Pardubický krajský šachový svaz 

Poslední kolo Krajského přeboru východ bylo napínavé až do posledního kola, Svitavy museli porazit poslední sestupující Dolní Čermnou 5:3, aby postoupili do Krajského přeboru 1. třídy, což se jim podařilo.

Konečné pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 11 ŠK Svitavy 10 9 0 1 27 59 23
2 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 10 9 0 1 27 58,5 25
3 8 Proplast Česká Třebová 10 6 2 2 20 49 13,5
4 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 10 5 1 4 16 43 14,5
5 9 TJ Slovan Moravská Třebová 10 4 2 4 14 36,5 10
6 10 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 10 4 1 5 13 37 9
7 3 Sokol Mistrovice 10 3 3 4 12 36,5 9
8 4 TJ Spartak Letohrad B 10 3 2 5 11 33,5 10,5
9 5 ŠO Horní Čermná 10 2 1 7 7 29 7,5
10 2 ŠK Řetůvka 10 2 1 7 7 29 7
11 1 ŠK Dolní Čermná 10 1 1 8 4 29 4,5

10. kolo

ŠK Dolní Čermná ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald ELO 3 : 5
Merta, Michal (w) 1739 - Vaníček, Jan (b) 1679 ½ - ½
Motl, Ladislav (b) 1585 - Hodek, Roman (w) 1632 ½ - ½
Merta, Josef (w) 1776 - Palla, Stanislav (b) 1669 ½ - ½
Marek, Jan (b) 1411 - Dvořák, Eduard (w) 1615 0 - 1
Padrtka, Jiří (w) 1558 - Krčmář, Stanislav (b) 1567 ½ - ½
Židek, Pavel (b) 1679 - Rusz, Gustav (w) 1493 ½ - ½
Nikl, Josef (w) 1643 - Tobiška, Jaroslav (b) 1532 ½ - ½
Seidl, Pavel (b) 1551 - Štěpán, Stanislav (w) 1579 0 - 1
ŠK Řetůvka ELO - TJ Slovan Moravská Třebová ELO 3 : 5
Kořínek, Pavel (w) 1942 - Grepl, Pavel (b) 1887 ½ - ½
Švéda, Lubomír (b) 1865 - Meleško, Andrij (w) 1760 0 - 1
Vávra, Vojtěch (w) 1795 - Sojma, Zdeněk (b) 1799 ½ - ½
Kapoun, Vít (b) 1832 - Chvojka, Antonín (w) 1673 1 - 0
Kylar, Pavel (w) 1749 - Šmíd, František (b) 1689 ½ - ½
Šimek, František (b) 1856 - Navrátil, Miroslav (w) 1659 ½ - ½
Slanina, Matěj (w) 1322 - Endl, Vlastimil (b) 1558 0 - 1
Bělovský, Pavel (b) 0 - Novák, Adam (w) 1285 0 - 1
Sokol Mistrovice ELO - Proplast Česká Třebová ELO 4 : 4
Ježek, Jakub (w) 1776 - Pail, Milan (b) 1839 ½ - ½
Bouchal, Lukáš (b) 1816 - Pelcl, Karel (w) 1818 ½ - ½
Halbrštát, Karel (w) 1586 - Vencl, Jiří (b) 1701 ½ - ½
Bouchal, Tomáš (b) 1585 - Bureš, Milan (w) 1485 ½ - ½
Janota, Jiří (w) 1551 - Racek, Josef (b) 1567 ½ - ½
Malý, Evžen (b) 1563 - Klatka, Martin (w) 1416 ½ - ½
Řehák, Miroslav (w) 1240 - Nikolinko, Tomáš (b) 1200 ½ - ½
Špinler, Bronislav (b) 1409 - Nikolinko, Alexandr (w) 1124 ½ - ½
TJ Spartak Letohrad B ELO - ŠK Ústí nad Orlicí C ELO 3 : 5
Janeček, Václav (w) 1872 - Holásek, Vojtěch (b) 1941 ½ - ½
Řehák, Jiří (b) 1800 - Šmajzrová, Veronika (w) 1860 ½ - ½
Maceška, Bohumír (w) 1730 - Píše, Jiří (b) 1734 0 - 1
Pulkrábek, Aleš (b) 1630 - Holásek, Vít (w) 1782 ½ - ½
Janeček, Ondřej (w) 1428 - Čech, Martin (b) 1717 1 - 0
Lorenc, Josef (b) 1374 - Švec, Jiří (w) 1520 0 - 1
Sysrová, Eliška (w) 1096 - Píše, Michal (b) 1362 ½ - ½
Sysr, Vojtěch (b) 1100 - Šmajzrová, Dominika (w) 1354 0 - 1
ŠO Horní Čermná ELO - ŠK Ústí nad Orlicí B ELO 1 : 7
Pecháček, Tomáš (w) 1809 - Hrobař, Vlastimil (b) 1990 1 - 0
Dušek, Josef (b) 1734 - Mareš, Jan (w) 1978 0 - 1
Motl, Josef (w) 1621 - Jániš, Petr (b) 1913 0 - 1
Soural, Tomáš (b) 1608 - Šimek, Zdeněk (w) 1937 0 - 1
Vacek, Miroslav (w) 1473 - Pokorný, Jan (b) 1914 0 - 1
Šilar, Josef (b) 1555 - Mareš, Petr (w) 1870 0 - 1
Balcar, Vojtěch (w) 1330 - Glembek, Bohumír (b) 1786 0 - 1
Balcar, Michal (b) 1428 - Netušil, Jakub (w) 1968 0 - 1

11. kolo

ŠK Ústí nad Orlicí C ELO - ŠO Horní Čermná ELO 6 : 2
Holásek, Vojtěch (w) 1941 - Dušek, Josef (b) 1734 ½ - ½
Šmajzrová, Veronika (b) 1860 - Cimprich, Miroslav (w) 1719 ½ - ½
Píše, Jiří (w) 1734 - Kalousek, Miroslav (b) 1749 1 - 0
Holásek, Vít (b) 1782 - Motl, Josef (w) 1621 ½ - ½
Čech, Martin (w) 1717 - Soural, Tomáš (b) 1608 ½ - ½
Dudla, Martin (b) 1668 - Vacek, Miroslav (w) 1473 1 - 0
Švec, Jiří (w) 1520 - Šilar, Karel (b) 1318 1 - 0
Píše, Michal (b) 1362 - Balcar, Vojtěch (w) 1330 1 - 0
Proplast Česká Třebová ELO - TJ Spartak Letohrad B ELO 4 : 4
Prax, Ivo (w) 1966 - Řehák, Jiří (b) 1800 ½ - ½
Pelcl, Karel (b) 1818 - Maceška, Bohumír (w) 1730 ½ - ½
Vencl, Jiří (w) 1701 - Pulkrábek, Aleš (b) 1630 ½ - ½
Bureš, Milan (b) 1485 - Sysr, Pavel (w) 1616 ½ - ½
Racek, Josef (w) 1567 - Sysr, Vít (b) 1572 ½ - ½
Klatka, Martin (b) 1416 - Janeček, Ondřej (w) 1428 ½ - ½
Nikolinko, Tomáš (w) 1200 - Lorenc, Josef (b) 1374 ½ - ½
Nikolinko, Alexandr (b) 1124 - Sysrová, Eliška (w) 1096 ½ - ½
TJ Slovan Moravská Třebová ELO - Sokol Mistrovice ELO 4 : 4
Meleško, Andrij (w) 1760 - Ježek, Jakub (b) 1776 ½ - ½
Sojma, Zdeněk (b) 1799 - Bouchal, Lukáš (w) 1816 ½ - ½
Chvojka, Antonín (w) 1673 - Hanák, Vladimír (b) 1556 ½ - ½
Endl, Vlastimil (b) 1558 - Halbrštát, Karel (w) 1586 ½ - ½
Dvořák, Jakub (w) 1500 - Bouchal, Tomáš (b) 1585 ½ - ½
Novák, Adam (b) 1285 - Janota, Jiří (w) 1551 ½ - ½
Bártová, Leona (w) 1083 - Řehák, Miroslav (b) 1240 ½ - ½
Daul, Matyáš (b) 0 - Mlynář, Miroslav (w) 1409 ½ - ½
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald ELO - ŠK Řetůvka ELO 3½:4½
Verdiyan, Bagrat (w) 1876 - Kořínek, Pavel (b) 1942 ½ - ½
Vymetálek, Petr (b) 1774 - Švéda, Lubomír (w) 1865 0 - 1
Vaníček, Jan (w) 1679 - Vávra, Vojtěch (b) 1795 ½ - ½
Hodek, Roman (b) 1632 - Kapoun, Vít (w) 1832 0 - 1
Palla, Stanislav (w) 1669 - Kylar, Pavel (b) 1749 ½ - ½
Dvořák, Eduard (b) 1615 - Šimek, František (w) 1856 ½ - ½
Krčmář, Stanislav (w) 1567 - Kapoun, Martin (b) 1290 ½ - ½
Bém, Tomáš (b) 1433 - Slanina, Matěj (w) 1322 1 - 0
ŠK Svitavy ELO - ŠK Dolní Čermná ELO 5 : 3
Kotva, Milan (w) 1878 - Merta, Michal (b) 1739 ½ - ½
Bartoš, Karel (b) 1901 - Motl, Ladislav (w) 1585 ½ - ½
Krušina, Patrik (w) 1855 - Merta, Josef (b) 1776 1 - 0
Maděra, Stanislav (b) 1694 - Marek, Jan (w) 1411 + - -
Bulva, František (w) 1698 - Padrtka, Jiří (b) 1558 ½ - ½
Ďuriančík, Michal (b) 1637 - Židek, Pavel (w) 1679 ½ - ½
Kalousová, Julie (w) 1636 - Nikl, Josef (b) 1643 ½ - ½
Václavík, Patrik (b) 1590 - Málek, Ondřej (w) 1302 ½ - ½

17.-28.9.2020 Pardubice
Czech Open

zrušeno
50. ročník Orlické šachovnice

14.11.2020 Mistrovice
Turnaj Járy Masopusta

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz