Pardubický krajský šachový svaz 

V 9. kole 1. ligy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny B - Lysá nad Labem 6:2, Unichess - Vyšehrad 5:3, DP Praha B - České Budějovice 3,5:4,5, Pankrác - Vlašim 5,5:2,5, Neratovice - Líně 4:4, OAZA - Turnov B 5,5:2,5. Tabulku vede Líně.

Tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 ŠK Líně 9 7 1 1 22 40,5 11
2 6 Bartoš Unichess 9 6 1 2 19 41 15
3 5 2222 ŠK Polabiny B 9 5 1 3 16 40,5 14
4 8 TJ Pankrác 9 5 1 3 16 38 9
5 9 TJ Neratovice 9 3 5 1 14 37,5 10,5
6 10 SK OAZA Praha 9 4 1 4 13 38,5 14
7 3 QCC České Budějovice 9 4 1 4 13 31,5 8
8 11 ŠK Zikuda Turnov B 9 3 1 5 10 35,5 10,5
9 12 ŠK Města Lysá nad Labem 9 3 1 5 10 32,5 8,5
10 2 TJ Spartak Vlašim 9 3 0 6 9 30 8
11 7 ŠK DP Praha B - EA Hotels 9 2 1 6 7 36 9,5
12 4 ŠK Sokol Vyšehrad 9 1 2 6 5 30,5 6,5

 

2222 ŠK Polabiny B ELO - ŠK Města Lysá nad Labem ELO 6 : 2
Votava, Jan (w) 2501 - Priehoda, Vítězslav (b) 2337 ½ - ½
Vrána, Jan (b) 2374 - Neckář, Lubomír (w) 2271 1 - 0
Jirásek, Pavel (w) 2263 - Jüptner, Jan (b) 2290 1 - 0
Ludvík, Tomáš (b) 2191 - Husárik, Braňko (w) 2100 1 - 0
Jedlička, Aleš (w) 2204 - Košnář, Martin (b) 2116 1 - 0
Říha, Vojtěch (b) 2306 - Munk, Petr (w) 2110 ½ - ½
Vařejčko, Josef (w) 2223 - Kožený, Pavel (b) 2017 1 - 0
Mojžíš, Jaroslav (b) 2074 - Pauch, Jan (w) 2004 0 - 1
Bartoš Unichess ELO - ŠK Sokol Vyšehrad ELO 5 : 3
Michalík, Peter (w) 2585 - Londýn, Radek (b) 2401 ½ - ½
Šimek, Petr (b) 2330 - Vávra, Pavel (w) 2342 ½ - ½
Vrbata, Zbyněk (w) 2350 - Dočekal, Jan (b) 2237 0 - 1
Kuba, Jindřich (b) 2270 - Serrano, Salvador (w) 2327 1 - 0
Řehořek, Martin (w) 2308 - Netušil, Miloslav (b) 2151 1 - 0
Šlampa, Jan (b) 2204 - Pilař, Miloslav (w) 2056 1 - 0
Šmíd, Miroslav (w) 2244 - Rut, Vojtěch (b) 2080 0 - 1
Brejník, Gustav (b) 2259 - Vaněk, Petr (w) 2076 1 - 0
ŠK DP Praha B - EA Hotels ELO - QCC České Budějovice ELO 3½:4½
Kourousis, Epaminondas (w) 2388 - Vokáč, Marek (b) 2348 ½ - ½
Plischki, Sebastian (b) 2371 - Lechtýnský, Jiří (w) 2330 ½ - ½
Kulhánek, Tomáš (w) 2344 - Zeman, Matyáš (b) 2276 ½ - ½
Přibyl, Martin (b) 2273 - Vybíral, Zdeněk (w) 2231 1 - 0
Fedorov, Evgenii (w) 2246 - Stinka, Jakub (b) 2263 0 - 1
Adámek, Zdeněk (b) 2201 - Borkovec, Milan (w) 2209 0 - 1
Přibyl, Viktor (w) 2132 - Richtrová, Eliška (b) 2192 0 - 1
Pachmann, Aleš (b) 2299 - Kotál, Václav (w) 2166 1 - 0
TJ Pankrác ELO - TJ Spartak Vlašim ELO 5½:2½
Jirovský, Miloš (w) 2452 - Rýdl, Jiří (b) 2424 ½ - ½
Polášek, Jaroslav (b) 2365 - Hrdina, Robin (w) 2252 ½ - ½
Sokolov, Alexander (w) 2363 - Vojta, Tomáš (b) 2353 ½ - ½
Doležal, Radoslav (b) 2371 - Pýchová, Nela (w) 2152 1 - 0
Ištoňa, Martin (w) 2269 - Voříšek, Jakub (b) 2197 0 - 1
Matras, Ondřej (b) 2178 - Jun, Rudolf (w) 2104 1 - 0
Gregor, Jiří (w) 2193 - Vojta, Jakub (b) 2214 1 - 0
Vokoun, Jan (b) 2049 - Pýcha, Patrik (w) 2024 1 - 0
TJ Neratovice ELO - ŠK Líně ELO 4 : 4
Rašík, Vítězslav (w) 2455 - Nagy, Gabor (b) 2498 ½ - ½
Rubeš, Jan (b) 2394 - Petr, Martin (w) 2456 ½ - ½
Hinks-Edwards, Thomas (w) 2352 - Neuman, Petr (b) 2381 ½ - ½
Horák, Michal (b) 2307 - Michálek, Jan (w) 2275 ½ - ½
Schula, Michal (w) 2241 - Česal, Jaroslav (b) 2136 ½ - ½
Fajman, Petr (b) 2195 - Folk, Petr (w) 2121 ½ - ½
Forman, Štěpán (w) 2236 - Turner, Radek (b) 2019 ½ - ½
Purnoch, Josef (b) 2169 - Folková, Martina (w) 1994 ½ - ½
SK OAZA Praha ELO - ŠK Zikuda Turnov B ELO 5½:2½
Cífka, Stanislav (w) 2391 - Kraus, Tomáš (b) 2454 ½ - ½
Straka, Vojtěch (b) 2422 - Vykouk, Jan (w) 2431 1 - 0
Havelka, Josef (w) 2371 - Vlasák, Lukáš (b) 2444 ½ - ½
Hollan, Petr (b) 2316 - Studnička, Tomáš (w) 2361 1 - 0
Výprachtický, David (w) 2298 - Liška, Jiří (b) 2282 1 - 0
Jelínek, Michal (b) 2108 - Sodoma, Jan (w) 2297 0 - 1
Vedral, Oldřich (w) 2253 - Rodshtein, Tereza (b) 2194 1 - 0
Pirklová, Hana (b) 2097 - Kučera, Petr (w) 2224 ½ - ½

odloženo - Třemošnice
1. turnaj CHŠO

prozatím zrušeno - Chotěboř
4. turnaj - KP HD10 a HD12

prozatím zrušeno - Městečko Trnávka
36. ročník turnaje v blesku

zrušeno - Litovel
O Stříbrnou věž

25.4.2020 Kunvald
30. ročník Memoriálu Mirka Kodytka

1.5.2020 Pardubice
O Pardubickou kotvu

8.5.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

9.5.2020 Třemošnice
2. turnaj CHŠO

16.5.2020 Mistrovice
KP mládeže v rapidu 

20.6.2020 Třemošnice
3. turnaj CHŠO

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

Hlinsko má nový web
http://sachy.hlinsko.cz/

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz