Pardubický krajský šachový svaz 

V posledních dvou kolech KPII západ zabojovalo družstvo 2222 Polabiny F, které po vítězství nad Železnými Horami a zaváhání Lázní Bohdaneč postupuje do Krajského přeboru. Za zmínku stojí, že družstvo Polabin má věkový průměr 20 let. Do Krajské soutěže sestupuje Chrudim B.

Konečné pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 10 2222 ŠK Polabiny F 10 7 2 1 23 46 13,5
2 8 Sokol Lázně Bohdaneč 10 7 1 2 22 46 15,5
3 2 ŠS Železné hory 10 7 1 2 22 44,5 13
4 7 TJ Štefanydes Polička B 10 7 0 3 21 48 17,5
5 4 Jiskra Heřmanův Městec 10 7 0 3 21 45,5 15
6 5 ŠK Rapid Pardubice B 10 6 1 3 19 43 13
7 3 2222 ŠK Polabiny E 10 3 2 5 11 39 8
8 11 ŠK Rapid Pardubice C 10 2 1 7 7 35 11,5
9 9 Spartak Choceň 10 2 1 7 7 33,5 8,5
10 1 ŠO Hlinsko B 10 2 0 8 6 29 8
11 6 TJ ŠO Chrudim B 10 0 1 9 1 30,5 8,5

10. kolo

ŠO Hlinsko B ELO - 2222 ŠK Polabiny F ELO 3½:4½
Hanus, Michal (w) 1998 - Třasák, Ondřej (b) 1956 1 - 0
Adámek, Milan (b) 1844 - Melichar, Vojtěch (w) 1930 ½ - ½
Janda, Lubomír (w) 1747 - Stoček, Martin (b) 1754 0 - 1
Hanus, Lukáš (b) 1748 - Juchelka, Marek (w) 1723 1 - 0
Dvořák, Slavomil (w) 1902 - Stoček, Pavel (b) 1569 1 - 0
Indrová, Jana (b) 1572 - Liška, Kryštof (w) 1584 0 - 1
Šulc, Jiří (w) 1296 - Třasáková, Adéla (b) 1664 0 - 1
bez hráče (b) 0 - Lihotský, Lukáš (w) 1526 - - +
ŠS Železné hory ELO - Spartak Choceň ELO 4½:3½
Šilar, Lubomír (w) 2019 - Kučera, Jan (b) 1894 ½ - ½
Jareš, Michal (b) 1918 - Marinov, Peter (w) 1840 ½ - ½
Dunajčík, Jiří (w) 1769 - Stojanov, Dragan (b) 1736 ½ - ½
Tyč, Miroslav (b) 1740 - Podgorný, Radim (w) 1677 ½ - ½
Vančura, Milan (w) 1646 - Janeček, František (b) 1649 1 - 0
Jura, Jiří (b) 1544 - Vavroušek, Petr (w) 1598 0 - 1
Nešpůrek, Jakub (w) 1377 - Flos, Petr (b) 1584 ½ - ½
Hrdlička, Jan (b) 1376 - Šmejdíř, Waldemar (w) 1526 1 - 0
2222 ŠK Polabiny E ELO - Sokol Lázně Bohdaneč ELO 3½:4½
Bělohlav, Jan (w) 1849 - Veselý, Emanuel (b) 1787 1 - 0
Mazura, Tomáš (b) 1824 - Rež, Matouš (w) 1742 ½ - ½
Kvapil, Petr (w) 1704 - Sekyrka, Josef (b) 1741 ½ - ½
Vorel, Bohuslav (b) 1548 - Kouba, Petr (w) 1734 1 - 0
Kvapil, Pavel (w) 1482 - Rež, Matouš (b) 1632 0 - 1
Krejčí, Jan (b) 1533 - Jouza, Petr (w) 1639 0 - 1
Stehlík, Pavel (w) 1465 - Svoboda, Jiří (b) 1502 ½ - ½
bez hráče (b) 0 - Mácha, Martin (w) 1493 - - +
Jiskra Heřmanův Městec ELO - TJ Štefanydes Polička B ELO 4½:3½
Müller, Petr (w) 1904 - Stodola, Marek (b) 1970 1 - 0
Starý, Lukáš (b) 1859 - Švanda, Adam (w) 1846 1 - 0
Honek, Jan (w) 1821 - Sodomka, Adam (b) 1893 ½ - ½
Janoušek, Petr (b) 1667 - Schaffer, Ondřej (w) 1831 0 - 1
Cach, Tomáš (w) 1581 - Stodola, Jakub (b) 1790 1 - 0
Starý, Vojtěch (b) 1460 - Navrátil, Ladislav (w) 1745 0 - 1
Sedlák, Petr (w) 1476 - Smejkal, Jan (b) 1771 1 - 0
Jindřišková, Charlotte (b) 1186 - Švanda, Radek (w) 1762 0 - 1
ŠK Rapid Pardubice B ELO - TJ ŠO Chrudim B ELO 5 : 3
Kraus, Ondřej (w) 1970 - Linhart, Zbyněk (b) 1882 1 - 0
Seidl, Zdeněk (b) 1835 - Hájek, Jaroslav (w) 1896 ½ - ½
Nešpůrek, Jan (w) 1552 - Němec, Bohumil (b) 1777 0 - 1
Svítil, Radek (b) 1662 - Česenek, Vladimír (w) 1662 0 - 1
Fiala, Jan (w) 1660 - Sokol, Pavel (b) 1443 ½ - ½
Joukl, Jakub (b) 1725 - Zelený, František (w) 1454 1 - 0
Mikulenka, Tomáš (w) 1622 - Matoušek, Matyáš (b) 1000 1 - 0
Macek, Jaroslav (b) 1424 - Pernica, Zbyšek (w) 0 1 - 0

11. kolo

TJ Štefanydes Polička B ELO - ŠK Rapid Pardubice B ELO 5 : 3
Stodola, Marek (w) 1970 - Kraus, Ondřej (b) 1970 0 - 1
Sodomka, Adam (b) 1893 - Seidl, Zdeněk (w) 1835 ½ - ½
Schaffer, Ondřej (w) 1831 - Macek, Ondřej (b) 1886 ½ - ½
Stodola, Jakub (b) 1790 - Nešpůrek, Jan (w) 1552 1 - 0
Navrátil, Ladislav (w) 1745 - Svítil, Radek (b) 1662 ½ - ½
Smejkal, Jan (b) 1771 - Joukl, Jakub (w) 1725 ½ - ½
Schaffer, David (w) 1707 - Mikulenka, Tomáš (b) 1622 1 - 0
Švanda, Radek (b) 1762 - bez hráče (w) 0 + - -
Sokol Lázně Bohdaneč ELO - Jiskra Heřmanův Městec ELO 3 : 5
Veselý, Emanuel (w) 1787 - Müller, Petr (b) 1904 ½ - ½
Rež, Matouš (b) 1742 - Starý, Lukáš (w) 1859 ½ - ½
Sekyrka, Josef (w) 1741 - Přibyl, Jiří (b) 1851 0 - 1
Kouba, Petr (b) 1734 - Honek, Jan (w) 1821 0 - 1
Jouza, Petr (w) 1639 - Janoušek, Petr (b) 1667 ½ - ½
Svoboda, Jiří (b) 1502 - Cach, Tomáš (w) 1581 ½ - ½
Mácha, Martin (w) 1493 - Starý, Vojtěch (b) 1460 ½ - ½
Pištora, Lubomír (b) 1398 - Sedlák, Petr (w) 1476 ½ - ½
Spartak Choceň ELO - 2222 ŠK Polabiny E ELO 4 : 4
Marinov, Peter (w) 1840 - Bělohlav, Jan (b) 1849 ½ - ½
Stojanov, Dragan (b) 1736 - Šindler, Jaromír (w) 1623 ½ - ½
Janeček, František (w) 1649 - Kvapil, Petr (b) 1704 ½ - ½
Vavroušek, Petr (b) 1598 - Vorel, Bohuslav (w) 1548 ½ - ½
Flos, Petr (w) 1584 - Kvapil, Pavel (b) 1482 ½ - ½
Nedelčev, Radim (b) 1542 - Krejčí, Jan (w) 1533 ½ - ½
Šmejdíř, Waldemar (w) 1526 - Stehlík, Pavel (b) 1465 ½ - ½
Luzar, Bohumír (b) 0 - Stehlíková, Vanessa (w) 0 ½ - ½
2222 ŠK Polabiny F ELO - ŠS Železné hory ELO 4½:3½
Brožka, Karel (w) 1983 - Šilar, Lubomír (b) 2019 ½ - ½
Jiroušek, Jan (b) 1865 - Švanda, Pavel (w) 2087 ½ - ½
Melichar, Vojtěch (w) 1930 - Jareš, Michal (b) 1918 0 - 1
Stoček, Martin (b) 1754 - Dunajčík, Jiří (w) 1769 ½ - ½
Juchelka, Marek (w) 1723 - Štolovský, Marek (b) 1616 1 - 0
Králová, Gabriela (b) 1791 - Tyč, Miroslav (w) 1740 ½ - ½
Stoček, Pavel (w) 1569 - Vančura, Milan (b) 1646 ½ - ½
Lihotský, Lukáš (b) 1526 - Nešpůrek, Jakub (w) 1377 1 - 0
ŠK Rapid Pardubice C ELO - ŠO Hlinsko B ELO 2½:5½
Hon, Jiří (w) 1751 - Hanus, Michal (b) 1998 0 - 1
Janko, Jan (b) 1723 - Janda, Lubomír (w) 1747 ½ - ½
Černý, Zdeněk (w) 1587 - Hanus, Lukáš (b) 1748 ½ - ½
Štekl, Filip (b) 1407 - Stránský, Luboš (w) 1555 0 - 1
Kurka, Petr (w) 1273 - Vojanec, Hynek (b) 1587 0 - 1
Kalhous, Miroslav (b) 1523 - Vašek, Petr (w) 1469 1 - 0
Vinš, Karel (w) 1376 - Vacek, Josef (b) 1454 ½ - ½
Kvapil, Paul (b) 1022 - Šulc, Jiří (w) 1296 0 - 1

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

zrušeno
50. ročník Orlické šachovnice

14.11.2020 Mistrovice
Turnaj Járy Masopusta

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz