Pardubický krajský šachový svaz 

V 1. kole Krajské soutěže západ hraném 31. října byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny H - Rapid D 1,5:3,5, Zaječice B - Rapid E 0:5, Chrudim B - Lázně Bohdaneč 3,5:1,5, Hlinsko B - Krouna 1,5:3,5, Polabiny G - Miřetice 2:3, Rapid F + Přelouč - Železné hory B 2,5:2,5.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 9 TJ ŠO Chrudim B 2 2 0 0 6 7 2,5
2 7 Rapid Pardubice D 2 2 0 0 6 6,5 2
3 3 NOPO Miřetice 2 2 0 0 6 6 2
4 1 Rapid F + DDM Přelouč 2 1 1 0 4 7 3
5 2 ŠS Železné hory B 2 1 1 0 4 6 2,5
6 6 Rapid Pardubice E 2 1 0 1 3 7 2,5
7 5 Sokol Lázně Bohdaneč 2 1 0 1 3 6,5 2,5
8 4 TJ Sokol Krouna 2 1 0 1 3 5 2
9 10 ŠO Hlinsko B 2 0 0 2 0 3,5 1
  11 2222 ŠK Polabiny G 2 0 0 2 0 3,5 1
11 12 2222 ŠK Polabiny H 2 0 0 2 0 2 0,5
12 8 Sokol Zaječice B 2 0 0 2 0 0 0
2222 ŠK Polabiny H ELO - Rapid Pardubice D ELO 1½:3½
Starý, Vojtěch (w) 1626 - Nešpůrek, Jan (b) 1567 ½ - ½
Liška, Kryštof (b) 1636 - Kurka, Petr (w) 1305 1 - 0
Stehlík, Pavel (w) 1479 - Seidl, Václav (b) 1218 0 - 1
Lédlová, Kristýna (b) 1047 - Macek, Jaroslav (w) 1492 0 - 1
Boughen, Jessica (w) 1000 - Čoček, Oldřich (b) 1583 0 - 1
Sokol Zaječice B ELO - Rapid Pardubice E ELO 0 : 5
Křivský, Jan (w) 1048 - Černý, Zdeněk (b) 1614 0 - 1
Křivský, Matěj (b) 1065 - Halousek, Jaroslav (w) 1593 0 - 1
Koutná, Simona (w) 0 - Kalhous, Miroslav (b) 1531 0 - 1
Křivský, Petr (b) 0 - Sedlák, Petr (w) 1493 0 - 1
Kodeš, Jakub (w) 1100 - Štekl, Filip (b) 1317 0 - 1
TJ ŠO Chrudim B ELO - Sokol Lázně Bohdaneč ELO 3½:1½
Chvojka, Jan (w) 1624 - Sekyrka, Josef (b) 1740 ½ - ½
Bartoš, Martin (b) 1704 - Jouza, Petr (w) 1671 ½ - ½
Němec, Bohumil (w) 1768 - Zmek, Jaroslav (b) 1601 1 - 0
Krys, Jan (b) 1630 - Svoboda, Jiří (w) 1526 1 - 0
Němec, Vladimír (w) 1579 - Pištora, Lubomír (b) 1349 ½ - ½
ŠO Hlinsko B ELO - TJ Sokol Krouna ELO 1½:3½
Holický, Miroslav (w) 0 - Hubený, Pavel (b) 1795 ½ - ½
Vacek, Josef (b) 1471 - Netolický, Josef (w) 1512 1 - 0
Schmidt, Jakub (w) 1106 - Holík, Pavel (b) 1423 0 - 1
Tichá, Karolína (b) 1000 - Jirmásek, Vladimír (w) 1527 0 - 1
Tichý, Pavel (w) 1030 - Dědič, Tomáš (b) 1153 0 - 1
2222 ŠK Polabiny G ELO - NOPO Miřetice ELO 2 : 3
Janko, Jan (w) 1677 - Janoušek, Petr (b) 1669 0 - 1
Krejčí, Jan (b) 1546 - Janoušek, Ladislav (w) 1465 ½ - ½
Škorpík, František (w) 1636 - Samková, Pavla (b) 1323 ½ - ½
Vorel, Bohuslav (b) 1595 - Kůs, Miroslav (w) 1441 0 - 1
Melichar, Zdeněk (w) 1390 - Janoušek, Jiří (b) 1175 1 - 0
Rapid F + DDM Přelouč ELO - ŠS Železné hory B ELO 2½:2½
Hon, Jiří (w) 1768 - Nešpůrek, Jakub (b) 1608 1 - 0
Jambor, Ladislav (b) 1727 - Jura, Jiří (w) 1540 ½ - ½
Mikulenka, Tomáš (w) 1550 - Roub, Radek (b) 1464 1 - 0
Laurin, Jakub (b) 1177 - Roub, Radek (w) 1345 0 - 1
Blažek, Marek (w) 1019 - Tyč, Jakub (b) 1231 0 - 1

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz