Pardubický krajský šachový svaz 

V osmém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid C - Choceň 6:2, Hlinsko B - Lázně Bohdaneč 1,5:6,5, Železné hory - Polička B 3:5, Polabiny E - Chrudim B 5:3, Heřmanův Městec - Rapid B 4,5:3,5. Tabulku s tříbodovým náskokem vedou Lázně Bohdaneč.

Tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 8 Sokol Lázně Bohdaneč 7 6 1 0 19 35 13
2 5 ŠK Rapid Pardubice B 8 5 1 2 16 35 10,5
3 2 ŠS Železné hory 7 5 1 1 16 32 10
4 7 TJ Štefanydes Polička B 7 5 0 2 15 34 13
5 10 2222 ŠK Polabiny F 7 4 2 1 14 31,5 8,5
6 4 Jiskra Heřmanův Městec 7 4 0 3 12 30,5 10
7 3 2222 ŠK Polabiny E 7 3 1 3 10 29 7
8 11 ŠK Rapid Pardubice C 8 2 1 5 7 30 10,5
9 9 Spartak Choceň 7 1 0 6 3 20 5,5
10 1 ŠO Hlinsko B 7 1 0 6 3 18 4
11 6 TJ ŠO Chrudim B 8 0 1 7 1 25 7

 

ŠK Rapid Pardubice C ELO - Spartak Choceň ELO 6 : 2
Pavlovec, Vladimír (w) 1832 - Stojanov, Dragan (b) 0 1 - 0
Joukl, Martin (b) 1608 - Podgorný, Radim (w) 1668 0 - 1
Hon, Jiří (w) 1730 - Janeček, František (b) 1661 1 - 0
Janko, Jan (b) 1726 - Vavroušek, Petr (w) 1610 1 - 0
Černý, Zdeněk (w) 1600 - Flos, Petr (b) 1576 ½ - ½
Štekl, Filip (b) 1334 - Šmejdíř, Waldemar (w) 1530 1 - 0
Kalhous, Miroslav (w) 1517 - Luzar, Bohumír (b) 0 ½ - ½
Vinš, Karel (b) 1389 - bez hráče (w) 0 + - -
ŠO Hlinsko B ELO - Sokol Lázně Bohdaneč ELO 1½:6½
Janda, Lubomír (w) 1758 - Daneš, Filip (b) 1907 0 - 1
Stránský, Luboš (b) 1560 - Sekyrka, Josef (w) 1734 0 - 1
Londin, Milan (w) 1657 - Kouba, Petr (b) 1729 ½ - ½
Dvořák, Slavomil (b) 1919 - Jouza, Petr (w) 1611 0 - 1
Vojanec, Hynek (w) 1632 - Zmek, Jaroslav (b) 1608 0 - 1
Vašek, Petr (b) 1464 - Svoboda, Jiří (w) 1493 0 - 1
Indra, Antonín (w) 1468 - Mácha, Martin (b) 1483 0 - 1
Janáček, Jan (b) 0 - Pištora, Lubomír (w) 1398 1 - 0
ŠS Železné hory ELO - TJ Štefanydes Polička B ELO 3 : 5
Šilar, Lubomír (w) 2039 - Stodola, Marek (b) 1956 0 - 1
Švanda, Pavel (b) 2053 - Sodomka, Adam (w) 1875 1 - 0
Dunajčík, Jiří (w) 1780 - Stodola, Jakub (b) 1773 0 - 1
Tyč, Miroslav (b) 1740 - Navrátil, Ladislav (w) 1764 ½ - ½
Vančura, Milan (w) 1654 - Smejkal, Jan (b) 1779 ½ - ½
Roub, Radek (b) 1397 - Buchta, Martin (w) 1626 0 - 1
Roub, Radek (w) 1335 - Stodola, Zdeněk (b) 1574 ½ - ½
Jura, Jiří (b) 1526 - Brokl, Daniel (w) 1489 ½ - ½
2222 ŠK Polabiny E ELO - TJ ŠO Chrudim B ELO 5 : 3
Černý, Jan (w) 2008 - Linhart, Zbyněk (b) 1913 1 - 0
Bělohlav, Jan (b) 1856 - Chvojka, Jan (w) 1626 ½ - ½
Škroch, Martin (w) 1886 - Ždímal, Petr (b) 1737 ½ - ½
Mazura, Tomáš (b) 1820 - Bartoš, Martin (w) 1692 ½ - ½
Šindler, Jaromír (w) 1622 - Němec, Bohumil (b) 1785 ½ - ½
Kvapil, Petr (b) 1684 - Krys, Jan (w) 1629 1 - 0
Vorel, Bohuslav (w) 1531 - Sokol, Pavel (b) 1468 1 - 0
Kvapil, Pavel (b) 1494 - Zelený, František (w) 1438 0 - 1
Jiskra Heřmanův Městec ELO - ŠK Rapid Pardubice B ELO 4½:3½
Müller, Petr (w) 1908 - Hennig, Thomas (b) 2004 0 - 1
Přibyl, Jiří (b) 1858 - Kraus, Ondřej (w) 1961 0 - 1
Honek, Jan (w) 1821 - Nešpůrek, Jan (b) 1568 1 - 0
Klouček, Jindřich (b) 1677 - Svítil, Radek (w) 1665 0 - 1
Janoušek, Petr (w) 1684 - Joukl, Jakub (b) 1723 1 - 0
Urválek, Michal (b) 1479 - Mikulenka, Tomáš (w) 1626 ½ - ½
Starý, Vojtěch (w) 1589 - Hong, Biyu (b) 1078 1 - 0
Sedlák, Petr (b) 1472 - Hong, Yana (w) 1013 1 - 0

22.2.2020 Lanškroun
KSDŽ - 2. turnaj

29.2.2020 Pardubice
KPDMŽ

14.3.2020 Třemošnice
1. turnaj CHŠO

11.4.2020 Městečko Trnávka
36. ročník turnaje v blesku

18.4.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

18.4.2020 Litovel
O Stříbrnou věž

25.4.2020 Kunvald
30. ročník Memoriálu Mirka Kodytka

8.5.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

9.5.2020 Třemošnice
2. turnaj CHŠO

16.5.2020 Mistrovice
KP mládeže v rapidu 

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz