Pardubický krajský šachový svaz 

Ve 3. kole Krajské soutěže západ hraném 14. listopadu 2021 byly dosaženy tyto výsledky: Železné hory B - Polabiny H 4,5:0,5, Miřetice - Rapid F + DDM Přelouč 2,5:2,5, Krouna - Polabiny G 0:5, Lázně Bohdaneč - Hlinsko B 2:3, Rapid E - Chrudim B 1,5:3,5, Rapid D - Zaječice B 4:1.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 9 TJ ŠO Chrudim B 3 3 0 0 9 10,5 4
2 7 Rapid Pardubice D 3 3 0 0 9 10,5 3,5
3 2 ŠS Železné hory B 3 2 1 0 7 10,5 4,5
4 3 NOPO Miřetice 3 2 1 0 7 8,5 3
5 1 Rapid F + DDM Přelouč 3 1 2 0 5 9,5 4
6 11 2222 ŠK Polabiny G 3 1 0 2 3 8,5 3,5
7 5 Sokol Lázně Bohdaneč 3 1 0 2 3 8,5 3
  6 Rapid Pardubice E 3 1 0 2 3 8,5 3
9 10 ŠO Hlinsko B 3 1 0 2 3 6,5 2
10 4 TJ Sokol Krouna 3 1 0 2 3 5 2
11 12 2222 ŠK Polabiny H 3 0 0 3 0 2,5 0,5
12 8 Sokol Zaječice B 3 0 0 3 0 1 0

 

ŠS Železné hory B ELO - 2222 ŠK Polabiny H ELO 4½: ½
Nešpůrek, Jakub (w) 1608 - Stehlík, Pavel (b) 1479 ½ - ½
Tyč, Miroslav (b) 1737 - Stehlíková, Vanessa (w) 1055 1 - 0
Holub, Miloš (w) 1419 - Lédlová, Kristýna (b) 1047 1 - 0
Tyč, Jakub (b) 1231 - Koupil, Štěpán (w) 1134 1 - 0
Tyč, Karel (w) 1094 - Šára, David (b) 0 1 - 0
NOPO Miřetice ELO - Rapid F + DDM Přelouč ELO 2½:2½
Janoušek, Petr (w) 1669 - Hon, Jiří (b) 1768 1 - 0
Janoušek, Ladislav (b) 1465 - Jambor, Ladislav (w) 1727 ½ - ½
Samková, Pavla (w) 1323 - Mikulenka, Tomáš (b) 1550 0 - 1
Kůs, Miroslav (b) 1441 - Laurin, Jakub (w) 1177 0 - 1
Janoušek, Jiří (w) 1175 - Kukla, Štěpán (b) 1099 1 - 0
TJ Sokol Krouna ELO - 2222 ŠK Polabiny G ELO 0 : 5
Hubený, Pavel (w) 1795 - Janko, Jan (b) 1677 0 - 1
Netolický, Josef (b) 1512 - Krejčí, Jan (w) 1546 0 - 1
Holík, Pavel (w) 1423 - Škorpík, František (b) 1636 0 - 1
Jirmásek, Vladimír (b) 1527 - Vorel, Bohuslav (w) 1595 0 - 1
Dědič, Tomáš (w) 1153 - Melichar, Zdeněk (b) 1390 0 - 1
Sokol Lázně Bohdaneč ELO - ŠO Hlinsko B ELO 2 : 3
Sekyrka, Josef (w) 1740 - Vojanec, Hynek (b) 1607 0 - 1
Jouza, Petr (b) 1671 - Londin, Milan (w) 1635 ½ - ½
Zmek, Jaroslav (w) 1601 - Pešek, Martin (b) 1333 1 - 0
Svoboda, Jiří (b) 1526 - Indra, Antonín (w) 1552 ½ - ½
Pištora, Lubomír (w) 1349 - Zahradník, Viktor (b) 1152 0 - 1
Rapid Pardubice E ELO - TJ ŠO Chrudim B ELO 1½:3½
Černý, Zdeněk (w) 1614 - Linhart, Zbyněk (b) 1862 ½ - ½
Halousek, Jaroslav (b) 1593 - Chvojka, Jan (w) 1624 1 - 0
Štekl, Filip (w) 1317 - Bartoš, Martin (b) 1704 0 - 1
Kvapil, Paul (b) 1156 - Němec, Bohumil (w) 1768 0 - 1
Kvapil (w) 0 - Česenek, Vladimír (b) 1683 0 - 1
Rapid Pardubice D ELO - Sokol Zaječice B ELO 4 : 1
Nešpůrek, Jan (w) 1567 - Křivský, Jan (b) 1048 ½ - ½
Kurka, Petr (b) 1305 - Křivský, Matěj (w) 1065 ½ - ½
Seidl, Václav (w) 1218 - Koutná, Simona (b) 0 1 - 0
Kafka, Ondřej (b) 1113 - Horník, Zdeněk (w) 1100 1 - 0
Píšová, Adriana (w) 1067 - Kodeš, Jakub (b) 1100 1 - 0

11.12.2021 Pardubice
3. kvalifikační turnaj HD10-16

11.12.2021 Brno
MČR v blesku


říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz

Zveřejněny úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev: