Pardubický krajský šachový svaz 

V 8. kole Krajského přeboru 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: Zaječice - Žamberk 6:2, Lanškroun B - Bohemia B 7:1, Chotěboř B - Hlinko 4,5:3,5. Ústí nad Orlicí - Letohrad 4,5:3,5, Bohemia A - Vysoké Mýto B 5,5-2,5, Litomyšl - Polabiny D 3,5:4,5 . Tabulku s čtyřbodovým náskokem vede Ústí nad Orlicí.

Tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 ŠK Ústí nad Orlicí 8 7 1 0 22 39 14
2 12 Sokol Zaječice 8 6 0 2 18 39,5 13
3 3 ŠK Bohemia Pardubice A 9 5 1 3 16 40,5 12
4 10 SK + Sokol Žamberk 8 5 1 2 16 34 10,5
5 5 2222 ŠK Polabiny D 8 4 2 2 14 34,5 9,5
6 6 ŠK Vysoké Mýto B 8 4 1 3 13 32,5 10
7 1 TJ CHS Chotěboř B 8 4 0 4 12 30 11
8 4 ŠK při DDM Litomyšl 8 3 1 4 10 34 11,5
9 7 TJ Spartak Letohrad 8 3 0 5 9 29,5 9,5
10 11 TJ Lanškroun B 8 2 2 4 8 30,5 8,5
11 8 ŠO Hlinsko 8 1 1 6 4 27 8
12 9 ŠK Bohemia Pardubice B 9 0 0 9 0 21 5,5

 

Sokol Zaječice ELO - SK + Sokol Žamberk ELO 6 : 2
Vařejčko, Josef (w) 2233 - Holásek, Vojtěch (b) 1941 1 - 0
Kourek, Josef (b) 2041 - Dungl, Petr (w) 1896 ½ - ½
Hájek, Lukáš (w) 2054 - Kalous, Tomáš (b) 1852 ½ - ½
Hájek, Jiří (b) 2018 - Havrlík, Pavel (w) 1828 ½ - ½
Hájek, Jaroslav (w) 1897 - Brdíček, David (b) 1830 ½ - ½
Malivánek, Jiří (b) 2108 - Šmajzrová, Veronika (w) 1848 1 - 0
Jelínek, Milan (w) 1895 - Martinec, Jan (b) 1758 1 - 0
Konrád, František (b) 1757 - Dvořák, Eduard (w) 1627 1 - 0
TJ Lanškroun B ELO - ŠK Bohemia Pardubice B ELO 7 : 1
Kupsa, Matěj (w) 2061 - Kvapil, Petr (b) 1684 1 - 0
Krátký, Josef (b) 2048 - Mudruňka, Pavel (w) 1944 1 - 0
Pokorný, Tomáš (w) 2196 - Bartoš, Karel (b) 1898 1 - 0
Solil, Roman (b) 1999 - Králová, Gabriela (w) 1709 0 - 1
Švub, Jan (w) 1812 - Kotlant, Tomáš (b) 1635 1 - 0
Vaculík, Jakub (b) 1671 - Stehlík, Pavel (w) 1475 1 - 0
Horák, Vojtěch (w) 1600 - bez hráče (b) 0 + - -
Kalousová, Julie (b) 1602 - bez hráče (w) 0 + - -
TJ CHS Chotěboř B ELO - ŠO Hlinsko ELO 4½:3½
Hospodka, Josef (w) 1935 - Novotný, Ondřej (b) 1910 1 - 0
Krejčík, Tomáš (b) 1905 - Šlosar, Jan (w) 1941 ½ - ½
Sukdolák, Radek (w) 1985 - Dvořák, Slavomil (b) 1919 0 - 1
Zvěřina, Jan (b) 1873 - Hanus, Lukáš (w) 1745 1 - 0
Fiala, Milan (w) 1802 - Janda, Lubomír (b) 1758 1 - 0
Tomek, Karel (b) 1791 - Šťulík, Jiří (w) 1748 1 - 0
Klabeneš, Petr (w) 1704 - Vašek, Petr (b) 1464 0 - 1
bez hráče (b) 0 - Bouška, Jiří (w) 1640 - - +
ŠK Ústí nad Orlicí ELO - TJ Spartak Letohrad ELO 4½:3½
Sabol, Marian (w) 2243 - Lorenc, Adam (b) 1962 1 - 0
Šmajzr, Martin (b) 2173 - Mikyska, Kamil (w) 1935 0 - 1
Holásek, Pavel (w) 2059 - Kraus, Ondřej (b) 1961 ½ - ½
Jániš, Petr (b) 1909 - Janeček, Václav (w) 1902 1 - 0
Netušil, Jakub (w) 1950 - Bouchal, Lukáš (b) 1826 1 - 0
Poslušný, Martin (b) 1946 - Řehák, Jiří (w) 1782 0 - 1
Grundman, Václav (w) 2034 - Sysr, Pavel (b) 1605 1 - 0
Hrobař, Vlastimil (b) 1997 - Sysr, Vít (w) 1563 0 - 1
ŠK Bohemia Pardubice A ELO - ŠK Vysoké Mýto B ELO 5½:2½
Novák, Aleš (w) 2101 - Trhal, Tomáš (b) 2060 1 - 0
Houška, Bronislav (b) 1947 - Ptáček, Luboš (w) 2087 ½ - ½
Třasák, Ondřej (w) 1935 - Kosek, Marek (b) 2147 0 - 1
Vodička, Pavel (b) 1960 - Kosek, Jiří (w) 2067 ½ - ½
Hennig, Thomas (w) 2004 - Lipavský, Dušan (b) 1937 1 - 0
Daněk, Pavel (b) 1878 - Marinov, Peter (w) 1854 1 - 0
Mazura, Tomáš (w) 1820 - Ptáček, Miloslav (b) 1719 1 - 0
Třasáková, Adéla (b) 1631 - Pavelka, Oldřich (w) 0 ½ - ½
ŠK při DDM Litomyšl ELO - 2222 ŠK Polabiny D ELO 3½:4½
Škeřík, Karel (w) 1944 - Jiroušek, Jan (b) 1866 ½ - ½
Daniel, Martin (b) 2054 - Jareš, Michal (w) 1849 0 - 1
Doseděl, Jiří (w) 2027 - Sýkora, Josef (b) 2057 ½ - ½
Zeman, Martin (b) 1920 - Řezníček, Dominik (w) 2086 0 - 1
Jirsa, Lukáš (w) 1983 - Trojan, Luboš (b) 1959 1 - 0
Šváb, Jiří (b) 1841 - Just, Pavel (w) 1957 ½ - ½
Zeman, Ladislav (w) 1774 - Törvenyi, Roman (b) 1978 0 - 1
Petrík, Peter (b) 1832 - Rosenbaumová, Lea (w) 1850 1 - 0

18.7.2020 Nekoř
Turnaj Šnek

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

11.-13.9.2020 Milovy
KPJ mládeže HD10-16

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

odloženo
3. turnaj CHŠO

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz