Pardubický krajský šachový svaz 

V 2. kole Krajské soutěže jih hrané 31. října byly dosaženy tyto výsledky: Polička C - Ústí D 4,5:0,5, Polička D - Němčice 2:3, Česká Třebová B - Lanškroun C 2:3, Svitavy C - Městečko Trnávka 2:3.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Sokol Městečko Trnávka 2 2 0 0 6 7 3,5
2 4 TJ Sokol Němčice 2 2 0 0 6 6 2
3 7 TJ Štefanydes Polička C 2 1 0 1 3 6,5 2,5
4 8 TJ Štefanydes Polička D 2 1 0 1 3 5,5 2
5 3 TJ Lanškroun C 2 1 0 1 3 4,5 2
  6 ŠK Ústí nad Orlicí E 1 1 0 0 3 4,5 2
7 9 Proplast Česká Třebová B 2 0 0 2 0 3 1,5
8 1 ŠK Svitavy C 1 0 0 1 0 2 1
9 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 2 0 0 2 0 1 0

 

TJ Štefanydes Polička C ELO - ŠK Ústí nad Orlicí D ELO 4½: ½
Švanda, Adam (w) 1860 - Smola, Jan (b) 1790 1 - 0
Švanda, Radek (b) 1721 - Leksová, Soňa (w) 1724 ½ - ½
Smejkal, Jan (w) 1728 - Švec, Jiří (b) 1548 1 - 0
Kašpar, Jiří (b) 1698 - Macan, Tomáš (w) 1334 1 - 0
Šimko, Štefan (w) 1744 - Holásek, Tomáš (b) 1159 1 - 0
TJ Štefanydes Polička D ELO - TJ Sokol Němčice ELO 2 : 3
Sodomka, Adam (w) 1881 - Pail, Milan (b) 1840 1 - 0
Buchta, Martin (b) 1642 - Pěkník, Milan (w) 1815 ½ - ½
Simon, Michal (w) 1594 - Racek, Josef (b) 1573 ½ - ½
Urban, Stanislav (b) 1171 - Bureš, Milan (w) 1531 0 - 1
Šafář, Václav (w) 1316 - Petrželka, Karel (b) 1821 0 - 1
Proplast Česká Třebová B ELO - TJ Lanškroun C ELO 2 : 3
Hudec, Jiří (w) 1142 - Palla, Stanislav (b) 1691 1 - 0
Nikolinko, Tomáš (b) 1210 - Křivohlávek, Josef (w) 1405 0 - 1
Tapušík, Eduard (w) 1284 - Senko, Ján (b) 1256 0 - 1
Drobný, Petr (b) 1188 - Pilný, Jaroslav (w) 1404 1 - 0
Sixta, Karel (w) 1088 - Sedlák, Jakub (b) 1413 0 - 1
ŠK Svitavy C ELO - Sokol Městečko Trnávka ELO 2 : 3
Jirek, Zdeněk (w) 1496 - Meleško, Andrij (b) 1780 0 - 1
Kýr, Michal (b) 1235 - Navrátil, Miroslav (w) 1681 0 - 1
Vymazal, Marek (w) 1253 - Šmíd, František (b) 1675 0 - 1
Bohuňovská, Tereza (b) 1162 - Novotný, Josef (w) 1501 1 - 0
Mráz, Václav (w) 1122 - Balajka, Roman (b) 1194 1 - 0

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz