Pardubický krajský šachový svaz 

V sedmém kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl - Zaječice 3,5:4,5, Polabiny D - Bohemia Pardubice A 4:4, Vysoké Mýto B - Ústí nad Orlicí 2,5:5,5, Letohrad - Chotěboř B 1,5:6,5, Hlinsko - Lanškroun B 3,5:4,5, Bohemia Pardubice B - Žamberk 3:5. Tabulku vede s tříbodovým náskokem Ústí nad Orlicí.

Tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 ŠK Ústí nad Orlicí 7 6 1 0 19 34,5 12
2 10 SK + Sokol Žamberk 7 5 1 1 16 32 10,5
3 12 Sokol Zaječice 7 5 0 2 15 33,5 11
4 3 ŠK Bohemia Pardubice A 8 4 1 3 13 35 10
5 6 ŠK Vysoké Mýto B 7 4 1 2 13 30 9,5
6 5 2222 ŠK Polabiny D 7 3 2 2 11 30 8
7 4 ŠK při DDM Litomyšl 7 3 1 3 10 30,5 10,5
8 7 TJ Spartak Letohrad 7 3 0 4 9 26 8
9 1 TJ CHS Chotěboř B 7 3 0 4 9 25,5 9
10 11 TJ Lanškroun B 7 1 2 4 5 23,5 5
11 8 ŠO Hlinsko 7 1 1 5 4 23,5 6,5
12 9 ŠK Bohemia Pardubice B 8 0 0 8 0 20 5

 

 

ŠK při DDM Litomyšl ELO - Sokol Zaječice ELO 3½:4½
Pekař, Václav (w) 2165 - Brožka, Karel (b) 2045 1 - 0
Nešpor, Jakub (b) 1943 - Kourek, Josef (w) 2041 ½ - ½
Škeřík, Karel (w) 1944 - Hájek, Lukáš (b) 2054 0 - 1
Doseděl, Jiří (b) 2027 - Hájek, Jiří (w) 2018 ½ - ½
Zeman, Martin (w) 1920 - Hájek, Jaroslav (b) 1897 ½ - ½
Bartošová, Lucie (b) 1900 - Malivánek, Jiří (w) 2108 0 - 1
Zeman, Ladislav (w) 1774 - Jelínek, Milan (b) 1895 ½ - ½
Jonáš, Petr (b) 1500 - Konrád, František (w) 1757 ½ - ½
2222 ŠK Polabiny D ELO - ŠK Bohemia Pardubice A ELO 4 : 4
Jareš, Michal (w) 1849 - Horáček, Michal (b) 2138 ½ - ½
Sýkora, Josef (b) 2057 - Houška, Bronislav (w) 1947 ½ - ½
Hostinský, Jiří (w) 2117 - Veselý, Tomáš (b) 2052 0 - 1
Trojan, Luboš (b) 1959 - Třasák, Ondřej (w) 1935 0 - 1
Just, Pavel (w) 1957 - Vodička, Pavel (b) 1960 ½ - ½
Törvenyi, Roman (b) 1978 - Hennig, Thomas (w) 2004 ½ - ½
Melichar, Vojtěch (w) 1916 - Daněk, Pavel (b) 1878 1 - 0
Nešpůrek, Petr (b) 1797 - Šindler, Jaromír (w) 1622 1 - 0
ŠK Vysoké Mýto B ELO - ŠK Ústí nad Orlicí ELO 2½:5½
Trhal, Tomáš (w) 2060 - Šmajzr, Martin (b) 2173 0 - 1
Ptáček, Luboš (b) 2087 - Holásek, Pavel (w) 2059 ½ - ½
Kosek, Marek (w) 2147 - Jániš, Petr (b) 1909 1 - 0
Kosek, Jiří (b) 2067 - Netušil, Jakub (w) 1950 ½ - ½
Lipavský, Dušan (w) 1937 - Poslušný, Martin (b) 1946 ½ - ½
Kučera, Jan (b) 1905 - Hrobař, Vlastimil (w) 1997 0 - 1
Marinov, Peter (w) 1854 - Šimek, Zdeněk (b) 1944 0 - 1
Podgorný, Radim (b) 1668 - Volf, Jaroslav (w) 1952 0 - 1
TJ Spartak Letohrad ELO - TJ CHS Chotěboř B ELO 1½:6½
Lorenc, Adam (w) 1962 - Ondráček, Ondřej (b) 2154 1 - 0
Mikyska, Kamil (b) 1935 - Tůma, Jiří (w) 2294 0 - 1
Kraus, Ondřej (w) 1961 - Tůma, Jan (b) 1974 0 - 1
Janeček, Václav (b) 1902 - Sukdolák, Radek (w) 1985 0 - 1
Kameník, David (w) 1798 - Novotný, Tomáš (b) 1886 ½ - ½
Bouchal, Lukáš (b) 1826 - Fiala, Milan (w) 1802 0 - 1
Řehák, Jiří (w) 1782 - Tomek, Karel (b) 1791 0 - 1
Sysr, Vít (b) 1563 - Včela, Martin (w) 1277 0 - 1
ŠO Hlinsko ELO - TJ Lanškroun B ELO 3½:4½
Říha, Vojtěch (w) 2322 - Pavlíček, Lukáš (b) 1880 1 - 0
Baudyš, Ondřej (b) 2091 - Pokorný, Tomáš (w) 2196 0 - 1
Novotný, Ondřej (w) 1910 - Solil, Roman (b) 1999 ½ - ½
Dvořák, Slavomil (b) 1919 - Horák, Vojtěch (w) 1600 0 - 1
Zámečník, Jan (w) 1866 - Kalousová, Julie (b) 1602 0 - 1
Hanus, Lukáš (b) 1745 - Palla, Stanislav (w) 1676 1 - 0
Šťulík, Jiří (w) 1748 - Boháč, Luboš (b) 1586 ½ - ½
Janáček, Jan (b) 0 - Křivohlávek, Josef (w) 1403 ½ - ½
ŠK Bohemia Pardubice B ELO - SK + Sokol Žamberk ELO 3 : 5
Kvapil, Petr (w) 1684 - Groh, Jiří (b) 2005 1 - 0
Mudruňka, Pavel (b) 1944 - Holásek, Vojtěch (w) 1941 0 - 1
Bartoš, Karel (w) 1898 - Kalous, Tomáš (b) 1852 ½ - ½
Stoček, Martin (b) 1816 - Havrlík, Pavel (w) 1828 0 - 1
Králová, Gabriela (w) 1709 - Brdíček, David (b) 1830 1 - 0
Kotlant, Tomáš (b) 1635 - Šmajzrová, Veronika (w) 1848 0 - 1
Horáčková, Isabela (w) 1162 - Mazura, Miloš (b) 1887 0 - 1
Starý, Vojtěch (b) 1589 - Martinec, Jan (w) 1758 ½ - ½

9.5.2020 Třemošnice
2. turnaj CHŠO

16.5.2020 Mistrovice
KP mládeže v rapidu 

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz