Pardubický krajský šachový svaz 

V 1. kole Krajské soutěže východ hrané 31. října byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald D - Mistrovice B 2,5:2,5, Mistrovice C - Žamberk B 2:3, Kunvald B - Jablonné nad Orlicí 2,5:2,5, Kunvald C - Horní Čermná 2,5:2,5, Dolní Čermná - Nekoř 3:2.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 SK+Sokol Žamberk B 2 2 0 0 6 6 3
2 1 ŠK Dolní Čermná 2 2 0 0 6 6 2,5
3 4 TJ Jablonné nad Orlicí 2 1 1 0 4 7 3
4 3 ŠO Horní Čermná B 2 1 1 0 4 5,5 2
5 2 TJ Sokol Nekoř 2 1 0 1 3 5,5 2
6 6 Sokol Mistrovice B 2 0 1 1 1 4,5 2
  10 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 2 0 1 1 1 4,5 2
8 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 2 0 1 1 1 4,5 1,5
9 9 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 2 0 1 1 1 4 1,5
10 7 Sokol Mistrovice C 2 0 0 2 0 2,5 1

 

ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D ELO - Sokol Mistrovice B ELO 2½:2½
Dvořák, Eduard (w) 1640 - Bouchal, Tomáš (b) 1589 1 - 0
Řehák, Josef (b) 1431 - Janota, Jiří (w) 1558 ½ - ½
Matoulek, Václav (w) 1493 - Lorencová, Jitka (b) 1382 1 - 0
Michalička, Václav (b) 1365 - Macháček, Martin (w) 1312 0 - 1
Venclů, Jindřich (w) 0 - Prokopec, Filip (b) 1095 0 - 1
Sokol Mistrovice C ELO - SK+Sokol Žamberk B ELO 2 : 3
Malý, Evžen (w) 1604 - Wiesinger, Wolfgang (b) 2005 0 - 1
Řehák, Miroslav (b) 1235 - Kacálek, Karel (w) 1789 0 - 1
Buryška, Tomáš (w) 1684 - Kopal, Vladimír (b) 1516 0 - 1
Sklenář, František (b) 1000 - Šulc, Jiří (w) 1589 1 - 0
Minarčík, Petr (w) 0 - Zucha, Ilja (b) 1093 1 - 0
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B ELO - TJ Jablonné nad Orlicí ELO 2½:2½
Hejl, Petr (w) 1575 - Černohous, Jiří (b) 1737 1 - 0
Hodek, Roman (b) 1637 - Trampota, Luděk (w) 1678 ½ - ½
Krčmář, Stanislav (w) 1585 - Vorlíček, Pavel (b) 1611 1 - 0
Bém, Tomáš (b) 1466 - Halmazňa, Jiří (w) 1650 0 - 1
Hejkrlík, Petr (w) 1357 - Unčovský, Josef (b) 1310 0 - 1
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C ELO - ŠO Horní Čermná B ELO 2½:2½
Mlynář, Miroslav (w) 1388 - Cimprich, Miroslav (b) 1765 0 - 1
Štěpán, Stanislav (b) 1576 - Padrtka, Jiří (w) 1566 ½ - ½
Tobiška, Jaroslav (w) 1546 - Balcar, Michal (b) 1325 1 - 0
Rusz, Roman (b) 1489 - Balcar, Vojtěch (w) 1299 0 - 1
Šejnoha, Lukáš (w) 1336 - Dušek, Adam (b) 1263 1 - 0
ŠK Dolní Čermná ELO - TJ Sokol Nekoř ELO 3 : 2
Merta, Michal (w) 1760 - Marek, Ladislav (b) 1587 1 - 0
Motl, Ladislav (b) 1599 - Šípek, Vladimír (w) 1452 ½ - ½
Marek, Jan (w) 1464 - Špinler, Bronislav (b) 1425 ½ - ½
Slavíček, Miroslav (b) 1724 - Beneš, David (w) 0 0 - 1
Seidl, Pavel (w) 1566 - Brůna, Filip (b) 0 1 - 0

30.11.2022 Pardubice
OP škol okresu Pardubice

29.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
6.-9. třída

30.11.2022 Lanškroun
OP škol okresu Ústí n/Orl
1.-5. třída

6.12.2022 Svitavy
OP škol okresu Svitavy

10.12.2022 Kouty nad Desnou
28. ročník O losinského kapra

17.12.2022 Svitavy
2. kvalifikační turnaj mládeže

23.12.2022 Svitavy
Vánoční turnaj v šachu

26.12.2022 Ústí nad Orlicí
52. ročník Memoriálu Oldy Hájka

 

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz