Pardubický krajský šachový svaz 

Ve 4. kole Krajské soutěže východ hrané 28. listopadu 2021 byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald D - Mistrovice C 3:2, Kunvald B - Mistrovice B 2,5:2,5, Kunvald C - Žamberk 2,5:2,5, Dolní Čermná - Jablonné n/O 1:4, Nekoř - Horní Čermná B 4:1.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 SK+Sokol Žamberk B 4 3 1 0 10 11,5 5
2 1 ŠK Dolní Čermná 4 3 0 1 9 11 4
3 4 TJ Jablonné nad Orlicí 4 2 2 0 8 13,5 4,5
4 10 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 4 2 1 1 7 10,5 4,5
5 2 TJ Sokol Nekoř 4 2 0 2 6 11,5 4,5
6 3 ŠO Horní Čermná B 4 1 1 2 4 7,5 2
7 6 Sokol Mistrovice B 4 0 3 1 3 9,5 3,5
8 9 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 4 0 3 1 3 9 2,5
9 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 4 0 2 2 2 9 3
10 7 Sokol Mistrovice C 4 0 1 3 1 7 2

 

ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D ELO - Sokol Mistrovice C ELO 3 : 2
Dvořák, Eduard (w) 1640 - Malý, Evžen (b) 1604 0 - 1
Matoulek, Václav (b) 1493 - Řehák, Miroslav (w) 1235 ½ - ½
Michalička, Václav (w) 1365 - Sklenář, František (b) 1000 ½ - ½
Venclů, Jindřich (b) 0 - Minarčík, Petr (w) 0 1 - 0
Štěpánek, Radek (w) 0 - Beneš, David (b) 0 1 - 0
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B ELO - Sokol Mistrovice B ELO 2½:2½
Hejl, Petr (w) 1575 - Sysr, Pavel (b) 1607 ½ - ½
Hodek, Roman (b) 1637 - Janota, Jiří (w) 1558 0 - 1
Bém, Tomáš (w) 1466 - Valenta, Rudolf (b) 1593 1 - 0
Hejkrlík, Petr (b) 1357 - Ježek, Jaroslav (w) 1579 0 - 1
Vymetálek, Tomáš (w) 1542 - Prokopec, Filip (b) 1095 1 - 0
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C ELO - SK+Sokol Žamberk B ELO 2½:2½
Mlynář, Miroslav (w) 1388 - Martinec, Jan (b) 1745 0 - 1
Tobiška, Jaroslav (b) 1546 - Kopal, Vladimír (w) 1516 1 - 0
Křehký, Roman (w) 1492 - Šulc, Jiří (b) 1589 0 - 1
Šejnoha, Lukáš (b) 1336 - Janeček, Miroslav (w) 1450 1 - 0
Šejnoha, Jan (w) 1075 - Charvát, Václav (b) 1313 ½ - ½
ŠK Dolní Čermná ELO - TJ Jablonné nad Orlicí ELO 1 : 4
Merta, Michal (w) 1760 - Filip, Libor (b) 1794 ½ - ½
Dušek, Josef (b) 1718 - Trampota, Luděk (w) 1678 ½ - ½
Motl, Ladislav (w) 1599 - Kubíček, Vlastimil (b) 1623 0 - 1
Marek, Jan (b) 1464 - Halmazňa, Jiří (w) 1650 0 - 1
Slavíček, Miroslav (w) 1724 - Unčovský, Josef (b) 1310 0 - 1
TJ Sokol Nekoř ELO - ŠO Horní Čermná B ELO 4 : 1
Marek, Ladislav (w) 1587 - Cimprich, Miroslav (b) 1765 ½ - ½
Šípek, Vladimír (b) 1452 - Padrtka, Jiří (w) 1566 ½ - ½
Langr, Petr (w) 1546 - Balcar, Michal (b) 1325 1 - 0
Beneš, David (b) 0 - Večeř, Martin (w) 1353 1 - 0
Brůna, Filip (w) 0 - Pusztai, Radim (b) 1094 1 - 0

ze dne 20.9.2022

2.10.2022 online
1. online trénink KTCM

2.10.2022 Jaroměř
Memoriál Ing. Václava Vomáčky (mládež)

8.10.2022 Litomyšl
4. blitz turnaj u stolků

22.10.2022 Hlinsko
Hlinecký dvojpěšec

22.-29.10.2022 Harrachov
MČech do 16 let

12.11.2022 Mistrovice
24. ročník turnaje Járy Masopusta

16.-20.11.2022 Teplice
MČech do 10 let

 

Úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev:

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz