Rapid Pardubice C 7 1 1 5 4 24 8
9 9 Spartak Choceň 6 1 0 5 3 18 5
10 1 ŠO Hlinsko B 6 1 0 5 3 16,5 3,5
11 6 TJ ŠO Chrudim B 7 0 1 6 1 22 6,5

 

ŠK Rapid Pardubice B ELO - 2222 ŠK Polabiny E ELO 5 : 3
Hennig, Thomas (w) 2004 - Černý, Jan (b) 2012 ½ - ½
Kraus, Ondřej (b) 1951 - Bělohlav, Jan (w) 1868 1 - 0
Seidl, Zdeněk (w) 1857 - Škroch, Martin (b) 1875 0 - 1
Nešpůrek, Jan (b) 1564 - Šindler, Jaromír (w) 1628 ½ - ½
Svítil, Radek (w) 1637 - Vorel, Bohuslav (b) 1519 ½ - ½
Fiala, Jan (b) 1649 - Kvapil, Pavel (w) 1482 ½ - ½
Joukl, Jakub (w) 1722 - Krejčí, Jan (b) 1525 1 - 0
Mikulenka, Tomáš (b) 1620 - Stehlík, Pavel (w) 1487 1 - 0
TJ ŠO Chrudim B ELO - ŠS Železné hory ELO 3 : 5
Linhart, Zbyněk (w) 1932 - Šilar, Lubomír (b) 2025 0 - 1
Hájek, Jaroslav (b) 1904 - Jareš, Michal (w) 1823 ½ - ½
Chvojka, Jan (w) 1624 - Dunajčík, Jiří (b) 1795 1 - 0
Němec, Bohumil (b) 1789 - Štolovský, Marek (w) 1640 1 - 0
Česenek, Vladimír (w) 1658 - Tyč, Miroslav (b) 1740 0 - 1
Němec, Vladimír (b) 1627 - Vančura, Milan (w) 1642 0 - 1
Sokol, Pavel (w) 1467 - Jura, Jiří (b) 1525 ½ - ½
Zelený, František (b) 1451 - Nešpůrek, Jakub (w) 1335 0 - 1
TJ Štefanydes Polička B ELO - ŠO Hlinsko B ELO 7 : 1
Švanda, Adam (w) 1807 - Janda, Lubomír (b) 1773 1 - 0
Sodomka, Adam (b) 1860 - Osička, Přemysl (w) 1531 1 - 0
Schaffer, Ondřej (w) 1823 - Stránský, Luboš (b) 1549 1 - 0
Stodola, Jakub (b) 1774 - Londin, Milan (w) 1672 1 - 0
Navrátil, Ladislav (w) 1745 - Vojanec, Hynek (b) 1607 1 - 0
Smejkal, Jan (b) 1771 - Vacek, Josef (w) 1498 1 - 0
Buchta, Martin (w) 1684 - Indrová, Jana (b) 1568 ½ - ½
Stodola, Zdeněk (b) 1523 - Pešek, Roman (w) 1635 ½ - ½
Sokol Lázně Bohdaneč ELO - ŠK Rapid Pardubice C ELO 4½:3½
Daneš, Filip (w) 1887 - Pavlovec, Vladimír (b) 1830 ½ - ½
Veselý, Emanuel (b) 1764 - Joukl, Martin (w) 1578 1 - 0
Rež, Matouš (w) 1773 - Hon, Jiří (b) 1719 0 - 1
Sekyrka, Josef (b) 1736 - Janko, Jan (w) 1722 0 - 1
Kouba, Petr (w) 1737 - Černý, Zdeněk (b) 1624 1 - 0
Jouza, Petr (b) 1629 - Štekl, Filip (w) 1286 0 - 1
Zmek, Jaroslav (w) 1600 - Kalhous, Miroslav (b) 1531 1 - 0
Mácha, Martin (b) 1476 - Vinš, Karel (w) 1382 1 - 0
Spartak Choceň ELO - 2222 ŠK Polabiny F ELO 2½:5½
Kučera, Jan (w) 1889 - Třasák, Ondřej (b) 1946 ½ - ½
Marinov, Peter (b) 1876 - Stoček, Martin (w) 1797 0 - 1
Podgorný, Radim (w) 1687 - Králová, Gabriela (b) 1663 0 - 1
Janeček, František (b) 1674 - Stoček, Pavel (w) 1547 0 - 1
Flos, Petr (w) 1574 - Brázda, Vít (b) 1633 ½ - ½
Šmejdíř, Waldemar (b) 1538 - Třasáková, Adéla (w) 1613 0 - 1
Luzar, Bohumír (w) 0 - Lihotský, Lukáš (b) 1484 ½ - ½
Držmíšek, Jiří (b) 1135 - Šlosar, Jan (w) 1173 1 - 0

22.2.2020 Lanškroun
KSDŽ - 2. turnaj

29.2.2020 Pardubice
KPDMŽ

14.3.2020 Třemošnice
1. turnaj CHŠO

11.4.2020 Městečko Trnávka
36. ročník turnaje v blesku

18.4.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

18.4.2020 Litovel
O Stříbrnou věž

25.4.2020 Kunvald
30. ročník Memoriálu Mirka Kodytka

8.5.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

9.5.2020 Třemošnice
2. turnaj CHŠO

16.5.2020 Mistrovice
KP mládeže v rapidu 

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz