Pardubický krajský šachový svaz 

V 9. kole Krajského přebor 1. třídy byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny D - Zaječice 5:3, Vysoké Mýto B - Litomyšl 4,5:3,5, Letohrad - Bohemia A 3:5, Hlinsko - Ústí nad Orlicí 2,5:5,5, Bohemia B - Chotěboř B, Žamberk - Lanškroun B 3,5:4,5. Tabulku s 6 bodovým náskokem vede Ústí nad Orlicí.

Tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 ŠK Ústí nad Orlicí 9 8 1 0 25 44,5 16
2 3 ŠK Bohemia Pardubice A 10 6 1 3 19 45,5 14
3 12 Sokol Zaječice 9 6 0 3 18 42,5 13
4 5 2222 ŠK Polabiny D 9 5 2 2 17 39,5 10,5
5 10 SK + Sokol Žamberk 9 5 1 3 16 37,5 11
6 6 ŠK Vysoké Mýto B 9 5 1 3 16 37 11
7 1 TJ CHS Chotěboř B 9 5 0 4 15 36 14
8 11 TJ Lanškroun B 9 3 2 4 11 35 9,5
9 4 ŠK při DDM Litomyšl 9 3 1 5 10 37,5 12
10 7 TJ Spartak Letohrad 9 3 0 6 9 32,5 10,5
11 8 ŠO Hlinsko 9 1 1 7 4 29,5 8,5
12 9 ŠK Bohemia Pardubice B 10 0 0 10 0 23 6,5

 

2222 ŠK Polabiny D ELO - Sokol Zaječice ELO 5 : 3
Jiroušek, Jan (w) 1887 - Kourek, Jozef (b) 2029 ½ - ½
Jareš, Michal (b) 1907 - Hájek, Lukáš (w) 2056 ½ - ½
Sýkora, Josef (w) 2046 - Hájek, Jiří (b) 2021 ½ - ½
Trojan, Luboš (b) 1928 - Hájek, Jaroslav (w) 1895 ½ - ½
Just, Pavel (w) 1954 - Malivánek, Jiří (b) 2098 ½ - ½
Törvenyi, Roman (b) 1984 - Jelínek, Milan (w) 1898 ½ - ½
Melichar, Vojtěch (w) 1925 - Konrád, František (b) 1744 1 - 0
Rosenbaumová, Lea (b) 1858 - Janoušek, Petr (w) 1672 1 - 0
ŠK Vysoké Mýto B ELO - ŠK při DDM Litomyšl ELO 4½:3½
Trhal, Tomáš (w) 2049 - Daniel, Martin (b) 2039 ½ - ½
Ptáček, Luboš (b) 2080 - Doseděl, Jiří (w) 2029 ½ - ½
Kosek, Marek (w) 2163 - Zeman, Martin (b) 1914 1 - 0
Lipavský, Dušan (b) 1930 - Jirsa, Lukáš (w) 1992 ½ - ½
Marinov, Peter (w) 1840 - Šváb, Jiří (b) 1844 ½ - ½
Podgorný, Radim (b) 1673 - Odstrčil, Jaromír (w) 1835 ½ - ½
Zeman, Daniel (w) 1820 - Petrík, Peter (b) 1853 0 - 1
Ptáček, Miloslav (b) 1712 - Sauer, Petr (w) 1000 1 - 0
TJ Spartak Letohrad ELO - ŠK Bohemia Pardubice A ELO 3 : 5
Lorenc, Adam (w) 1974 - Horáček, Michal (b) 2131 0 - 1
Mikyska, Kamil (b) 1940 - Kastner, Oldřich (w) 1965 0 - 1
Kraus, Ondřej (w) 1961 - Houška, Bronislav (b) 1940 1 - 0
Janeček, Václav (b) 1880 - Třasák, Ondřej (w) 1948 0 - 1
Kameník, David (w) 1795 - Hennig, Thomas (b) 2027 0 - 1
Řehák, Jiří (b) 1787 - Daněk, Pavel (w) 1882 1 - 0
Ježek, Jakub (w) 1774 - Starý, Lukáš (b) 1861 ½ - ½
Sysr, Vít (b) 1569 - Šindler, Jaromír (w) 1625 ½ - ½
ŠO Hlinsko ELO - ŠK Ústí nad Orlicí ELO 2½:5½
Baudyš, Ondřej (w) 2084 - Sabol, Marian (b) 2234 0 - 1
Novotný, Ondřej (b) 1919 - Holásek, Pavel (w) 2059 0 - 1
Roušar, Zdeněk (w) 1878 - Jániš, Petr (b) 1914 ½ - ½
Dvořák, Slavomil (b) 1900 - Netušil, Jakub (w) 1970 ½ - ½
Osička, Přemysl (w) 1520 - Šimek, Zdeněk (b) 1955 1 - 0
Vašek, Petr (b) 1471 - Mareš, Jan (w) 1976 0 - 1
Bouška, Jiří (w) 1643 - Mareš, Petr (b) 1876 ½ - ½
Janáček, Jan (b) 0 - Smola, Jan (w) 1792 0 - 1
ŠK Bohemia Pardubice B ELO - TJ CHS Chotěboř B ELO 2 : 6
Kvapil, Petr (w) 1708 - Petrus, Luděk (b) 1962 0 - 1
Mudruňka, Pavel (b) 1927 - Krejčík, Tomáš (w) 1906 0 - 1
Bartoš, Karel (w) 1909 - Sukdolák, Radek (b) 1981 0 - 1
Stoček, Martin (b) 1772 - Novotný, Tomáš (w) 1884 1 - 0
Juchelka, Marek (w) 1739 - Fiala, Milan (b) 1821 0 - 1
Králová, Gabriela (b) 1769 - Tomek, Karel (w) 1810 1 - 0
Stehlík, Pavel (w) 1470 - Klabeneš, Petr (b) 1672 0 - 1
Horáčková, Isabela (b) 1151 - Včela, Martin (w) 1307 0 - 1
SK + Sokol Žamberk ELO - TJ Lanškroun B ELO 3½:4½
Wiesinger, Wolfgang (w) 2013 - Krátký, Josef (b) 2061 ½ - ½
Holásek, Vojtěch (b) 1944 - Pokorný, Tomáš (w) 2222 0 - 1
Kalous, Tomáš (w) 1858 - Solil, Roman (b) 1981 0 - 1
Brdíček, David (b) 1819 - Vaculík, Jakub (w) 1676 ½ - ½
Mazura, Miloš (w) 1889 - Horák, Vojtěch (b) 1635 1 - 0
Kacálek, Karel (b) 1789 - Kalousová, Julie (w) 1628 ½ - ½
Vaníček, Jan (w) 1679 - Palla, Stanislav (b) 1669 ½ - ½
Hodek, Roman (b) 1633 - Boháč, Luboš (w) 1593 ½ - ½

odloženo - Třemošnice
1. turnaj CHŠO

prozatím zrušeno - Chotěboř
4. turnaj - KP HD10 a HD12

prozatím zrušeno - Městečko Trnávka
36. ročník turnaje v blesku

zrušeno - Litovel
O Stříbrnou věž

25.4.2020 Kunvald
30. ročník Memoriálu Mirka Kodytka

1.5.2020 Pardubice
O Pardubickou kotvu

8.5.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

9.5.2020 Třemošnice
2. turnaj CHŠO

16.5.2020 Mistrovice
KP mládeže v rapidu 

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz