Pardubický krajský šachový svaz 

V 9. kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim B - Heřmanův Městec 2,5:5,5, Polička B - Polabiny E 5,5:2,5, Lázně Bohdaneč - Železné hory 3,5:4,5, Choceň - Hlinsko B 6:2, Polabiny F - Rapid C 5,5:2,5. Tabulku vedou na skóre Lázně Bohdaneč před Železnými horami.

Křížová tabulka podle pořadí
Poř. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 PH 1 PH 2 PH 3
1 Sokol Lázně Bohdaneč * 4 6     5 19 38,5 14
2 ŠS Železné hory * 3   4 5   5 5 19 36,5 11,5
3 TJ Štefanydes Polička B 5 * 3     5 7 5 18 39,5 14,5
4 2222 ŠK Polabiny F 4   5 * 3 5 5   4 17 37 10,5
5 ŠK Rapid Pardubice B 2 4   5 * 5 5 6   16 35 10,5
6 Jiskra Heřmanův Městec   3   3 * 5 6 15 36 12
7 2222 ŠK Polabiny E   3 3 * 4   5 5 10 31,5 7
8 ŠK Rapid Pardubice C 3 3 4 * 6   7 32,5 11
9 Spartak Choceň   3   2 * 6 5 6 26 8
10 ŠO Hlinsko B 3 1   2 2 3   2 * 3 20 4,5
11 TJ ŠO Chrudim B 3 3 3 4   3 3 * 1 27,5 7,5

 

TJ ŠO Chrudim B ELO - Jiskra Heřmanův Městec ELO 2½:5½
Chvojka, Jan (w) 1626 - Müller, Petr (b) 1908 0 - 1
Ždímal, Petr (b) 1737 - Starý, Lukáš (w) 1859 0 - 1
Bartoš, Martin (w) 1692 - Honek, Jan (b) 1821 ½ - ½
Česenek, Vladimír (b) 1649 - Konrád, František (w) 1757 1 - 0
Němec, Vladimír (w) 1617 - Klouček, Jindřich (b) 1677 0 - 1
Bureš, Zbyněk (b) 1475 - Janoušek, Petr (w) 1684 ½ - ½
Sokol, Pavel (w) 1468 - Urválek, Michal (b) 1479 0 - 1
Zelený, František (b) 1438 - Starý, Vojtěch (w) 1589 ½ - ½
TJ Štefanydes Polička B ELO - 2222 ŠK Polabiny E ELO 5½:2½
Stodola, Marek (w) 1956 - Černý, Jan (b) 2008 ½ - ½
Švanda, Adam (b) 1829 - Bělohlav, Jan (w) 1856 ½ - ½
Sodomka, Adam (w) 1875 - Škroch, Martin (b) 1886 ½ - ½
Stodola, Jakub (b) 1773 - Čermák, Dušan (w) 1641 1 - 0
Smejkal, Jan (w) 1779 - Šindler, Jaromír (b) 1622 ½ - ½
Pospíšil, Petr (b) 1773 - Kvapil, Pavel (w) 1494 1 - 0
Švanda, Radek (w) 1755 - Krejčí, Jan (b) 1530 1 - 0
Brokl, Daniel (b) 1489 - Stehlík, Pavel (w) 1475 ½ - ½
Sokol Lázně Bohdaneč ELO - ŠS Železné hory ELO 3½:4½
Daneš, Filip (w) 1907 - Šilar, Lubomír (b) 2039 0 - 1
Veselý, Emanuel (b) 1779 - Švanda, Pavel (w) 2053 0 - 1
Rež, Matouš (w) 1749 - Jareš, Michal (b) 1849 0 - 1
Sekyrka, Josef (b) 1734 - Dunajčík, Jiří (w) 1780 ½ - ½
Kouba, Petr (w) 1729 - Štolovský, Marek (b) 1631 1 - 0
Rež, Matouš (b) 1626 - Tyč, Miroslav (w) 1740 ½ - ½
Jouza, Petr (w) 1611 - Vančura, Milan (b) 1654 1 - 0
Zmek, Jaroslav (b) 1608 - Jura, Jiří (w) 1526 ½ - ½
Spartak Choceň ELO - ŠO Hlinsko B ELO 6 : 2
Kučera, Jan (w) 1905 - Janda, Lubomír (b) 1758 ½ - ½
Marinov, Peter (b) 1854 - Štěrba, Bohumír (w) 1540 1 - 0
Stojanov, Dragan (w) 0 - Stránský, Luboš (b) 1560 1 - 0
Podgorný, Radim (b) 1668 - Londin, Milan (w) 1657 ½ - ½
Janeček, František (w) 1661 - Dvořák, Slavomil (b) 1919 0 - 1
Vavroušek, Petr (b) 1610 - Vojanec, Hynek (w) 1632 1 - 0
Flos, Petr (w) 1576 - Vacek, Josef (b) 1488 1 - 0
Šmejdíř, Waldemar (b) 1530 - Indrová, Jana (w) 1574 1 - 0
2222 ŠK Polabiny F ELO - ŠK Rapid Pardubice C ELO 5½:2½
Třasák, Ondřej (w) 1935 - Pavlovec, Vladimír (b) 1832 1 - 0
Nešpůrek, Petr (b) 1797 - Joukl, Martin (w) 1608 ½ - ½
Stoček, Martin (w) 1816 - Hon, Jiří (b) 1730 0 - 1
Juchelka, Marek (b) 1719 - Janko, Jan (w) 1726 1 - 0
Stoček, Pavel (w) 1575 - Štekl, Filip (b) 1334 ½ - ½
Brázda, Vít (b) 1628 - Kalhous, Miroslav (w) 1517 ½ - ½
Třasáková, Adéla (w) 1631 - Vinš, Karel (b) 1389 1 - 0
Bouška, Jiří (b) 1640 - Kvapil, Paul (w) 1043 1 - 0

18.7.2020 Nekoř
Turnaj Šnek

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

11.-13.9.2020 Milovy
KPJ mládeže HD10-16

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

odloženo
3. turnaj CHŠO

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz