Pardubický krajský šachový svaz 

V 5. kole Krajské soutěže západ hraném 12. prosince 2021 byly dosaženy tyto výsledky: Miřetice - Polabiny H 1,5:3,5, Krouna - Železné hory B 2:3, Lázně Bohdaneč - Rapid F+Přelouč 4,5:0,5, Rapid E - Polabiny G 1,5:3,5, Rapid D - Hlinsko B 1,5:3,5, Zaječice B - Chrudim B 0:5.

Pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 9 TJ ŠO Chrudim B 5 5 0 0 15 20 8,5
2 2 ŠS Železné hory B 5 4 1 0 13 18 8
3 11 2222 ŠK Polabiny G 6 4 0 2 12 19 8
4 7 Rapid Pardubice D 5 3 0 2 9 12,5 4
5 1 Rapid F + DDM Přelouč 5 2 2 1 8 14 6
6 10 ŠO Hlinsko B 5 2 1 2 7 12,5 4,5
7 3 NOPO Miřetice 5 2 1 2 7 10,5 3,5
8 5 Sokol Lázně Bohdaneč 5 2 0 3 6 14,5 5,5
9 6 Rapid Pardubice E 5 1 1 3 4 12,5 4,5
10 12 2222 ŠK Polabiny H 6 1 1 4 4 9,5 3,5
11 4 TJ Sokol Krouna 5 1 0 4 3 8 3,5
12 8 Sokol Zaječice B 5 0 1 4 1 3 1

 

NOPO Miřetice ELO - 2222 ŠK Polabiny H ELO 1½:3½
Janoušek, Ladislav (w) 1465 - Stehlík, Pavel (b) 1479 ½ - ½
Samková, Pavla (b) 1323 - Macháček, Ondřej (w) 0 0 - 1
Šebek, Miroslav (w) 1395 - Stehlíková, Vanessa (b) 1055 0 - 1
Kubelka, Libor (b) 1419 - Koupil, Štěpán (w) 1134 1 - 0
Janoušek, Jiří (w) 1175 - Šára, David (b) 0 0 - 1
TJ Sokol Krouna ELO - ŠS Železné hory B ELO 2 : 3
Hubený, Pavel (w) 1795 - Nešpůrek, Jakub (b) 1608 1 - 0
Štorek, Luboš (b) 1623 - Vojáček, Jan (w) 1415 1 - 0
Netolický, Josef (w) 1512 - Kravařík, Jindřich (b) 1290 0 - 1
Holík, Pavel (b) 1423 - Jura, Jiří (w) 1540 0 - 1
Jirmásek, Vladimír (w) 1527 - Tyč, Jakub (b) 1231 0 - 1
Sokol Lázně Bohdaneč ELO - Rapid F + DDM Přelouč ELO 4½: ½
Veselý, Emanuel (w) 1823 - Hon, Jiří (b) 1768 1 - 0
Sekyrka, Josef (b) 1740 - Mikulenka, Tomáš (w) 1550 1 - 0
Jouza, Petr (w) 1671 - Laurin, Jakub (b) 1177 1 - 0
Zmek, Jaroslav (b) 1601 - Blažek, Marek (w) 1019 ½ - ½
Svoboda, Jiří (w) 1526 - Daněk, Daniel (b) 0 1 - 0
Rapid Pardubice E ELO - 2222 ŠK Polabiny G ELO 1½:3½
Kalhous, Miroslav (w) 1531 - Janko, Jan (b) 1677 1 - 0
Sedlák, Petr (b) 1493 - Krejčí, Jan (w) 1546 ½ - ½
Vinš, Karel (w) 1369 - Škorpík, František (b) 1636 0 - 1
Dědek, Petr (b) 1294 - Vorel, Bohuslav (w) 1595 0 - 1
Březina, Dalibor (w) 0 - Melichar, Zdeněk (b) 1390 0 - 1
Rapid Pardubice D ELO - ŠO Hlinsko B ELO 1½:3½
Nešpůrek, Jan (w) 1567 - Vojanec, Hynek (b) 1607 ½ - ½
Kurka, Petr (b) 1305 - Vacek, Josef (w) 1471 0 - 1
Macek, Jaroslav (w) 1492 - Šulc, Jiří (b) 1301 0 - 1
Fiala, Jan (b) 1663 - Zahradník, Viktor (w) 1152 1 - 0
Kafka, Ondřej (w) 1113 - Neumann, Michal (b) 1329 0 - 1
Sokol Zaječice B ELO - TJ ŠO Chrudim B ELO 0 : 5
Křivský, Jan (w) 1048 - Linhart, Zbyněk (b) 1862 0 - 1
Křivský, Matěj (b) 1065 - Chvojka, Jan (w) 1624 0 - 1
Křivský, Petr (w) 0 - Bartoš, Martin (b) 1704 0 - 1
Horník, Zdeněk (b) 1100 - Němec, Bohumil (w) 1768 0 - 1
Kodeš, Jakub (w) 1100 - Sokol, Pavel (b) 1451 0 - 1

5.2.2022 Choceň
Konference PDŠS 2022

5.2.2022 Svitavy
4. kvalifikační turnaj KPJ HD10-16

9.3.2022 Svitavy
KP škol 1.-9. třída

odloženo na 12.3.
KSDŽ - 1. turnaj


říjen 2021-květen 2022 Česká Třebová
Českotřebovská blesková liga

Pardubický krajský
šachový svaz

Čs. partyzánů 13
53701 Chrudim
IČO: 22885471
e-mail: info@chesspce.cz
č.ú.: 2900148659/2010
web: katkasachy@centrum.cz

Zveřejněny úvodní zpravodaje krajských soutěží družstev: