Pardubický krajský šachový svaz 

V 10. kole KP1 hraném 13. června byly dosaženy tyto výsledky: Zaječice - Lanškroun B 3,5:4,5, Chotěboř B - Žamberk 4:4, Ústí nad Orlicí - Bohemia B 5,5:2,5, Bohemia A - Hlinsko 3,5:4,5, Litomyšl - Letohrad 4:4, Polabiny D - Mýto B 2:6. V 11. kole KP1 hraném 14. června byly dosaženy tyto výsledky: Mýto B - Zaječice 2,5:5,5, Letohrad - Polabiny D 8:0K, Hlinsko - Litomyšl 2,5:5,5, Bohemia B - Bohemia A 2,5:5,5, Žamberk - Ústí nad Orlicí 4:4, Lanškroun B - Chotěboř B 5,5:2,5. Do 2. ligy postoupilo družstvo Ústí nad Orlicí a sestoupilo prozatím družstvo Bohemia Pardubice B.

Konečné pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 ŠK Ústí nad Orlicí 11 9 2 0 29 54 19
2 12 Sokol Zaječice 11 7 0 4 21 51,5 15,5
3 3 ŠK Bohemia Pardubice A 11 6 1 4 19 49 15,5
4 6 ŠK Vysoké Mýto B 11 6 1 4 19 45,5 13
5 10 SK + Sokol Žamberk 11 5 3 3 18 45,5 12,5
6 11 TJ Lanškroun B 11 5 2 4 17 45 13
7 5 2222 ŠK Polabiny D 11 5 2 4 17 41,5 10,5
8 1 TJ CHS Chotěboř B 11 5 1 5 16 42,5 15,5
9 4 ŠK při DDM Litomyšl 11 4 2 5 14 47 16
10 7 TJ Spartak Letohrad 11 4 1 6 13 44,5 16
11 8 ŠO Hlinsko 11 2 1 8 7 36,5 11,5
12 9 ŠK Bohemia Pardubice B 11 0 0 11 0 25,5 7,5

10. kolo

Sokol Zaječice ELO - TJ Lanškroun B ELO 3½:4½
Brožka, Karel (w) 1983 - Kupsa, Matěj (b) 2050 0 - 1
Kourek, Jozef (b) 2025 - Krátký, Josef (w) 2060 ½ - ½
Hájek, Jaroslav (w) 1896 - Pokorný, Tomáš (b) 2225 0 - 1
Konrád, František (b) 1739 - Solil, Roman (w) 1988 1 - 0
Brožka, Karel (w) 1705 - Doleček, Matěj (b) 1682 ½ - ½
Cach, Tomáš (b) 1581 - Vaculík, Jakub (w) 1680 ½ - ½
Žídek, Jan (w) 1470 - Horák, Vojtěch (b) 1627 1 - 0
bez hráče (b) 0 - Kalousová, Julie (w) 1636 - - +
TJ CHS Chotěboř B ELO - SK + Sokol Žamberk ELO 4 : 4
Jun, Rudolf (w) 2096 - Buráň, Jaroslav (b) 2105 ½ - ½
Krejčík, Tomáš (b) 1917 - Groh, Jiří (w) 2005 ½ - ½
Sukdolák, Radek (w) 1989 - Holásek, Vojtěch (b) 1941 1 - 0
Novotný, Tomáš (b) 1871 - Dungl, Petr (w) 1900 ½ - ½
Zvěřina, Jan (w) 1880 - Havrlík, Pavel (b) 1835 ½ - ½
Tomek, Karel (b) 1799 - Šmajzrová, Veronika (w) 1860 0 - 1
Klabeneš, Petr (w) 1624 - Mazura, Miloš (b) 1893 1 - 0
Jun, Rudolf (b) 1546 - Kacálek, Karel (w) 1785 0 - 1
ŠK Ústí nad Orlicí ELO - ŠK Bohemia Pardubice B ELO 5½:2½
Sabol, Marian (w) 2240 - Kvapil, Petr (b) 1704 1 - 0
Holásek, Pavel (b) 2065 - Mudruňka, Pavel (w) 1916 ½ - ½
Jániš, Petr (w) 1913 - Bartoš, Karel (b) 1901 1 - 0
Netušil, Jakub (b) 1968 - Stoček, Martin (w) 1754 0 - 1
Poslušný, Martin (w) 1931 - Králová, Gabriela (b) 1791 0 - 1
Hrobař, Vlastimil (b) 1990 - Stehlík, Pavel (w) 1465 1 - 0
Volf, Jaroslav (w) 1963 - Horáčková, Isabela (b) 1145 1 - 0
Pokorný, Jan (b) 1914 - bez hráče (w) 0 + - -
ŠK Bohemia Pardubice A ELO - ŠO Hlinsko ELO 3½:4½
Horáček, Michal (w) 2137 - Říha, Vojtěch (b) 2291 0 - 1
Veselý, Tomáš (b) 2059 - Novotný, Ondřej (w) 1907 0 - 1
Hennig, Thomas (w) 2031 - Hanus, Michal (b) 1998 0 - 1
Daněk, Pavel (b) 1875 - Roušar, Zdeněk (w) 1879 ½ - ½
Starý, Lukáš (w) 1859 - Dvořák, Slavomil (b) 1902 + - -
Mazura, Tomáš (b) 1824 - Adámek, Milan (w) 1844 + - -
Šindler, Jaromír (w) 1623 - Hanus, Lukáš (b) 1748 1 - 0
bez hráče (b) 0 - Osička, Přemysl (w) 1557 - - +
ŠK při DDM Litomyšl ELO - TJ Spartak Letohrad ELO 4 : 4
Pekař, Václav (w) 2172 - Lorenc, Adam (b) 1968 1 - 0
Škeřík, Karel (b) 1935 - Mikyska, Kamil (w) 1931 0 - 1
Daniel, Martin (w) 2039 - Kraus, Ondřej (b) 1970 ½ - ½
Doseděl, Jiří (b) 2030 - Janeček, Václav (w) 1872 0 - 1
Jirsa, Lukáš (w) 1990 - Kameník, David (b) 1791 ½ - ½
Zeman, Ladislav (b) 1772 - Ježek, Jakub (w) 1776 0 - 1
Odstrčil, Jaromír (w) 1831 - Maceška, Bohumír (b) 1730 1 - 0
Petrík, Peter (b) 1871 - Sysr, Vít (w) 1572 1 - 0
2222 ŠK Polabiny D ELO - ŠK Vysoké Mýto B ELO 2 : 6
Jiroušek, Jan (w) 1865 - Trhal, Tomáš (b) 2049 ½ - ½
Sýkora, Josef (b) 2045 - Ptáček, Luboš (w) 2079 ½ - ½
Trojan, Luboš (w) 1958 - Kosek, Marek (b) 2167 0 - 1
Just, Pavel (b) 1957 - Kosek, Jiří (w) 2046 ½ - ½
Melichar, Vojtěch (w) 1930 - Lipavský, Dušan (b) 1932 0 - 1
Rosenbaumová, Lea (b) 1868 - Marinov, Peter (w) 1840 0 - 1
Lihotský, Lukáš (w) 1526 - Podgorný, Radim (b) 1677 ½ - ½
bez hráče (b) 0 - Ptáček, Miloslav (w) 1712 - - +

11. kolo

ŠK Vysoké Mýto B ELO - Sokol Zaječice ELO 2½:5½
Trhal, Tomáš (w) 2049 - Vařejčko, Josef (b) 2228 0 - 1
Ptáček, Luboš (b) 2079 - Brožka, Karel (w) 1983 ½ - ½
Kosek, Marek (w) 2167 - Kourek, Jozef (b) 2025 ½ - ½
Kosek, Jiří (b) 2046 - Hájek, Jaroslav (w) 1896 ½ - ½
Lipavský, Dušan (w) 1932 - Konrád, František (b) 1739 ½ - ½
Marinov, Peter (b) 1840 - Brožka, Karel (w) 1705 ½ - ½
Marek, Jiří (w) 1609 - Cach, Tomáš (b) 1581 0 - 1
Pavelka, Oldřich (b) 0 - Žídek, Jan (w) 1470 0 - 1
TJ Spartak Letohrad ELO - 2222 ŠK Polabiny D ELO 8 : 0
Lorenc, Adam (w) 1968 - bez hráče (b) 0 + - -
Mikyska, Kamil (b) 1931 - bez hráče (w) 0 + - -
Kraus, Ondřej (w) 1970 - bez hráče (b) 0 + - -
Janeček, Václav (b) 1872 - bez hráče (w) 0 + - -
Kameník, David (w) 1791 - bez hráče (b) 0 + - -
Ježek, Jakub (b) 1776 - bez hráče (w) 0 + - -
Maceška, Bohumír (w) 1730 - bez hráče (b) 0 + - -
Sysr, Vít (b) 1572 - bez hráče (w) 0 + - -
ŠO Hlinsko ELO - ŠK při DDM Litomyšl ELO 2½:5½
Říha, Vojtěch (w) 2291 - Pekař, Václav (b) 2172 0 - 1
Novotný, Ondřej (b) 1907 - Daniel, Martin (w) 2039 1 - 0
Hanus, Michal (w) 1998 - Doseděl, Jiří (b) 2030 0 - 1
Dvořák, Slavomil (b) 1902 - Šváb, Jiří (w) 1844 0 - 1
Šťulík, Jiří (w) 1735 - Zeman, Ladislav (b) 1772 0 - 1
Vojanec, Hynek (b) 1587 - Odstrčil, Jaromír (w) 1831 0 - 1
Vašek, Petr (w) 1469 - Petrík, Peter (b) 1871 1 - 0
Bouška, Jiří (b) 1550 - Seidl, Jiří (w) 1655 ½ - ½
ŠK Bohemia Pardubice B ELO - ŠK Bohemia Pardubice A ELO 2½:5½
Kvapil, Petr (w) 1704 - Horáček, Michal (b) 2137 0 - 1
Mudruňka, Pavel (b) 1916 - Kastner, Oldřich (w) 1989 ½ - ½
Bartoš, Karel (w) 1901 - Houška, Bronislav (b) 1931 0 - 1
Králová, Gabriela (b) 1791 - Třasák, Ondřej (w) 1956 1 - 0
Stehlík, Pavel (w) 1465 - Vodička, Pavel (b) 1967 0 - 1
Kvapil, Pavel (b) 1482 - Mazura, Tomáš (w) 1824 ½ - ½
Starý, Vojtěch (w) 1460 - Šindler, Jaromír (b) 1623 ½ - ½
Třasák, Václav (b) 0 - Třasáková, Adéla (w) 1664 0 - 1
SK + Sokol Žamberk ELO - ŠK Ústí nad Orlicí ELO 4 : 4
Buráň, Jaroslav (w) 2105 - Šmajzr, Martin (b) 2145 ½ - ½
Holásek, Vojtěch (b) 1941 - Holásek, Pavel (w) 2065 0 - 1
Dungl, Petr (w) 1900 - Jániš, Petr (b) 1913 1 - 0
Kalous, Tomáš (b) 1851 - Netušil, Jakub (w) 1968 ½ - ½
Havrlík, Pavel (w) 1835 - Hrobař, Vlastimil (b) 1990 ½ - ½
Brdíček, David (b) 1815 - Pokorný, Jan (w) 1914 ½ - ½
Šmajzrová, Veronika (w) 1860 - Mareš, Petr (b) 1870 ½ - ½
Mazura, Miloš (b) 1893 - Holásek, Vít (w) 1782 ½ - ½
TJ Lanškroun B ELO - TJ CHS Chotěboř B ELO 5½:2½
Pavlíček, Lukáš (w) 1900 - Jun, Rudolf (b) 2096 1 - 0
Kupsa, Matěj (b) 2050 - Petrus, Luděk (w) 1966 ½ - ½
Pokorný, Tomáš (w) 2225 - Krejčík, Tomáš (b) 1917 1 - 0
Solil, Roman (b) 1988 - Sukdolák, Radek (w) 1989 0 - 1
Švub, Jan (w) 1817 - Tomek, Karel (b) 1799 ½ - ½
Vaculík, Jakub (b) 1680 - Klabeneš, Petr (w) 1624 ½ - ½
Horák, Vojtěch (w) 1627 - Jun, Robert (b) 1251 1 - 0
Kalousová, Julie (b) 1636 - Včela, Martin (w) 1343 1 - 0

18.7.2020 Nekoř
Turnaj Šnek

5.9.2020 Česká Třebová
2. ročník O pohár Maxe Švabinského

11.-13.9.2020 Milovy
KPJ mládeže HD10-16

12.9.2020 Hlinsko
O pohár města Hlinska

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

19.-20.9.2020 Česká Třebová
MČR juniorů a dorostenců v rapidu

26.9.2020 Ústí nad Orlicí
50. ročník Orlické šachovnice

odloženo
3. turnaj CHŠO

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz