Pardubický krajský šachový svaz 

V 1. kole hraném 10. října Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Dolní Čermná - Kunvald D 3:2, Nekoř - Kunvald C 3,5:1,5, Horní Čermná B - Kunvald B 3:2, Jablonné nad Orlicí - Mistrovice C 4,5:0,5, Žamberk B - Mistrovice B 3:2.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 TJ Jablonné nad Orlicí 1 1 0 0 3 4,5 2
2 2 TJ Sokol Nekoř 1 1 0 0 3 3,5 1,5
3 1 ŠK Dolní Čermná 1 1 0 0 3 3 1,5
  5 SK+Sokol Žamberk B 1 1 0 0 3 3 1,5
5 3 ŠO Horní Čermná B 1 1 0 0 3 3 1
6 6 Sokol Mistrovice B 1 0 0 1 0 2 1
  10 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1 0 0 1 0 2 1
8 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1 0 0 1 0 2 0,5
9 9 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1 0 0 1 0 1,5 0,5
10 7 Sokol Mistrovice C 1 0 0 1 0 0,5 0

 

ŠK Dolní Čermná ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D ELO 3 : 2
Merta, Michal (w) 1760 - Dvořák, Eduard (b) 1640 1 - 0
Dušek, Josef (b) 1718 - Matoulek, Václav (w) 1493 0 - 1
Motl, Ladislav (w) 1599 - Hrdina, Filip (b) 1190 1 - 0
Marek, Jan (b) 1464 - Michalička, Václav (w) 1365 0 - 1
Židek, Pavel (w) 1677 - Venclů, Jindřich (b) 0 1 - 0
TJ Sokol Nekoř ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C ELO 3½:1½
Marek, Ladislav (w) 1587 - Mlynář, Miroslav (b) 1388 1 - 0
Šípek, Vladimír (b) 1452 - Štěpán, Stanislav (w) 1576 0 - 1
Langr, Petr (w) 1546 - Tobiška, Jaroslav (b) 1546 1 - 0
Špinler, Bronislav (b) 1425 - Křehký, Roman (w) 1492 ½ - ½
Beneš, David (w) 0 - Tobiška, Jaroslav (b) 1311 1 - 0
ŠO Horní Čermná B ELO - ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B ELO 3 : 2
Cimprich, Miroslav (w) 1765 - Hejl, Petr (b) 1575 1 - 0
Padrtka, Jiří (b) 1566 - Krčmář, Stanislav (w) 1585 ½ - ½
Balcar, Vojtěch (w) 1299 - Bém, Tomáš (b) 1466 1 - 0
Cimprich, Lukáš (b) 1182 - Vymetálek, Tomáš (w) 1542 ½ - ½
Pusztai, Radim (w) 1094 - Vágnerová, Eliška (b) 1000 0 - 1
TJ Jablonné nad Orlicí ELO - Sokol Mistrovice C ELO 4½: ½
Černohous, Jiří (w) 1737 - Malý, Evžen (b) 1604 1 - 0
Trampota, Luděk (b) 1678 - Řehák, Miroslav (w) 1235 1 - 0
Kubíček, Vlastimil (w) 1623 - Buryška, Tomáš (b) 1684 ½ - ½
Halmazňa, Jiří (b) 1650 - Kokula, Filip (w) 1363 1 - 0
Unčovský, Josef (w) 1310 - Hanák, Vladimír (b) 1553 1 - 0
SK+Sokol Žamberk B ELO - Sokol Mistrovice B ELO 3 : 2
Wiesinger, Wolfgang (w) 2005 - Kristl, Václav (b) 1612 1 - 0
Kacálek, Karel (b) 1789 - Bouchal, Tomáš (w) 1589 1 - 0
Kopal, Vladimír (w) 1516 - Janota, Jiří (b) 1558 1 - 0
Janeček, Miroslav (b) 1450 - Baláš, Vojtěch (w) 1337 0 - 1
Charvát, Václav (w) 1313 - Prokopec, Filip (b) 1095 0 - 1

11.12.2021 Pardubice
3. kvalifikační turnaj HD10-16

11.12.2021 Brno
MČR v blesku


říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz

Zveřejněny úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev: