Pardubický krajský šachový svaz 

V 1. kole hraném 10. října Krajské soutěže jih byly dosaženy tyto výsledky: Rapid F + DDM Přelouč - Polabiny H 4,5:0,5, Železné hory B - Polabiny G 3,5:1,5, Miřetice - Hlinsko B 3:2, Krouna - Chrudim B 1,5:3,5, Lázně Bohdaneč - Zaječice B 5:0, Rapid E - Rapid D 2:3.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1 1 0 0 3 5 2,5
2 1 Rapid F + DDM Přelouč 1 1 0 0 3 4,5 2
3 2 ŠS Železné hory B 1 1 0 0 3 3,5 1,5
  9 TJ ŠO Chrudim B 1 1 0 0 3 3,5 1,5
5 3 NOPO Miřetice 1 1 0 0 3 3 1
6 7 Rapid Pardubice D 1 1 0 0 3 3 0,5
7 10 ŠO Hlinsko B 1 0 0 1 0 2 0,5
8 6 Rapid Pardubice E 1 0 0 1 0 2 0
9 4 TJ Sokol Krouna 1 0 0 1 0 1,5 0,5
  11 2222 ŠK Polabiny G 1 0 0 1 0 1,5 0,5
11 12 2222 ŠK Polabiny H 1 0 0 1 0 0,5 0
12 8 Sokol Zaječice B 1 0 0 1 0 0 0
Rapid F + DDM Přelouč ELO - 2222 ŠK Polabiny H ELO 4½: ½
Hon, Jiří (w) 1768 - Starý, Vojtěch (b) 1626 ½ - ½
Jambor, Ladislav (b) 1727 - Stehlíková, Vanessa (w) 1055 1 - 0
Mikulenka, Tomáš (w) 1550 - Třasák, Václav (b) 1045 1 - 0
Laurin, Jakub (b) 1177 - Šára, David (w) 0 1 - 0
Blažek, Marek (w) 1019 - Boughen, Jessica (b) 1000 1 - 0
ŠS Železné hory B ELO - 2222 ŠK Polabiny G ELO 3½:1½
Nešpůrek, Jakub (w) 1608 - Janko, Jan (b) 1677 1 - 0
Holub, Miloš (b) 1419 - Krejčí, Jan (w) 1546 1 - 0
Vojáček, Jan (w) 1415 - Škorpík, František (b) 1636 1 - 0
Kravařík, Jindřich (b) 1290 - Vorel, Bohuslav (w) 1595 0 - 1
Tyč, Jakub (w) 1231 - Kvapil, Pavel (b) 1468 ½ - ½
NOPO Miřetice ELO - ŠO Hlinsko B ELO 3 : 2
Janoušek, Petr (w) 1669 - Šulc, Jiří (b) 1301 1 - 0
Janoušek, Ladislav (b) 1465 - Pešek, Martin (w) 1333 ½ - ½
Samková, Pavla (w) 1323 - Indrová, Jana (b) 1570 1 - 0
Kůs, Miroslav (b) 1441 - Zahradník, Viktor (w) 1152 0 - 1
Janoušek, Jiří (w) 1175 - Schmidt, Jakub (b) 1106 ½ - ½
TJ Sokol Krouna ELO - TJ ŠO Chrudim B ELO 1½:3½
Hubený, Pavel (w) 1795 - Linhart, Zbyněk (b) 1862 ½ - ½
Netolický, Josef (b) 1512 - Chvojka, Jan (w) 1624 0 - 1
Holík, Pavel (w) 1423 - Bartoš, Martin (b) 1704 0 - 1
Jirmásek, Vladimír (b) 1527 - Němec, Bohumil (w) 1768 1 - 0
Dědič, Tomáš (w) 1153 - Krys, Jan (b) 1630 0 - 1
Sokol Lázně Bohdaneč ELO - Sokol Zaječice B ELO 5 : 0
Sekyrka, Josef (w) 1740 - Křivský, Jan (b) 1048 1 - 0
Kouba, Petr (b) 1730 - Křivský, Matěj (w) 1065 1 - 0
Jouza, Petr (w) 1671 - Koutná, Simona (b) 0 1 - 0
Zmek, Jaroslav (b) 1601 - Křivský, Petr (w) 0 1 - 0
Svoboda, Jiří (w) 1526 - Kodeš, Jakub (b) 1100 1 - 0
Rapid Pardubice E ELO - Rapid Pardubice D ELO 2 : 3
Černý, Zdeněk (w) 1614 - Svítil, Radek (b) 1690 ½ - ½
Halousek, Jaroslav (b) 1593 - Nešpůrek, Jan (w) 1567 ½ - ½
Kalhous, Miroslav (w) 1531 - Seidl, Václav (b) 1218 ½ - ½
Sedlák, Petr (b) 1493 - Čoček, Oldřich (w) 1583 0 - 1
Štekl, Filip (w) 1317 - Kafka, Ondřej (b) 1113 ½ - ½

11.12.2021 Pardubice
3. kvalifikační turnaj HD10-16

11.12.2021 Brno
MČR v blesku


říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz

Zveřejněny úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev: