Pardubický krajský šachový svaz 

V 9. kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí nad Orlicí B - Letohrad B 8:0, Ústí nad Orlicí C - Mistrovice 3,5:4,5, Česká Třebová - Řetůvka 5:3, Moravská Třebová - Dolní Čermná 4,5:3,5, Kunvald - Svitavy 2:6. Tabulku vedou na skóre Svitavy s 24 body před Ústím nad Orlicím B.

Křížová tabulka podle pořadí
Poř. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 PH 1 PH 2 PH 3
1 ŠK Svitavy * 3 6 7 8   7 24 54 22
2 ŠK Ústí nad Orlicí B 5 * 3 7 6 8   7 24 51,5 21,5
3 Proplast Česká Třebová 5 *   3   6 5 18 41 13,5
4 ŠK Ústí nad Orlicí C *     6 4 10 32 11
5 Sokol Mistrovice 1   *   3 4 10 28,5 9
6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 5 * 4     10 28,5 7,5
7 TJ Slovan Moravská Třebová 1 2   4 * 6 5   10 27,5 8,5
8 TJ Spartak Letohrad B 0 0     5 2 * 4 10 26,5 10
9 ŠO Horní Čermná     4 3 * 7 26 7
10 ŠK Dolní Čermná   1 2 2   4 * 4 23 4,5
11 ŠK Řetůvka 1 3 4     * 4 21,5 5,5

 

K Ústí nad Orlicí B ELO - TJ Spartak Letohrad B ELO 8 : 0
Hrobař, Vlastimil (w) 1997 - Maceška, Bohumír (b) 1730 1 - 0
Mareš, Jan (b) 1974 - Pulkrábek, Aleš (w) 1624 1 - 0
Jániš, Petr (w) 1909 - Sysr, Pavel (b) 1605 1 - 0
Šimek, Zdeněk (b) 1944 - Sysr, Vít (w) 1563 1 - 0
Volf, Jaroslav (w) 1952 - Janeček, Ondřej (b) 1422 1 - 0
Mareš, Petr (b) 1872 - Lorenc, Josef (w) 1376 1 - 0
Smola, Jan (w) 1801 - Černohous, Josef (b) 1520 1 - 0
Glembek, Bohumír (b) 1784 - Lorencová, Jitka (w) 1333 1 - 0
ŠK Ústí nad Orlicí C ELO - Sokol Mistrovice ELO 3½:4½
Holásek, Vojtěch (w) 1941 - Ježek, Jakub (b) 1776 1 - 0
Píše, Jiří (b) 1740 - Bouchal, Lukáš (w) 1826 0 - 1
Taslar, Karel (w) 1614 - Hanák, Vladimír (b) 1556 ½ - ½
Čech, Martin (b) 1710 - Bouchal, Tomáš (w) 1587 1 - 0
Dudla, Martin (w) 1671 - Malý, Evžen (b) 1554 ½ - ½
Píše, Michal (b) 1355 - Kristl, Václav (w) 1631 0 - 1
Šmajzrová, Dominika (w) 1481 - Špinler, Bronislav (b) 1419 ½ - ½
Doleček, Pavel (b) 1396 - Glöckner, Jaromír (w) 1790 0 - 1
Proplast Česká Třebová ELO - ŠK Řetůvka ELO 5 : 3
Prax, Ivo (w) 1975 - Švéda, Lubomír (b) 1868 ½ - ½
Pěkník, Milan (b) 1800 - Kapoun, Vít (w) 1848 ½ - ½
Borek, Pavel (w) 1789 - Kylar, Pavel (b) 1757 0 - 1
Pelcl, Karel (b) 1816 - Šimek, František (w) 1856 ½ - ½
Jasanský, Karel (w) 1701 - Kapoun, Martin (b) 1283 ½ - ½
Petrželka, Karel (b) 1844 - Slanina, Matěj (w) 1111 1 - 0
Vencl, Jiří (w) 1701 - Branda, Zdeněk (b) 0 1 - 0
Kovář, Václav (b) 1586 - Bartoš, Roman (w) 0 1 - 0
TJ Slovan Moravská Třebová ELO - ŠK Dolní Čermná ELO 4½:3½
Grepl, Pavel (w) 1918 - Filip, Libor (b) 1795 ½ - ½
Meleško, Andrij (b) 1791 - Merta, Michal (w) 1731 ½ - ½
Sojma, Zdeněk (w) 1800 - Slavíček, Miroslav (b) 1713 1 - 0
Chvojka, Antonín (b) 1688 - Merta, Josef (w) 1768 0 - 1
Šmíd, František (w) 1709 - Marek, Jan (b) 1407 1 - 0
Liebl, Pavel (b) 1699 - Padrtka, Jiří (w) 1583 ½ - ½
Borýsek, Martin (w) 1712 - Nikl, Josef (b) 1657 ½ - ½
Endl, Vlastimil (b) 1567 - Seidl, Pavel (w) 1550 ½ - ½
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald ELO - ŠK Svitavy ELO 2 : 6
Wiesinger, Wolfgang (w) 2027 - Kotva, Milan (b) 1877 0 - 1
Havrlík, Pavel (b) 1828 - Bartoš, Karel (w) 1898 0 - 1
Vymetálek, Petr (w) 1770 - Charvát, Jiří (b) 1911 ½ - ½
Vaníček, Jan (b) 1664 - Krušina, Patrik (w) 1862 1 - 0
Hodek, Roman (w) 1635 - Ambrožová, Lucie (b) 1809 0 - 1
Palla, Stanislav (b) 1676 - Maděra, Stanislav (w) 1695 ½ - ½
Dvořák, Eduard (w) 1627 - Bulva, František (b) 1625 0 - 1
Štěpán, Stanislav (b) 1590 - Velešík, Marian (w) 1637 0 - 1

18.7.2020 Nekoř
Turnaj Šnek

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

11.-13.9.2020 Milovy
KPJ mládeže HD10-16

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

odloženo
3. turnaj CHŠO

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz