Pardubický krajský šachový svaz 

V 8. kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy - Moravská Třebová 7:1, Dolní Čermná - Česká Třebová 2:6, Řetůvka - Ústí nad Orlicí C 4:4, Mistrovice - Ústí nad Orlicí B 1:6, Letohrad B - Horní Čermná 5,5:2,5. O postup bojují Svitavy a Ústí nad Orlicí B, oba týmy mají stejný počet bodů, ale Svitavy výrazně lepší skóre.

Tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 11 ŠK Svitavy 8 7 0 1 21 48 19,5
2 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 8 7 0 1 21 43,5 17,5
3 8 Proplast Česká Třebová 7 5 0 2 15 36 12
4 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 7 3 1 3 10 28,5 10
5 4 TJ Spartak Letohrad B 7 3 1 3 10 26,5 10
6 10 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 7 3 1 3 10 26,5 7
7 5 ŠO Horní Čermná 8 2 1 5 7 26 7
8 3 Sokol Mistrovice 7 2 1 4 7 24 7,5
9 9 TJ Slovan Moravská Třebová 7 2 1 4 7 23 7,5
10 1 ŠK Dolní Čermná 7 1 1 5 4 19,5 4
11 2 ŠK Řetůvka 7 1 1 5 4 18,5 5

 

ŠK Svitavy ELO - TJ Slovan Moravská Třebová ELO 7 : 1
Kotva, Milan (w) 1877 - Grepl, Pavel (b) 1918 1 - 0
Bartoš, Karel (b) 1898 - Meleško, Andrij (w) 1791 1 - 0
Krušina, Patrik (w) 1862 - Sojma, Zdeněk (b) 1800 1 - 0
Ambrožová, Lucie (b) 1809 - Chvojka, Antonín (w) 1688 1 - 0
Riedl, Vladimír (w) 1759 - Šmíd, František (b) 1709 1 - 0
Bulva, František (b) 1625 - Liebl, Pavel (w) 1699 ½ - ½
Velešík, Marian (w) 1637 - Navrátil, Miroslav (b) 1657 ½ - ½
Ďuriančík, Michal (b) 1615 - Endl, Vlastimil (w) 1567 1 - 0
ŠK Dolní Čermná ELO - Proplast Česká Třebová ELO 2 : 6
Merta, Michal (w) 1731 - Prax, Ivo (b) 1975 ½ - ½
Motl, Ladislav (b) 1589 - Pail, Milan (w) 1848 0 - 1
Slavíček, Miroslav (w) 1713 - Pěkník, Milan (b) 1800 0 - 1
Merta, Josef (b) 1768 - Borek, Pavel (w) 1789 ½ - ½
Marek, Jan (w) 1407 - Pelcl, Karel (b) 1816 0 - 1
Padrtka, Jiří (b) 1583 - Jasanský, Karel (w) 1701 0 - 1
Židek, Pavel (w) 1664 - Petrželka, Karel (b) 1844 1 - 0
Nikl, Josef (b) 1657 - Bureš, Milan (w) 1455 0 - 1
ŠK Řetůvka ELO - ŠK Ústí nad Orlicí C ELO 4 : 4
Kořínek, Pavel (w) 1938 - Holásek, Vojtěch (b) 1941 1 - 0
Švéda, Lubomír (b) 1868 - Šmajzrová, Veronika (w) 1848 0 - 1
Vávra, Vojtěch (w) 1802 - Píše, Jiří (b) 1740 ½ - ½
Kapoun, Vít (b) 1848 - Taslar, Karel (w) 1614 ½ - ½
Kylar, Pavel (w) 1757 - Švec, Jiří (b) 1519 1 - 0
Šimek, František (b) 1856 - Píše, Michal (w) 1355 0 - 1
Kapoun, Martin (w) 1283 - Šmajzrová, Dominika (b) 1481 0 - 1
Bělovský, Pavel (b) 0 - Doleček, Pavel (w) 1396 1 - 0
Sokol Mistrovice ELO - ŠK Ústí nad Orlicí B ELO 1 : 7
Ježek, Jakub (w) 1776 - Jániš, Petr (b) 1909 ½ - ½
Hanák, Vladimír (b) 1556 - Šimek, Zdeněk (w) 1944 0 - 1
Brychta, Antonín (w) 1606 - Volf, Jaroslav (b) 1952 0 - 1
Matoulek, Václav (b) 1508 - Pokorný, Jan (w) 1912 0 - 1
Malý, Evžen (w) 1554 - Mareš, Petr (b) 1872 0 - 1
Špinler, Bronislav (b) 1419 - Smola, Jan (w) 1801 0 - 1
Glöckner, Jaromír (w) 1790 - Glembek, Bohumír (b) 1784 ½ - ½
Mlynář, Miroslav (b) 1412 - Leksová, Soňa (w) 1632 0 - 1
TJ Spartak Letohrad B ELO - ŠO Horní Čermná ELO 5½:2½
Janeček, Václav (w) 1902 - Dušek, Josef (b) 1729 ½ - ½
Kameník, David (b) 1798 - Soural, Tomáš (w) 1598 ½ - ½
Maceška, Bohumír (w) 1730 - Vacek, Miroslav (b) 1477 1 - 0
Petráček, Jiří (b) 1670 - Šilar, Josef (w) 1552 ½ - ½
Pulkrábek, Aleš (w) 1624 - Šilar, Josef (b) 1542 1 - 0
Sysr, Pavel (b) 1605 - Dušek, Adam (w) 1281 1 - 0
Janeček, Ondřej (w) 1422 - Balcar, Vojtěch (b) 1241 1 - 0
Lorenc, Josef (b) 1376 - Balcar, Michal (w) 1154 0 - 1

9.5.2020 Třemošnice
2. turnaj CHŠO

16.5.2020 Mistrovice
KP mládeže v rapidu 

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz